[SH] AKs 4 way flop FD X/R kap (2013.06.25)

• deadlift85
      deadlift85
      Bronz
      Regisztrált: 2012.04.13, Hozzászólások: 564
      Sziasztok!

SB 64%ban dob a flop cbetre és az SB calling range az PP-k és Axek (note)
      Flop X/R 3%
      tőle itt a X után foldot vártam

BB ismeretlen

UTG 7% ban limpel UTG ből (limp/call 83 %)
      4% az RFI UTGből
      Flop X/R 4% (56)
      Turn X/R 9%
      WTSD 26
      WONSD 51
      AFQ 56-56-45

Flopon gondolom okés a cbet/call
      Turn ?
      River?

Riveren eléggé leszűkült a fullok száma.
      QQ-t nyitná pre és Qx-et meg nem X/R-el flopon,66 kicsit valószínütlenebb lett a turnel így marad a 77,ami ver.

Sztem itt rosszab flöss nem fog borítani,de kíváncsi vagyok a véleményetekre

PokerStars - $0.05 NL (6 max) - Holdem - 5 players
      Hand converted by PokerTracker 4

UTG: 201.8 BB (VPIP: 16.62, PFR: 9.34, 3Bet Preflop: 2.21, Hands: 2,633)
      Hero (CO): 105.4 BB
      BTN: 100.8 BB (VPIP: 14.66, PFR: 13.04, 3Bet Preflop: 6.98, Hands: 121)
      SB: 87.2 BB (VPIP: 14.90, PFR: 10.77, 3Bet Preflop: 3.27, Hands: 1,412)
      BB: 88.4 BB (VPIP: 23.08, PFR: 7.69, 3Bet Preflop: 20.00, Hands: 13)

SB posts SB 0.4 BB, BB posts BB 1 BB

Pre Flop: (pot: 1.4 BB) Hero has K:heart: A:heart:

UTG calls 1 BB, Hero raises to 4 BB, fold, SB calls 3.6 BB, BB calls 3 BB, UTG calls 3 BB

Flop: (16 BB, 4 players) Q:heart: 7:heart: 6:club:
      SB checks, BB checks, UTG checks, Hero bets 10 BB, fold, fold, UTG raises to 30 BB, Hero calls 20 BB

Turn: (76 BB, 2 players) 6:heart:
      UTG checks, Hero checks

River: (76 BB, 2 players) Q:club:
      UTG bets 72.8 BB, Hero :rage:
  • 6 válasz
    • Sziszkok0313
      Sziszkok0313
      Bronz
      Regisztrált: 2009.10.10, Hozzászólások: 1.205
      Az a baj, hogy már a fop ch/r is erős lapot sejtet (set), és ezért a riveren a duplikálódás nem szexi. Sőt, ha Qx-szel csinálta meg, akkor megint ua.

Én fájó szívvel de dobom itt. Am a line tetszik.
    • floydi4n
      floydi4n
      Bronz
      Regisztrált: 2009.04.29, Hozzászólások: 592
      Lehet nem ez a jo line de en b/f turnon fel potot es chb river. A 7% utg limp/call-ban lesz pp-n kivul mas is boven...

Szerk: beneztem, 4way potban ilyen flop raise mellett inkabb csak feladom a flopon ha az overeket nem szamolom outnak
      Mondjuk szerintem ide raise cb stat kell nem c/r
    • Clickbox
      Clickbox
      Bronz
      Regisztrált: 2010.08.03, Hozzászólások: 1.254
      Én ezt adom a flopon szerintem, nagyon set, esetleg 76s a range, és kétlem, hogy ezeket flushy turnön feladja, szal IO tuti van

Szerintem turn itt faceup full / póker van nála...nit, limp/call, flop raise, turn pározódáson ch...random FD-t nem raisel a flopon szvsz, Qx meg nem nagyon van a limp/call rangeben, szal esetleg egy 9h8h, nagyon talán Th9h amiben lehetne értékünk a turnön, de a range ellen nem leszünk elöl szerintem

River easy fold, bár ez a river neki sem igazán jó, szal eléggé úgy tűnik, hogy 66 volt nála :D
    • deadlift85
      deadlift85
      Bronz
      Regisztrált: 2012.04.13, Hozzászólások: 564
      Eredeti hozzászólás: floydi4n

Mondjuk szerintem ide raise cb stat kell nem c/r
      A raise cbet stat az sztem csak simán az ,mikor IP megemeled a cbetet,de itt ő X-el a flopon majd emel,tehát X/R.

Utóbbi ugye jóval erősebb és itt ebből van neki kemény 4%-os mintája,ami csak value,tehát itt sete van 99%-ban és nekünk meg hatalmas IO.

Az overeket nem számolom itt emiatt outnak csak a flöst és turnön give up ha nem javulok és betel.
    • heveleistvan
      heveleistvan
      Kezdő
      Regisztrált: 2011.06.17, Hozzászólások: 20
      Szia !

Nekem tetszik a line, és annyi különbség lenne itt a gondolatmenetemben hogy nem zárnám ki flopon a top párokat a range-éből, mivel ő nem egy túl jó játékos. Ezenkívül QQ+-t is játszhat így, attól hogy 4%ot emelt még nem biztos hogy a legjobb 4%ot emeli.

Flopon ok a call, majdnem egy utcára is megvan az odds.

Turnön nehéz megmondani. Ha pre slowplayer (AA,KK,AQ) akkor vbetelnék(bet/call), de ha nincs ilyen infó akkor én is checkbehindolnék, mert azért nem egy túl lazán stackelődő fishről van szó.

River könnyű dobás, itt az esetek max 10%-ában leszel elöl. (mivel a random blöff sem kizárt)
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 19.155
      Sziasztok,

Köszi a handet és elemzéseket!

Necces hand, lehet out-of-line játszani...

Std. sokszor a turn bet/broke lenne (ilyen potoddsnál nehezen tudunk bet/foldolni, de elég nehéz, mivel sokszor fullba nézünk és alig van kint gyengébb flush : ( )

Szóval igazából nekem itt tetszik a line ellene, ennyire nitty raise skála ellen van IO-nk, és ez szerintem flop nagyrészt szett...

@heveleistvan:
      Valószínűleg overpárral a csodálatos limp/reraise játékot játsza preflop

Túl sok random blöfföt 4way ilyen feszes rangel és 4% raise-el nem nagyon tudunk elképzelni, szerintem ez mindig full, póker reális Click:) ))

GL,
      L.