[SH] Nl10 - Aq

• cseh
      cseh
      Bronz
      Regisztrált: 2009.06.18, Hozzászólások: 216
      PokerStars - $0.10 NL (6 max) - Holdem - 5 players
      Hand converted by PokerTracker 4

CO: $12.30
      BTN: $13.72
      SB: $10.05
      BB: $10.00
      Hero (UTG): $10.00

SB posts SB $0.05, BB posts BB $0.10

Pre Flop: (pot: $0.15) Hero has A:spade: Q:club:

Hero raises to $0.30, fold, fold, fold, BB calls $0.20

Flop: ($0.65, 2 players) Q:heart: 2:spade: 2:club:
      BB checks, Hero bets $0.30, BB raises to $1.00, Hero calls $0.70

Turn: ($2.65, 2 players) 9:diamond:
      BB checks, Hero bets $1.25, BB raises to $2.50, Hero calls $1.25

River: ($7.65, 2 players) 5:diamond:
      BB bets $2.50, Hero raises to $6.20 and is all-in, BB calls $3.70 and is all-in

BB= 33/24, 3bet: 7, F3bet: 40, cbet: 70, Fcbet: 25, Tcbet: 2/2, FTcbet: 0/1, WTSD: 29, WAS: 33, Flop check-raise: 1/4 (81 hands)

Itt mi a jó line?
  • 9 válasz
    • Sziszkok0313
      Sziszkok0313
      Bronz
      Regisztrált: 2009.10.10, Hozzászólások: 1.205
      Szia!

Egy csomó felesleges statot tettél be, aminek a hand-hez semmi köze, és van olyan stat, ami meg hiányzik, ezekre figyelj majd légyszi.

A pre játékon kívül mindenhol rosszul játszottál.

Flop:
      A flopot 100%-ban fogod majd hívni és ha ez ő is tudja, akkor játszhat vissza rád. De részben mivel nincs erre vonatkozó stat, és mivel ez már levelling, ezért érdemes ott dobni.

Turn:
      Ha már a flopon ch/r-elt, és a turn-ön is ezt játsza, akkor szerinted mennyire lesz elég itt a TPTK? Kb semmire, ezért a turn fold (vagy ch back). EZ SOSEM LESZ BLÖFF.

River:
      2X ch/r-el ellened, amire Te nem dobtál, és erre ő DB-el a riveren? Ez 10000% vbet.

Kicsit gondolkozz az ellefnél range-n, és sokat fogsz fejlődni.
    • crem3fra1ch3
      crem3fra1ch3
      Bronz
      Regisztrált: 2008.04.06, Hozzászólások: 516
      Flop szerintem rendben van.

Ami kérdéses az a turn, és én azt mondom,hogy info és felesleges leveling hiányában, inkább pot control és check back ami jobban tetszik.

Amikor ck\mr-eli egy fishybb játékos a turnt, nem érezném,hogy lejátszott szerintem ez 90%-ban nagyon erős hand és dobható a lapunk. Mondanám,hogy még itt is kevés value hand kombinációja lehet reálisan, és akkor call\call-al még lehet játszani a handet, de szerintem inkább foldszagú ez a szitu. (van olyan ellenfél aki ellen nagyon sima call, call, de erről nincs info)

River. Itt én ilyen line után hibának érzem az all-int. Nem gondolom,hogy callol rosszabb , vagy dob jobb lap mint a miénk.

Ha már bluff vadászok lettünk, akkor ilyen csodás oddsal már callolható a river is, de én továbbra is úgy látom,hogy turn ck\r-nél akár dobható is a lapunk.
    • Clickbox
      Clickbox
      Bronz
      Regisztrált: 2010.08.03, Hozzászólások: 1.254
      Ezen a boardon a flop ch/r turn ch full of shit lesz szerintem, úgyhogy turn chback, river call ha betel szvsz...felesleges betelni, mert szinte mindig az lesz, hogy ch/foldolja a semmijét. Pre kevés gyengébb Qx flatel, és azokat sem biztos, hogy valaha is ch/raiseli a flopon (nyilván nem kizárt, de ez infó amit nem tudunk), így nem is nagyon látom mi ellen lesz value egy turn betben.

