[SH] nl50 89s

• vanyas
      vanyas
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.18, Hozzászólások: 4.852
      SB 40/24/ 10 hand
      BB 25/20/ 4% 3bet/ 7% SQ/ 500 hand
      BTN 24/12/ 10 hand

Nem akartam itt nagy kasszát játszani ezzel a gyengébb drawal, ezért passzivan játszottam meg, mit gondoltok?

River? Ismeretlen villain, de általában NUT-al egyszerüen nagyobbat betelne, T :diamond: ami verhet, és az odds is nagyon jó. (23%)

Hogyan játszanátok?

Poker Stars, $0.25/$0.50 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

BTN: $262.20 (524.4 bb)
      SB: $88.45 (176.9 bb)
      BB: $50.50 (101 bb)
      UTG: $13.69 (27.4 bb)
      MP: $20.65 (41.3 bb)
      Hero (CO): $56.48 (113 bb)

Preflop: Hero is CO with 8 9
      2 folds, Hero raises to $1.25, BTN calls $1.25, SB calls $1, BB calls $0.75

Flop: ($5) A T Q (4 players)
      SB checks, BB checks, Hero checks, BTN bets $2.50, SB folds, BB calls $2.50, Hero calls $2.50

Turn: ($12.50) 5 (3 players)
      BB checks, Hero checks, BTN bets $4.50, BB calls $4.50, Hero calls $4.50

River: ($26) J (3 players)
      BB checks, Hero checks, BTN bets $11, BB folds, Hero ?
  • 3 válasz
    • zbornaja
      zbornaja
      Bronz
      Regisztrált: 2009.03.24, Hozzászólások: 1.713
      Én cbetelnék floppon, ez a passzív line nekem nem az esetem. Csomó jobb handet dobathatsz(minden floppolt pár, amit dobnak, akár pocketek, amiket terítéssel nem is vernél). MWP nem is olyan rossz ez a flop neked... Egy Qxet simán dobathatsz ha mwp betelsz. HA meg betalálsz sb akár ki is fizethet...

A c/c és leesik a handünk és akciózunk vele az elég face up, ha meg nem akciózunk akkor jöhet a 4. :diamond: ami elrontja a lapunkat és dobni kell.

Turn cr? én azt játszanám, v bet, ha már leesik a szín. A 4. megöli az akciór, v lejavulhat, nem beszélve ha pár jön az asztalra riveren.

éppen amiért így játszottad, én dobnék itt riveren, flöss nélkül chb-ol sztem, kb blöffcatchered van, mert a flöss amit versz az 7 :diamond: mínusz. Ilyet nehéz a kezébe adni miután bet flop/T volt előtte, még így ismeretlenül is.

NUT tal simán betelhet ekkorát, mert mi az ami kifizeti riveren, 2 c/c után, 4 :diamond: az asztalon?
    • vanyas
      vanyas
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.18, Hozzászólások: 4.852
      mivel BTN kezdett el betelgetni, nála bármi lehet. akár 66:diamond: , ismeretlen

4way itt nincs FE, ha cbetelek legtöbbször 3at kell löni, mert valakinél van pár+draw amit nagyion sokszor turnon sem dob
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Eredeti hozzászólás: zbornaja
      Én cbetelnék floppon, ez a passzív line nekem nem az esetem. Csomó jobb handet dobathatsz(minden floppolt pár, amit dobnak, akár pocketek, amiket terítéssel nem is vernél). MWP nem is olyan rossz ez a flop neked... Egy Qxet simán dobathatsz ha mwp betelsz. HA meg betalálsz sb akár ki is fizethet...

A c/c és leesik a handünk és akciózunk vele az elég face up, ha meg nem akciózunk akkor jöhet a 4. :diamond: ami elrontja a lapunkat és dobni kell.

Turn cr? én azt játszanám, v bet, ha már leesik a szín. A 4. megöli az akciór, v lejavulhat, nem beszélve ha pár jön az asztalra riveren.

éppen amiért így játszottad, én dobnék itt riveren, flöss nélkül chb-ol sztem, kb blöffcatchered van, mert a flöss amit versz az 7 :diamond: mínusz. Ilyet nehéz a kezébe adni miután bet flop/T volt előtte, még így ismeretlenül is.

NUT tal simán betelhet ekkorát, mert mi az ami kifizeti riveren, 2 c/c után, 4 :diamond: az asztalon?
      Szia!

Teljesen egyetértek. Az nem igaz hogy 4way itt nincs FE. Rengeteg lapot tudsz itt dobatni. Én spec Ax-et is messze szórnék, ha a PF agresszor it cbetel 4way. A fish calling range-e ellen meg valószínűleg nem állsz rosszul.

üdv, pborisz