[SH] nl50 A7s

• zbornaja
      zbornaja
      Bronz
      Regisztrált: 2009.03.24, Hozzászólások: 1.713
      Pacific, $0.25/$0.50 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $69.53 (139.1 bb)
      UTG: $50 (100 bb)
      Hero (BB): $50 (100 bb)
      CO: $25.04 (50.1 bb)
      MP: $120.81 (241.6 bb)
      BTN: $64.22 (128.4 bb)

Preflop: Hero is BB with A 7
      UTG folds, 2 folds, BTN raises to $1.50, SB folds, Hero calls $1

Flop: ($3.25) J A 4 (2 players)
      Hero checks, BTN bets $2.20, Hero calls $2.20

Turn: ($7.65) 6 (2 players)
      Hero checks, BTN bets $6, Hero calls $6

River: ($19.65) 7 (2 players)
      Hero bets $14.73, BTN folds

Results:
      $19.65 pot ($0.98 rake)
      Final Board: J A 4 6 7
      Hero mucked A 7 and won $18.67 ($8.97 net)
      BTN mucked and lost (-$9.70 net)

villain

19/14 1,1k cbet 49 57 0 AFQ 30 25 16 wtsd 31 wsd ex sm 60
      btn raise 1st 29

a turn callom az elég necces. mondjuk turnön barrelezhet talán vmi drawt,de sok gyengébb Ax nemigen lehet nála. turn fold? mondjuk itt is szólhat a megadás mellett, h nem valószínű a river bet.

Riveren azért donkoltam, mert Ax et nem hinném h dobna, mert tehet busted drawra. bet fold volt a terv ellen, ilyen river agresszióval. 12 ig akartam betelni, de lejárt az időm így nagyobb lett picit a size. sztem ch nem jó mert Ax et ch behindol, ha ő lőtt volna vmi drawt turnön, amit nem is tartok annyira valószínűnek, akkor meg tuti nem folytatja riveren, így ez ellen nem veszítek valuet.
  • 4 válasz
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Szia!

A turn callal semmi baj nincs, hiszen elég sokat barrelezik, szóval lesz ott húzó bőven a range-ében és ahogy írod is, valószínűleg azokkal riveren lepasszolná.

Ez a river donk viszont valahogy nem tetszik, mert őszintén szólva nem sokszor láttam én még regektől ezt BD-val. Ezt a line-t szinte mindig erős kézzel játsszák a regek és őszintén szólva még az se kizárt, hogy egy AQ-t eldob rá. Legalábbis én nagy valószínűséggel eldobnám, hacsak valami read, vagy statod nem utal arra, hogy gyakran játszod ezt.
      Szóval én inkább maradnék a ch/c mellett, de igazából a ch/R is tetszene, mert arra már lehet nem tudná dobni az AQ, AK-t se, amiket szinte biztos betelne, hiszen nálad itt nem lesz AJ, A4 vagy A6.

üdv, pborisz
    • zbornaja
      zbornaja
      Bronz
      Eredeti hozzászólás: pborisz
      Szia!

Ez a river donk viszont valahogy nem tetszik, mert őszintén szólva nem sokszor láttam én még regektől ezt BD-val. Ezt a line-t szinte mindig erős kézzel játsszák a regek és őszintén szólva még az se kizárt, hogy egy AQ-t eldob rá. Legalábbis én nagy valószínűséggel eldobnám, hacsak valami read, vagy statod nem utal arra, hogy gyakran játszod ezt.
      Szóval én inkább maradnék a ch/c mellett, de igazából a ch/R is tetszene, mert arra már lehet nem tudná dobni az AQ, AK-t se, amiket szinte biztos betelne, hiszen nálad itt nem lesz AJ, A4 vagy A6.

üdv, pborisz
      hát igen jobbak ellen ez nem nagyon fog működni, de én őt nem érzem jónak. (volt pl, h 4handed btn ból 4betelt TT én 5b AI mentem sbn ő meg lepörgette az idejét és agyalt h TT-zel mi legyen...)

Én nem tudom betel-e AQ-t... 0 a river cbetje (mondjuk kezdek kételkedni a HM-em memóriájában) de télleg. Nem lehet h azért ilyen a wsd-ja mert kb ő itt egy AQ-val kihagyja a vbetet riveren?
    • zbornaja
      zbornaja
      Bronz
      amúgy nem gyakori line nálam, úh statja, readje erről nem lehet
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Eredeti hozzászólás: zbornaja

Én nem tudom betel-e AQ-t... 0 a river cbetje (mondjuk kezdek kételkedni a HM-em memóriájában) de télleg. Nem lehet h azért ilyen a wsd-ja mert kb ő itt egy AQ-val kihagyja a vbetet riveren?
      A magas wtsd valószínűleg a sok river lepasszolás miatt van és elképzelhető, hogy a w$sd is azért magasabb, mert a közepesen erős kezeit is inkább passzolja.

Elég fura játékos, azért nehéz az ilyennél megmondani mi lenne jó riveren, de ugye ahogy írod is, hogy nem gyakran csinálsz ilyet, ezért egyértelműen erős kézre tennélek. Igazából amivel megadna, szerintem azzal betelne is és ezért tetszene jobban a ch/R, mert azzal többet nyerhetünk.