[SH] NL10 JJ (vs unknown) [2013.06.24]

• Clickbox
      Clickbox
      Bronz
      Regisztrált: 2010.08.03, Hozzászólások: 1.254
      No Limit Hold'em Cash, 5 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

BB: 100 bb
      MP: 140.4 bb
      Hero (CO): 104 bb
      BTN: 119.8 bb
      SB: 95 bb

Preflop: Hero is CO with J J
      MP folds, Hero raises to $0.3, BTN raises to $0.8, 2 folds, Hero calls $0.5

Flop: ($1.74) 4 3 5 (2 players)
      Hero checks, BTN bets $1, Hero ?

Villain gyakorlatilag ismeretlen, pár hand volt csak róla, abból nem derült ki, hogy kifejezetten fish lenne...vélhetően nem fogalmat.

Felmerülne, hogy pre ne callozzunk?
      Elég agro a játék btn vs co, de ismeretlen ellen azért nem akarnék 4bet callozni, fold meg weaknek tűnik, főleg ilyen 8bb 3bet ellen.

Post?
  • 4 válasz
    • Sziszkok0313
      Sziszkok0313
      Bronz
      Regisztrált: 2009.10.10, Hozzászólások: 1.205
      A call nekem sem tetszik OOP.
      Én ezt 4b/c-ozom. JJ-t sosem hiba betenni CO vs BTN.
    • floydi4n
      floydi4n
      Bronz
      Regisztrált: 2009.04.29, Hozzászólások: 592
      En ismeretlen ellen nem szivesen teszem be nl10-en jj-vel co vs btn. Ilyen kis 3betet valoszinuleg en is calloznam oop is. Ezen a flopon is calloznek es a legtobb turnon is riveren viszont tudnek dobni, nem sok 3 utcas bloffot lattam eddig. Persze ez eleg gyenge line es a piros vonalnak sem tesz jot, de ismeretlen villain ellen szvsz jobb mint berakni pre
    • Clickbox
      Clickbox
      Bronz
      Regisztrált: 2010.08.03, Hozzászólások: 1.254
      Ennyi infóból szerintem egyáltalán nem biztos, hogy jó ezt berakni pre, nem csak 10-en de 25-ön sem, de ja amúgy alapból jobban tetszene az, infó alapján, és nyilván ezt is játszanám

Post az a bajom ezzel az 1-2 utca call után ch/folddal, hogy ennél a boardnál szerintem csak egy Jxx lenne jobb nekünk, szal ha itt dobni akarunk 1-2 utca után, akkor pre nem tudom, hogy volt-e értelme megadni, mert kvázi csak setmineolunk így. És ahogy mondtad, ezzel totál rapeljük a red linet :)
    • Csengele
      Csengele
      Black
      Regisztrált: 2007.07.31, Hozzászólások: 511
      Sziasztok,

Alapesetben egyet is értenék Clickbox azzal amit mondasz, hogy miért callozunk, ha csak egy vagy két utca x/c-re megyünk rá, de szerencsére a regek nagyon weakek micron és legtöbbször 3bet potban nem lövik kb soha végig (egy átlagreg) szóval ha flop callozunk és turn callozunk és riveren dobunk, akkor valszeg jól járunk el...

Esetleg turnon egy nagyobb betre is dobhatunk... Nem leszünk exploitálhatóak, mert ritkán fogjuk ezt a linet játszani és mint írtam micron ez szerintem egy tendencia és leak, tehát kihasználható...

Feljebb meg sima 4bet/broke ismeretlen ellen (50+) szerintem...

De 10-en sem hiszem, hogy nagy hiba lenne betenni, post viszont biztos vagyok, hogy a nagy beteket callozunk és esetleg river push-t, akkor általában overpár lesz és nem két over ami végig blöfföl (Ax FD etc...)...

Csenge