[FR] NL 50 JJ multiway

• Taskforce
      Taskforce
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.18, Hozzászólások: 877
      MP1: 33/17 40 hand
      CO: teljesen ismeretlen
      BB: 40/22 50hand

Poker Stars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (9 handed) - Poker Stars Converter Tool from http://www.flopturnriver.com

Hero (UTG+1) ($53.51)
      MP1 ($55.80)
      MP2 ($66.16)
      MP3 ($50.75)
      CO ($40)
      Button ($23.45)
      SB ($36.72)
      BB ($16.85)
      UTG ($26.71)

Preflop: Hero is UTG+1 with J, J
      1 fold, Hero bets $1.50, MP1 calls $1.50, 2 folds, CO raises $3.50, 2 folds, BB calls $3, Hero calls $2, MP1 calls $2

Flop: ($14.25) 2, 6, 10 (4 players)
      BB bets $13.35 (All-In), Hero ?

Hogy játszanátok? BB ellen nyilván betenném, de CO range-e simán lehet hogy tönkre ver.
      Jobb lenne pre egy pici 4-bet call vs BB és 4-bet fold vs CO ?
  • 2 válasz
    • ingyenfrag
      ingyenfrag
      Bronz
      Regisztrált: 2008.08.06, Hozzászólások: 19.204
      Szia!

Hát ez nagyon kemény spot.

Ismeretlen ellen preflop nem szívesen pakolnám be a stacket. A call sián lehet hiba de sztem egy std passzív fish 3bet/broke range ellen nem leszel elől. Az mondjuk igaz, hogy van bent azért deadmoney.

A 4bet/foldot elvetném, mert ha kicsit 4betelsz, akkor CO minimum megadni fog amiből megint csak nehéz szituk jönnek majd.

Flop meg kérdéses. Alapból BB coldcallozott, szal annyira gyenge nem lesz. Simán lehet nála persze valami 88-99 AT vagy bármi, viszont azért a QQ+-t sem lehet kizárni nála. Erre jön még CO akiről nem tudunk semmit, ráadásul MP is játékban van még.

Ilyne rossz poziból sztem ezt feladnám. Ami még szóva jöhet az egy flop call, de egyrészt marha drága és azért megvan az esélye, hogy a többiek sem dobnak. És most nem arra gondolok, hogy pusholnak, mert akkor még viszonylag könnyű dolgod lenne, mert dobhatnál, viszont ha csak megad mondjuk CO vagy MP, akkor aztán fogalmunk sem lesz, hogy wtf. MP ellen mondjuk mgé nem olyan vészes, mert általában elől leszel, de CO sötét ló.

üdV: IF
    • Taskforce
      Taskforce
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.18, Hozzászólások: 877
      Köszi, hát én toltam egy callt és imádkoztam, hogy mögöttem ne legyen action :D Sajnos CO betolta én meg dobtam. BB QTo-t mutatott CO meg AA-t.