[SH] NL 50 AA 4bet két ember ellen

• Eva45
      Eva45
      Bronz
      Regisztrált: 2009.02.02, Hozzászólások: 192
      PokerStars Zoom No-Limit Hold'em, $0.50 BB (6 handed) - PokerStars Converter Tool from http://www.flopturnriver.com

Button ($65.66)
      Hero (SB) ($90.08)
      BB ($60.17)
      UTG ($77.51)
      MP ($49.50) teljesen ismeretlen
      CO ($88.69) 14/14 22 hand, semmi infó

Preflop: Hero is SB with A, A
      1 fold, MP bets $1.50, CO raises to $3.50, 1 fold, Hero raises to $10, 1 fold, MP calls $8.50, CO calls $6.50

Flop: ($30.50) 8, 4, 10 (3 players)
      Hero bets $19.25, MP calls $19.25, CO calls $19.25

Turn: Tervek?

Results below:

($88.25) 9 (3 players)
      Hero checks, MP bets $20.25 (All-In), CO calls $20.25, Hero folds

River: ($128.75) A (2 players, 1 all-in)

Total pot: $128.75 | Rake: $2.50

MP had J, J (one pair, Jacks).
      CO had K, K (flush, Ace high).
      Outcome: CO won $126.25
  • 2 válasz
    • zbornaja
      zbornaja
      Bronz
      Regisztrált: 2009.03.24, Hozzászólások: 1.713
      Ehh, ez nem a legszebb flop, 3way, de azért talán szet nincs kinnt 4betelt kasszában COnál (TT?)JJ, QQ AQs talán-talán, ennél jobbat szerintem pushol pre ennyi dead moneyval, gyengébbet meg nem biztos, h 3betel, kérdés, h ő ismeri-e MP t.... kész flöss sem sok tehát ellene cbetelnék, mert simán lehet nála overpair v vmi spade, overpair+spade.

Tehát kb TT 3 kombó(ha 3beteli egyáltalán) és 1 kombó AQs ver, de JJ-QQ, As nemigen dobhat itt sztem

Mp meg mivel ismeretlen, így nála lehetnek érdekes mutatások úh ok sztem a cbet.

Turn: ez elég blank, JJ nek oesdt adott, de se nem adhat szetet, se nem spade.
      Hát ezen a konkrét turnön betolnám így h csak megadtak, mert egy szet sztem soha nem fog csak megadni floppon. Azért tolnám be nehogy szabad lapot adjak egy JJ :spade: , QQ :spade: nak pl. Ha flöss akkor ez van.

A ch után meg nem hinném h dobhatunk, ilyen oddsoknál, mert nekik is be kell itt tolni egy QQ-t, ha van benne spade ha nincs.
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Eredeti hozzászólás: zbornaja
      Ehh, ez nem a legszebb flop, 3way, de azért talán szet nincs kinnt 4betelt kasszában COnál (TT?)JJ, QQ AQs talán-talán, ennél jobbat szerintem pushol pre ennyi dead moneyval, gyengébbet meg nem biztos, h 3betel, kérdés, h ő ismeri-e MP t.... kész flöss sem sok tehát ellene cbetelnék, mert simán lehet nála overpair v vmi spade, overpair+spade.

Tehát kb TT 3 kombó(ha 3beteli egyáltalán) és 1 kombó AQs ver, de JJ-QQ, As nemigen dobhat itt sztem

Mp meg mivel ismeretlen, így nála lehetnek érdekes mutatások úh ok sztem a cbet.

Turn: ez elég blank, JJ nek oesdt adott, de se nem adhat szetet, se nem spade.
      Hát ezen a konkrét turnön betolnám így h csak megadtak, mert egy szet sztem soha nem fog csak megadni floppon. Azért tolnám be nehogy szabad lapot adjak egy JJ :spade: , QQ :spade: nak pl. Ha flöss akkor ez van.

A ch után meg nem hinném h dobhatunk, ilyen oddsoknál, mert nekik is be kell itt tolni egy QQ-t, ha van benne spade ha nincs.
      Szia!

Szép levezetés! Teljesen egyetértek. Mivel szinte csak A:sQ és esetleg A:sK ver, ezért ez kötelező push a turnön.

üdv, pborisz