[SH] ATo

• PedroRobertooo
      PedroRobertooo
      Bronz
      Regisztrált: 2011.06.13, Hozzászólások: 1.424
      Poker Stars, $0.10/$0.25 No Limit Hold'em Cash, 5 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $28.91 (115.6 bb)
      BB: $21.35 (85.4 bb)
      MP: $14.88 (59.5 bb)
      CO: $10.30 (41.2 bb)
      Hero (BTN): $25 (100 bb)

Preflop: Hero is BTN with A T
      2 folds, Hero raises to $0.50, SB raises to $2, BB folds, Hero raises to $4.75, SB calls $2.75

Flop: ($9.75) K 5 8 (2 players)
      SB checks, Hero bets $3.50, SB calls $3.50

Turn: ($16.75) 3 (2 players)
      SB checks, Hero bets $5, SB raises to $20.66 and is all-in, Hero folds

Ellenfél egy elég laza 29/26/15,5 285 hand alatt. Fold to 4bet 50%(2)
      Többi infó nem túl hasznos. Kicsi a minta

Ezen az asztalon már elég erőteljesen terrorizált ez a srác ezért úgy döntöttem, hogy most megvédem magam ezzel az ATo-al. Mivel callozni nem nagyon akartam egy offsuit annyira nem jó A-al ezért fordítottam blöffbe. Postflop szerintem lesz nála egy csomó AJ, AQ, 99, TT hand amiket esetleg tudok dobattatni, nyilván lehet nála QK, KJ is. Mivel 4bet potban elég kisebbeket is cbetelni ezért ugye "olcsón", jó oddsokkal tudom dobattatni a range gyenge részét ezért lőttem két utcát és próbáltam AQ, AJ, 99, TT-t dobattatni. Vélemény? Gondolatmenet milyen? Hol kéne feladni ha ez így nem állja meg a helyét?

Továbbá lenne egy olyan általános jellegű kérdésem, hogy mennyire jó barrelezni 3bet potban Kxx boardokat. Hiszen az ellenfélnél vagy AK, QK, KJ van amit kb sose dob vagy 99,TT, JJ, QQ amit szintén nem dob 1 utcára csak max kettőre. Tehát a flop blöfföt én elég durván pénzégetésnek érzem. Kííváncsi lennék, hogy a pozíció is miben változtat a helyzeten. Köszi. :)
  • 1 válasz
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Szia!

Ennyi infóval én még nem kezdenék el 4bet blöffölni. Ha nagyon agresszívan 3betel, akkor vagy kiülök onnan, vagy befeszülök és értékért próbálok játszani.
      Ha már belementünk, akkor a flop cbet ok, de ezen a turnön csak simán feladnám. Nem tudunk róla semmi érdemlegeset, nem látom értelmét belemenni a csatározásba.
      Egyébként 3bet potban sem barreleznék ezen a turnön, mert nem túl gyakran számítanék dobásra.

üdv, pborisz