[SH] Jj

• PedroRobertooo
      PedroRobertooo
      Bronz
      Regisztrált: 2011.06.13, Hozzászólások: 1.424
      Poker Stars, $0.10/$0.25 No Limit Hold'em Cash, 5 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

MP: $20.90 (83.6 bb)
      CO: $29.25 (117 bb)
      Hero (BTN): $28.94 (115.8 bb)
      SB: $25 (100 bb)
      BB: $19.64 (78.6 bb)

Preflop: Hero is BTN with J J
      MP folds, CO raises to $0.75, Hero calls $0.75, 2 folds

Flop: ($1.85) 5 A 3 (2 players)
      CO checks, Hero bets $1, CO calls $1

Turn: ($3.85) 2 (2 players)
      CO checks, Hero checks

River: ($3.85) T (2 players)
      CO bets $2.75, Hero calls $2.75

Ellenfél: 17/13/2,9. Fold to 3bet: Nincs Adat. 111 hand.
      flop cbet: 43%(7)

Mit kezdjek magammal egy ilyen boardon? Nem tudom mit lenne a legjobb mert Ax ellen se tudo milyen célból beteljek. De mi van ha QdKx ellen megyek? vagy KdQx ellen vagy kisebb kézbepár ellen. Nem tudom mi lenne itt a legjobb. A betméretemből is a tanácstalanság szűrődik le :D Alternatívákat is kérnék esetleges turn kártyákra. Köszi!
  • 1 válasz
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Szia!

Abból indulnék ki, hogy erős lapokkal és húzókkal valószínűleg betelne, szóval leginkább valami gyengébb Ax-et vagy PP-t adnék neki. Ax-et nem túl valószínű hogy tudnánk dobatni, pp-kben pedig max 1 utca value lehet. Ezért mivel húzót se sűrűn adok neki, legalábbis nem sok lehet nála, a védekezés helyett inkább potkontrollra mennék, főleg így hogy a J is nálunk van. Úgyhogy flopon chb-olnék és turnön betelnék egyet ha újra passzol, hogy a riveren tudjak majd chb-olni.
      Ha ő betel a turnön, akkor valószínűleg dobok, mert az nem nagyon lesz blöff.
      Így játszva riveren megadok, mert mint írtam, FD-tól cbetet várnék, de mivel passzoltál a turnön, megpróbálhat kiblöffölni valamivel.

üdv, pborisz