[SH] Nl100 Qq

• Somogyi0
      Somogyi0
      Arany
      Regisztrált: 2012.03.10, Hozzászólások: 862
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $1(BB) Replayer
      Hero ($102)
      BB ($105)
      UTG ($42.21)
      UTG+1 ($100)
      CO ($100)
      BTN ($103)

Dealt to Hero Q:diamond: Q:club:

fold, fold, fold, BTN raises to $3, Hero raises to $9.50, fold, BTN calls $6.50

FLOP ($20) 7:heart: J:spade: K:heart:

Hero bets $11, BTN calls $11

TURN ($42) 7:heart: J:spade: K:heart: 4:diamond:

Hero checks, BTN bets $23, Hero calls $23

RIVER ($88) 7:heart: J:spade: K:heart: 4:diamond: Q:spade:

Hero bets $58.50 (AI), BTN calls $58.50

BTN:imsertlen reg, eddig viszonylag sokat lopott és 1x 3beteltem már, amire dobot. Mást nem tudok róla.
      Preflop lehetett volna 0,5bb vel nagyobbat.
      Flopon cbeteltem rengeteg lap van amiből értéket tudok nyerni.
      Turntől kezd érdekesebb leni, potkonrolozni próbáltam, mert ha betelek és megad Riveren már nem tudok csak ch/foldolni, és a legtöbb rivert meg fogja betelni ha chekelek.
      Utólag még is inkább ezt a játékot választanám mert Jx QT XhYh vel adhatja.
      Még egy turn ch/pushon gondolkodtam mert KJ talán JJ és 77 amivel meg tudja adni.
      Ha már így alakult riveren pusholtam mert szerintem még1 et már nem fog blöfölni meg mindig sh értékű lappal mögém paszol így maradt a push és várom a hero calt.
  • 1 válasz
    • lino5
      lino5
      Bronz
      Regisztrált: 2008.01.22, Hozzászólások: 8.935
      hali

3-bet potban ismeretlen ellen szerintem a c-bet után feladnám a handet. Jx-eivel sd-ig fog menni, draw-val oké, hogy IP van a potban, de az erősebbekkel egyből flopon is raiselhet, érték pedig a turn betben van ugyan, de a Kx-ek miatt szerintem nem éri meg, illetve nem fogja dobni a flushdrawit sem, így a river is kényelmetlen lesz. de ha így játszod, akkor riveren én nem donkolnék, simán folytathatja a busted flushdraw-ival és értékért is betolhatja rosszabbal

üdv, lino