[SH] NL30 - K4s HU

• ALCU01
      ALCU01
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.18, Hozzászólások: 11.128
      On Game, $0.15/$0.30 No Limit Hold'em Cash, 2 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

BB: $30.30 (101 bb)
      Hero (SB): $29.70 (99 bb)

Preflop: Hero is SB with K 4
      Hero raises to $0.75, BB calls $0.45

Flop: ($1.50) K 3 9 (2 players)
      BB checks, Hero bets $1.05, BB raises to $3.75, Hero calls $2.70

Turn: ($9) A (2 players)
      BB bets $6.75, Hero calls $6.75

River: ($22.50) 4 (2 players)
      BB bets $19.05 and is all-in, Hero calls $18.45 and is all-in

Ellenfél 24/18-as playa 860 hand alatt. 3bet 6,1.
      Fold to cbet 55, raise cbet 15(20), oop 22(9). AFreq (F/T/R) 55/39/31

Ellenfél szeret moveolgatni, de konkrét note-ot sajnos most nem látok, mert most nem a szokásos adatbázisomból dolgozok.

Turn ász abból a szempontból aggasztó, ha nut FD van nála, aztán jön egy ilyen zavarba ejtő river.

Túljátszva?
  • 9 válasz
    • zbornaja
      zbornaja
      Bronz
      Regisztrált: 2009.03.24, Hozzászólások: 1.713
      hali,

Én azt gyanítom, h a bet vs mcbet statja is magas, bár ezt nem írtad, nekem ezen a floppon eszembe jutna egy c/c. szabad laptól nem nagyon kell félni, csak egy fd van kinnt, és pont nem akarnék ezzel a alpppal raiset kapni--- szélesen próbálnám tartani a rangét. BB resteal? 33at gondolom kizárhatjuk...

Így játszva ellene én is bet callon lennék floppon, de számítanunk kell rá, h folytatni fogja.
      Turn nem a legjobb tényleg, itt azért megfordulna a fejemben egy fold, bár ugye neki ez nem rossz blöff lap, mert nem sok Ax van nálad amivel bet call floppot játszol...

Ezen a riveren busted fd val ilyen aggró ellen, már nem igen tudnék dobni, két párt.
    • bisovic
      bisovic
      Bronz
      Regisztrált: 2011.08.04, Hozzászólások: 8.190
      Eredeti hozzászólás: zbornaja
      hali,

Én azt gyanítom, h a bet vs mcbet statja is magas, bár ezt nem írtad, nekem ezen a floppon eszembe jutna egy c/c. szabad laptól nem nagyon kell félni, csak egy fd van kinnt, és pont nem akarnék ezzel a alpppal raiset kapni--- szélesen próbálnám tartani a rangét. BB resteal? 33at gondolom kizárhatjuk...

Így játszva ellene én is bet callon lennék floppon, de számítanunk kell rá, h folytatni fogja.
      Turn nem a legjobb tényleg, itt azért megfordulna a fejemben egy fold, bár ugye neki ez nem rossz blöff lap, mert nem sok Ax van nálad amivel bet call floppot játszol...

Ezen a riveren busted fd val ilyen aggró ellen, már nem igen tudnék dobni, két párt.
      Hero itt IP van. :) Egyébként nekem tetszik itt a cbet, mert HU csomó rosszabbal callozhat flopon és, ha kapunk egy raise-t, akkor azért annyira nem nehéz tovább játszani, mert millió draw lehet nála meg blöff, ellenben K9,K3s és néha-néha 33, ami ver. Még örülnék is, ha itt kapok egy raiset. :D

Turnön nem változott semmi, mert Ax nála nem nagyon lesz.
      River meg easy call szerintem 2 párral. Busted draw-k és néha még 1-2 Ax is betolhatja itt.
    • zbornaja
      zbornaja
      Bronz
      Regisztrált: 2009.03.24, Hozzászólások: 1.713
      [quote]Eredeti hozzászólás: bisovic
      Hero itt IP van. :) ]

oh jesszusom. Epic bénázás. Akkor hagyjuk is amit írtam. :D
    • novak53
      novak53
      Edző
      Edző
      Regisztrált: 2010.05.02, Hozzászólások: 7.070
      Sziasztok!

Teljesen std a hand, jó így Alcu. :f_thumbsup:

Flop cbet tök jó, emelésre call teljesen jó.

Törn call nagyon jó, de azzal nem értek egyet, hogy nem lesz nála Ax, NL30-on sokan blöffbe fordítják és c/r-t játszanak ásszal a flopon vagy így játszanak AdXd lappal, ugyanakkor itt még mehet a call természetesen. Ha nem jön a két pár, akkor riveren cb vagy fold, de így nagyon sima call.

PS: Regekkel ne heads-upolj még! Majd eljutunk oda is.

GL:
      novy
    • bisovic
      bisovic
      Bronz
      Szia Novy!

Raiselgetnek 200-on is Ax-el, de sokan megtorpannak, ha betalálnak A8-al egy A-t és olyan Ax nem nagyon lesz nála, amivel value-ért tovább betel.
      Persze riveren én is dobnék ettől függetlenül javulatlanul.
    • novak53
      novak53
      Edző
      Edző
      Elég gyenge játék azért, ha nem beteli itt a top párját egy reg, de valóban igazad van, hogy gyengébb regek szoktak ilyet.
    • bisovic
      bisovic
      Bronz
      Check sem rossz amúgy Ax-el itt szerintem, mert sokszor draw-al is feladnám ezt a turnt. Ugye ez nem túl jól lap JTs-el a blöff folytatására értelmesebb játékos ellen.
      Sok rosszabb meg nem ad meg, szóval több value lehet a c/c-ban turnön.
    • novak53
      novak53
      Edző
      Edző
      Csak ugye akkor minden Kx és gyengébb second pár mögéd fog passzolni. Szerintem a legjobb ha ezt is variáljuk, hogy minél kevésbé tudjanak kiismerni minket.
    • ALCU01
      ALCU01
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.18, Hozzászólások: 11.128
      Köszi Srácok, nagyon örülök neki, hogy jó volt a játékom. :f_cool:

33 volt nála amúgy...