[FR] NL10 76s

• zeivir
      zeivir
      Bronz
      Regisztrált: 2011.10.09, Hozzászólások: 64
      Helló

Két limpre, gondoltam floppott nézek olcsón aztán drága lett.
      Kíváncsi vagyok ti mire tettétek volna MP1-et?
      Pre, a limp miatt zsebpárra vagy esetleg Ax-es lapokra tettem a turn overbet-nél már csapdára gondoltam de még itt is erősebbnek éreztem magam.
      Statom nincs róluk.

Known Players:
      MP1: $9,90 - 99 bb
      MP2: $7,89 - 79 bb
      MP3: $9,21 - 92 bb
      CO: $7,00 - 70 bb
      BU: $9,29 - 93 bb
      SB: $10,96 - 110 bb
      BB: $10,10 - 101 bb

0,05/0,10 No Limit Hold'em (7 Handed)
      Hand recorder for this hand:PokerStrategy.com SideKick 1.1.610.1

Preflop: Hero is BU with 7:spade: , 6:spade:
      SB posts small blind ($0,05), BB posts big blind ($0,10), MP1 calls, MP2 calls, 2 folds, Hero calls, SB folds, BB checks

Flop: ($0,45 - 4.50 bb) 6:diamond: , 5:spade: , 3:spade: (4 Players)
      3 checks, Hero bets $0,22, BB folds, MP1 raises for $0,44, MP2 folds, Hero calls

Turn: ($1,33 - 13.30 bb) 6:heart: (2 Players)
      MP1 bets $1,80, Hero calls

River: ($4,93 - 49.30 bb) 9:heart: (2 Players)
      MP1 bets $1,30, Hero calls

[SPOILER]
  • 4 válasz
    • zeivir
      zeivir
      Bronz
      Nem vagyok még rutinos ebben spoilerezésben később leírom mi volt MP1-nél.
      Hogy kell spoiler-t készíteni gondolom marha egyszerű!
    • fmobil
      fmobil
      Platina
      Regisztrált: 2010.02.20, Hozzászólások: 1.934
      Szia,
      nem egy konnyu hand es szerintem nagyon csaloka, mivel elsonek a turn push ugrott be nekem.

Aztan jobban elemezve a helyzetet arra jutottam h ha ez a flop check/minraise mw eros, marpedig az lesz, akkor nala kb. szetek, 2 parok, sorok lesznek - mondjuk ez kevesbe valoszinu, de ki tudja.

Szoval ezek ellen flopon kb. 46% -unk van, viszont nem tennem be, mivel esetlegesen ha a flop minraise megsem szet vagy 2 par, akkor lehet akar egy magasabb FD is, igy hiaba varunk a flossunkre akkor sem leszunk jok ha megis lejonne.

Fura modon a nekunk jonak velt turn hatossal romlik csak el igazan a helyzet, mivel itt mar szinte biztosan fullba nezunk es kb. 16% equitynk maradt (nem szamolok villain soraival, mert nem valoszinuek). Mondjuk ez a turn overbet nekem nem tunik erosnek, inkabb ilyen dobd mar el baszki.

Fura helyzet, de nem verunk semmit, turnon dobnunk kell. (Na ezert majd meglincselnek itt :rolleyes: ) Ha megis megadtunk akkor riveren is adnunk kell ennyiert.

A jatek heveben ugyanigy jatszanek mint te es alternativakent nem is rossz, pontosabb valaszhoz viszont ismerni kene villain tendenciait.

GL sdrink:
    • Zol19
      Zol19
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.27, Hozzászólások: 10.900
      Szia!

Preflop raise. Jobb magunkhoz ragadni a kezdeményezést.

Limpelt potban különösebb read nélkül jó így.
      A dobáshoz túl jó végig a kezünk, betenni pedig túljátszás lenne egy ilyen kis potban, úgy hogy kb. semmit nem tudunk az ellenfél range-éről.

A turn folddal ugyanez a helyzet.
      Nem tudunk eleget az ellenfélről, hogy eldobjunk egy ennyire erős kezet.

Üdv,
      Zoli
    • zeivir
      zeivir
      Bronz
      Köszönöm az elemzéseket

" Nagyszerű" ellenfelemnél tref 74 volt.
      Ahogy fmobil is írta erre a legkevésbé gondoltam én is. Még egy egyszínű A2 vagy talán csak véletlen a call gombot találta el nem tudom de az hihetőbb lett volna. Én még button-ról se megyek be erre a lapra.
      Ha már ilyet floppolt talán többet ki tudott volna szedni ebből a handből. Bár riveren félpotot vagy attól többet már nem adtam volna meg.