[SH] NL10 AKo

• Corvus80
      Corvus80
      Ezüst
      Regisztrált: 2007.08.15, Hozzászólások: 525
      SB

BB

BB nek elég nagy a CC je de azért 4betet csak úgy akármivel nem ad meg.
      A range itt QQ AA KK JJ AK

Flop allin range: KK AA AK

Ami ver:
      KK 1
      AA 3

Flip:
      AK 6

34% om van!

pot odds 28%

Esetleg adhatok neki egy AhQh AhJh akkor még jobban állok!

Érdekes a mutatás!
      Gondolom részéről ez rossz játék!

Full Tilt, $0.05/$0.10 No Limit Hold'em Cash, 5 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

MP: $10.25 (102.5 bb)
      CO: $10.10 (101 bb)
      Hero (BTN): $15.10 (151 bb)
      SB: $10.69 (106.9 bb)
      BB: $10 (100 bb)

Preflop: Hero is BTN with K A
      2 folds, Hero raises to $0.30, SB raises to $0.90, BB calls $0.80, Hero raises to $1.90, SB folds, BB calls $1.00

Flop: ($4.70) T K 2 (2 players)
      BB checks, Hero bets $2.35, BB raises to $8.10 and is all-in, Hero calls $5.75

Turn: ($20.90) 6 (2 players, 1 is all-in)
      River: ($20.90) 5 (2 players, 1 is all-in)

Results:
      $20.90 pot ($1.04 rake)
      Final Board: T K 2 6 5
      Hero showed K A and lost (-$10 net)
      BB showed T T and won $19.86 ($9.86 net)
  • 6 válasz
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 19.156
      Szia,

Szóval szerintem túlságosan szűk ranget adtál meg mind pre, mind postflop

Preflop
      Alig van mintád az ellenfél 4bet call rangeről, plusz ugye kisebbet is 4beteltél mint std micron --> emiatt akár majd a teljes 3bet rangevel callozhat...

Hozzáteszem teljesen OK 2,1-2,2x 4bet IP reg ellen, nincs ezzel gond

Preflop 4bet call range így módosulna nálam:
      Szerintem esetenként J:hQ, TT (nagy ritkán 99), esetleg Axs-ek és persze A:hJ, A:hQ is mind ott lehet...

KTs talán már nem 3betel és calloz vagy nagyon leértékelném...

Postflop

Postflop x push range:
      akár minden Axs ott lehet (A:h2+), J:hQ, és TT

Itt is nézhetsz worst (csak a legjobbak és minden szett, két pár ott van) és best scenariot (minden Axs ott van és persze TT, KK, AA is ott van)

És természetesen nem tudsz dobni postflop sima bet/broke... (a betméret lehet jóval kisebb, akár 1/3-1/4 pot is...)

Világos minden, ok így?

GL.,
      L.
    • Corvus80
      Corvus80
      Ezüst
      Regisztrált: 2007.08.15, Hozzászólások: 525
      Persze értem én!

Csak ez a call 3bet call 4bet- et monsternek gondoltam, mert Axs el nehezen képzelem el, h. megad 1 4 betet! Amúgy meg elég fura statjai vannak az is igaz!

Meg TT is érdekes. Nem válaszoltál. Neki gondolom nem volt jó a megjátszása.
      Inkább sqeezelni kellett volna nem? vagy ha call, akkor a 4betre már fold??

Amúgy persze én is odaraktam végül 1-2 húzót. De QJ-t már nem gondoltam volna.

De akkor nem kell mindig a legrosszabbra gondolni.
      De végül is, ha a legrosszabb ellen is jó vagyok, akkor abszolút jól állo!
    • Sziszkok0313
      Sziszkok0313
      Bronz
      Regisztrált: 2009.10.10, Hozzászólások: 1.205
      Eredeti hozzászólás: Corvus80
      Nem válaszoltál. Neki gondolom nem volt jó a megjátszása.
      Inkább sqeezelni kellett volna nem? vagy ha call, akkor a 4betre már fold??
      Ha számít arra, hogy Te is a partyban leszel, akkor nem feltétlen kell sqz-elnie. (így meg set mine). A 4b után a call szerintem legtöbbször TT+, ami elég erős ahoz, hogy ne tudja dobni, de a pre SO-hoz meg kevés, ill suited Bw lapok. Ahogy számoltam a call-hoz 22%-a volt, így alapból nem érné meg setre mennie, de ezzel nem mindenki számol, és csak azt látják, hogy nagyon picit kell megadni.
      Szerintem ennyit ne gondolkozz ezen a hand-en. TPTK-d van, és blockered a FD-ra. Easy bet/broke.
    • chipsoher
      chipsoher
      Bronz
      Regisztrált: 2011.12.01, Hozzászólások: 1.742
      Semmivel nem fog c/r-t játszani amit versz. Bet/fold flop. Suited lapokkal nem fog 4betet callozni. QQ, JJ miért c/r-elne? Ha fish lenne ok a broke de annyira nem tűnik annak.
    • Clickbox
      Clickbox
      Bronz
      Regisztrált: 2010.08.03, Hozzászólások: 1.254
      Eredeti hozzászólás: chipsoher
      Semmivel nem fog c/r-t játszani amit versz. Bet/fold flop. Suited lapokkal nem fog 4betet callozni. QQ, JJ miért c/r-elne? Ha fish lenne ok a broke de annyira nem tűnik annak.
      23/10 simán fishreg, egész biztos, hogy fog itt annyiszor gyengébbet mutatni, hogy simán jó legyen a bet/broke. Nálam ez snapcall a flopon...nem mintha számítana, hisz erre a részére már Lord is leírta korábban, hogy std. ;)
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 19.156
      Sziasztok,

Próbálok reagáln mindenre

@Corvus:
      Természetesen TT is ott van, és szarul játszotta meg, cold call 3bet majd 4bet...
      Egyszerűen beleszeret lapokba és nem tudja eldobni őket pre...

Persze itt nem kell vezetni, bőven elég ha megvan a szükséges equity...

@Corvus, Sziszkok:
      Nem értem miért írtok sqz-t mikor cold calloz 3betet, majd 4betet, ami alapból!!! ISZONYAT fish line...

@chipsoher:
      Rangek ellen játszunk és nem lapok ellen : S Nem nagyon tudsz olyan ranget összeállítani (csak ha monstert raksz bele) ami ellene ne lenne meg az odds, ha csak AK, KQ így játszik már BŐVEN megvagyunk

Plusz shove az általában inkább gyenge mintsem erős, és már tudjuk hogy FISH, leírtam miért....

@Click: Ty...

@All:
      Sztem ezt kiveséztük

GL,
      L