[SH] nl50 Q9o

• zbornaja
      zbornaja
      Bronz
      Regisztrált: 2009.03.24, Hozzászólások: 1.713
      Party, $0.25/$0.50 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

MP: $69.88 (139.8 bb)
      SB: $14 (28 bb)
      Hero (BTN): $50 (100 bb)
      BB: $82.63 (165.3 bb)
      CO: $85.06 (170.1 bb)
      UTG: $55.87 (111.7 bb)

Preflop: Hero is BTN with 9 Q
      UTG raises to $1.50, 2 folds, Hero raises to $4.50, 2 folds, UTG calls $3

Flop: ($9.75) J 2 Q (2 players)
      UTG checks, Hero checks

Turn: ($9.75) 9 (2 players)
      UTG bets $5, Hero raises to $14.50, UTG calls $9.50

River: ($38.75) K (2 players)
      UTG bets $36.87 and is all-in, Hero folds

Results:
      $38.75 pot ($1.93 rake)
      Final Board: J 2 Q 9 K
      Hero mucked 9 Q and lost (-$19 net)
      UTG mucked and won $36.82 ($17.82 net)

hali

Az asztalon kb 100h alatt nem 3beteltem.
      handek
      VPIP 21/PFR 18/ FTo3bet 80 raise 1st 12%
      AFQ 43 30 22
      Fold to Fcbet 3b pot -
      WTSD 33/WSD ex small 63

Az imidzsem meg az ellenfél alkalmas a blöff3betre, de a lapom nem igazán, legalább lenne suited...

Floppon potkontroll, rosszabb nemigen ad meg sztem.
      Turn sztem emelnem kell... nekem elég fura h csak megad, így blank riveren valószínűleg callozom ha pushol, de hát ez elég rossz river.
  • 2 válasz
    • wolv3rine
      wolv3rine
      Platina
      Regisztrált: 2008.03.06, Hozzászólások: 4.987
      Én még így is inkább kihagynám a 3Betet. Engem nem igazán zavar, ha éppenséggel 100-150 hand-ig laphalott vagyok egy asztalon. Akkor jön a többire alkalmas lap és azokon játszom. Persze IP vagyunk és minden megfelelő szóval egyáltalán nem nevezném hibának, csak számomra nagyon sokat számít, hgy valami suited-e vagy sem.

Flopon átállnék én is potkontrollra, mivel 1. túl sok rosszabb nem igazán fog ch/C-ozgatni, 2. az előző pontból kifolyólag néha jöhet ch/R, amire nem szívesen dobnék. Turn a sok húzó, kis hívás... miatt már emelnék és be is teszem, de én inkább hívnék 18-20$ körül a nagyon sok húzó miatt (és lehet még ez is alacsony, de azért mégis 3BP-ról van szó). Ezen a riveren meg sajna fold. Akár jobb 2pár, Tx+FD.. simán ott lehet nála (bár UTG 3B call range-be nem tudom mennyi lesz, talán a TT-k-de egy ilyen arc lehet simán dobja preflop...) mind1, nem mennék bele, biztosan Tx.
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Eredeti hozzászólás: wolv3rine
      Én még így is inkább kihagynám a 3Betet. Engem nem igazán zavar, ha éppenséggel 100-150 hand-ig laphalott vagyok egy asztalon. Akkor jön a többire alkalmas lap és azokon játszom. Persze IP vagyunk és minden megfelelő szóval egyáltalán nem nevezném hibának, csak számomra nagyon sokat számít, hgy valami suited-e vagy sem.

Flopon átállnék én is potkontrollra, mivel 1. túl sok rosszabb nem igazán fog ch/C-ozgatni, 2. az előző pontból kifolyólag néha jöhet ch/R, amire nem szívesen dobnék. Turn a sok húzó, kis hívás... miatt már emelnék és be is teszem, de én inkább hívnék 18-20$ körül a nagyon sok húzó miatt (és lehet még ez is alacsony, de azért mégis 3BP-ról van szó). Ezen a riveren meg sajna fold. Akár jobb 2pár, Tx+FD.. simán ott lehet nála (bár UTG 3B call range-be nem tudom mennyi lesz, talán a TT-k-de egy ilyen arc lehet simán dobja preflop...) mind1, nem mennék bele, biztosan Tx.
      Szia!

Egyetértek. A lap nem lenne annyira rosz 3betre, de a 12% R1st elég kevés. MP vagy CO ellen már elmenne.
      Turnön bizony nagyobb emelés kellene, egyrészt védelemből, másrészt hogy riverre ne maradjon olyan sok előttetek.

üdv, pborisz