[SH] NL5 KK 250bb deep

• chipsoher
      chipsoher
      Bronz
      Regisztrált: 2011.12.01, Hozzászólások: 1.742
      Sziasztok,

Tegnap ez a hand ejtett gondolkodóba, jó LAG arc ellen.
      Szerintem turnön is lehetett volna dobni, de riveren legkésőbb.

Read az arcról, hogy bár nagyon laza, pénzt csak lappal pakol be.

Bővebb statok:

Poker Stars $5.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 2239584
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

BB: $12.98 - VPIP: 10, PFR: 6, 3B: 2, AF: 2,0, Hands: 156
      UTG: $13.25 - VPIP: 31, PFR: 27, 3B: 16, AF: 3,3, Hands: 385
      MP: $6.54 - VPIP: 23, PFR: 19, 3B: 9, AF: 1,6, Hands: 330
      CO: $5.00 - VPIP: 19, PFR: 14, 3B: 4, AF: 3,8, Hands: 322
      Hero (BTN): $14.30 - VPIP: 20, PFR: 15, 3B: 6, AF: 2,9, Hands: 339860
      SB: $2.50 - VPIP: 15, PFR: 10, 3B: 3, AF: 2,3, Hands: 4065

Pre Flop: ($0.07) Hero is BTN with K :spade: K :heart:
      UTG raises to $0.20, 2 folds, Hero raises to $0.70, 2 folds, UTG calls $0.50

Flop: ($1.47) J :spade: 2 :diamond: T :diamond: (2 players)
      UTG checks, Hero bets $1.05, UTG raises to $2.85, Hero calls $1.80

Turn: ($7.17) Q :diamond: (2 players)
      UTG bets $3.90, Hero calls $3.90

River: ($14.97) 7 :heart: (2 players)
      UTG bets $5.80, Hero?
      folds

Final Pot: $14.97
      UTG wins $14.35
      (Rake: $0.62)
  • 5 válasz
    • r4zor9b
      r4zor9b
      Edző
      Edző
      Regisztrált: 2010.03.04, Hozzászólások: 2.160
      Szia!

Nekem nem tetszik a megjátszásod!

Pre: rendben van, de akár lehetne nagyobb is a 3beted (deep játék miatt). De te is tudod, hogy nincs gond a mérettel, ez 1 teljesen std méret.

Flop: cbet/call. Szerintem rendben van,

Turn: sima dobás. Rossz neked ez a turn kártya, egészült jópár húzó. Ha 1 kicsit is kompetensebb az arc, de itt max 1 utcát adsz már csak meg, ergo lőni fogra a rivert is.

Azt meg nem hinném, hogy itt hero calloznod kellene 1 tunt meg 1 rivert is ezzel a kártyával, readek nélkül.

Üdv:

r4zor9b
    • kacsa1st
      kacsa1st
      Bronz
      Regisztrált: 2007.02.09, Hozzászólások: 11.570
      szia razor!

én flopon gyakran számítanék tőle x/r-re deepen, mert aggro. sajna a x/r statot nem látom :(

butaság lenne potcontrollozni flopon és blöf catcherkedni turnön, riveren lapoktól és betsizeoktól függően?!

sztem ,ha flop x/r-el rengeteg turnön folytatja, tehát csak imádkozhatunk a turn ch-ért. rengetegszer kell feladnunk. flop broke meg túl optimista lenne!
    • r4zor9b
      r4zor9b
      Edző
      Edző
      Regisztrált: 2010.03.04, Hozzászólások: 2.160
      Szia kacsa1st!

Nem értek veled egyet:( !

butaság lenne potcontrollozni flopon és blöf catcherkedni turnön, riveren lapoktól és betsizeoktól függően?!

Szerintem igen. Mert ez már level100.

Mikrolimit, mindenki passzív. Nem látunk róla flop c/r mintát, de szerintem nl5-n nem fognak lightnak c/r-elgetni csakmert 3bet a pot deep stackekkel!

sztem ,ha flop x/r-el rengeteg turnön folytatja, tehát csak imádkozhatunk a turn ch-ért. rengetegszer kell feladnunk

Valóban jó pár lapon fel kell adnunk, de az azért túlzás, hogy imádkoznunk kell a turn passzért! Jópár turnon tudunk egyet callozni, és ha flopon lazán c/r-elt, nem hinném, hogy hármat fog lőni mikrolimiten.

Viszont kérdezlek téged:) . Ha flopon chb-olsz és kapsz turnon 1 potbetet azt adod? Ennek mi értelme van? Ha nem potbetel, hanem mondjuk 3/4-et potot hív 1 blank turnon és riveren folytatja mit teszel? Tehát flop check után mi a terved turnre és riverre?
    • kacsa1st
      kacsa1st
      Bronz
      Regisztrált: 2007.02.09, Hozzászólások: 11.570
      Eredeti hozzászólás: r4zor9b
      ez már level100.
      nem is tudtam, h ekkora prö vagyok :D

Mikrolimit, mindenki passzív. Nem látunk róla flop c/r mintát, de szerintem nl5-n nem fognak lightnak c/r-elgetni csakmert 3bet a pot deep stackekkel!

jogos, ezt picit figyelmen kívülhagytam! :facepalm:
      (viszont feljebb ilyen boardot keményen lehet támadni és meg is teszik a jobbak)

mondjuk 3/4-et potot hív 1 blank turnon és riveren folytatja mit teszel? Tehát flop check után mi a terved turnre és riverre?

most hogy mondod, kb ugynott vagyunk, mintha cbetlenénk, mivel csak azokon a turn, river kártyákon tudok callozni, amin betelni is tudnék.
      és ha nemfordít semmit blöfbe, akkor csak ingyen lapot osztogatok!
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 19.155
      Sziasztok,

Sokkal jobb a bet a flopon, semmi infónk nincs a x/r, raise cbet játékáról, rangeről, frekvenciáiról, simán jön value... Plusz az hogy deepek vagyunk inkább elkedvteleníti egy nagy blöfftől mint provokálja... Plusz micron mindenki weak feszes.

Turnon meg azért kell dobni, mert minden az égadta világon kiegészült, flush, sor, a semiblöff rangeből.

Mindenben egyetértek Razorral, a többit úgy éreztem megválaszolta, csak megerősítettem:)

Gl,
      L.