[SH] NL5 AQo

• GiorgioPoker
      GiorgioPoker
      Bronz
      Regisztrált: 2009.11.02, Hozzászólások: 474
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.05(BB) Replayer
      SB ($4.91)
      Hero ($5.02)
      UTG ($4)
      UTG+1 ($6.41)
      CO ($2.21)
      BTN ($8.12)

Dealt to Hero Q:heart: A:club:

UTG raises to $0.15, fold, CO calls $0.15, fold, fold, Hero calls $0.10

FLOP ($0.47) 4:diamond: A:spade: 8:club:

Hero checks, UTG bets $0.30, CO calls $0.30, Hero calls $0.30

TURN ($1.37) 4:diamond: A:spade: 8:club: A:diamond:

Hero checks, UTG checks, CO bets $0.15, Hero raises to $1.76, UTG folds, CO folds

Hero shows Q:heart: A:club:

Hero wins $1.60

UTG:

CO: 31/1 WTSD: 38, Afq: 28%, 128 hand

Sziasztok!

Pre nagyon gondolkodtam a préselés és a call között. Érv a 3bet mellett, hogy szélesen fognak megadni, de amikor játszottam úgy gondolkodtam, hogy ha oop nem találok be flopon, akkor x/f-on vagyok és fölöslegesen pakolok pénzt a potba, viszont ha csak callolok és betalálok, akkor a stackméretek miatt be tudom tenni egy szélesebb range ellen, úgy hogy kicsit alul is lesz reprezentálva a kezem.
      Turn szerintem std, mivel utg-nél kb sosem lesz erős kéz, CO pedig Ax-et nem dob, ha pedig draw-ja van akkor így nyerem a legtöbbet - bár a két pár handjeit dobatom, de azoktól valószínűleg nem nyernék sokat riveren.
  • 2 válasz
    • iamachicken
      iamachicken
      Platina
      Regisztrált: 2010.09.16, Hozzászólások: 4.437
      mivel CO passzív fish így flop lead 3/4 pot
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 19.145
      Sziasztok,

Köszi a handet és elemzéseket.

Preflop
      A 3bet nem vészes, picit jobban tetszene, ha UTG többet dobna, így sokszor azt érjük el (mivel csak 39%ban dob), hogy két ellenfél ellen leszünk OOP szituban, viszont flopon szépen dob, ezért megfontolandó, de talán jó így is... Talán jobb is, mert micron nem lesz faceup a rangünk...

Postflop
      Sima lead, UTG keveset cbetel (50%-ban) plusz bent van egy passzív fish, így főleg csak valueból lesz range...

Turn lead, és river is b/f, csomó rosszabb Ax van a rangeben, bőven megéri betelni és fishek nem dobnak rosszabb Ax-eket, ha visszaemelne bárhol is, akkor valószínűleg verve lennél -> dobás

Turn moved nagyon erős, ezért is kaptál dobást...

GL,
      L.