Viszont flop nagyobbat betelnék ennél, mert mondjuk 77+, KQ (ha ezzel beflatelt pre) nem dob nagyobb betre sem, turnön is nagyobbat hívnék ennél (ha flop ch/calloz és nem ch/raisel).

Még így játszva sem sok minden ver minket szerintem...ok hogy nem egy nit, de milyen 2x-ek flatelnek vs UTG? 22-t fog így játszani (amúgyis 1 kombó)? 99-et fog így játszani?

Egyébként a flop call szerintem tök std...a pre flat rangeből alig van valami amit valueból ch/raiselhet itt...
    • mcfly10
      mcfly10
      Ezüst
      Regisztrált: 2009.11.06, Hozzászólások: 1.192
      funny :)

a srác agressziója itt egy nagy kérdés lenne.
      ha flop cbet, akkor 0,55-0,6-ig hívnék.

sztetek mi a range a turnon? mi ellen van turn value betünk? védekeznünk nem kell.
      nálam a range minden 2x, minden Qx, (minden suited) minden pocket (monsterek is) + trash handek

clickbox-al egyetértek c/r után c után chback, river call, de ha riveren is checkel akkor riveren van value betünk? játszhatunk riveren b/f-ot?

szóval én nem a dupla c/r-ből indulnék ki, hanem a flop c/r utáni c-ből.
    • iamachicken
      iamachicken
      Platina
      Regisztrált: 2010.09.16, Hozzászólások: 4.437
      mégis milyen 2x van nala pre? a2s 22 így flop fold rossz, turn jó a bet, hátha vmi a9, 98 t9 ch/raiselt és beall ch/callra, viszont turn mar bet/fold ez a line tuti value
    • Clickbox
      Clickbox
      Bronz
      Regisztrált: 2010.08.03, Hozzászólások: 1.254
      de ez elég kevés kombó a teljes ranget nézve, és nem is calloz 100%-ban, nem? több érték van ezeket vbetelni próbálni, mint checkelni, hátha lő még egyet az airjeivel a riveren?

a riveren nem tudjuk vbetelni a 9x-eket, vagy feltételezzük, hogy ezekkel 2 utcát meg fog adni?
    • Sziszkok0313
      Sziszkok0313
      Bronz
      Regisztrált: 2009.10.10, Hozzászólások: 1.205
      +1 turn ch back. Ha betel, akkor a sizetől függően dönteném el a dolgot, mert nem fog potolni air-rel, viszont kisebb PP-vel igen. És ez szolna a river vbet mellett is.
    • mcfly10
      mcfly10
      Ezüst
      Regisztrált: 2009.11.06, Hozzászólások: 1.192
      A turn bettel minden airt eldobatunk, amivel c/r elt flopon. Ezen a flopon mi vagyunk elol, de nagyon. A felszedett 9x a riveren is megad. Ezen a boardon en nem szandekoznek barhol is kiszallni, habar a checkre kecsegteto a valuebet a pocketjei es qx ellen,
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 19.145
      Sziasztok,

Köszi a handet és az elemzéseket.

Preflop
      Szokásos, ha fishy asztal, akkor mehet 4x-elés... Reges asztalon lehet levinni openraise%-t.

Postflop
      Ha elsőre csinálja ezt a linet, akkor megpróbálnám SD-ig vinni, azaz turn chb, ha checkelünk van esély, hogy riveren blöfföl még egyet... És túl sok valuet nem igazán látnék, mivel Qx nem std emelés flopon, kisebb pockettek is a std a csak call Neki, szóval a turn bet lineban nem látok túl sok fantáziát...

Persze fishek ellen/readdel változhatna...

Riveren semmi értelme az emelésnek, és turnon ez a x/r mindig 2x, szóval turnon bet után fold...

Gl,
      L.