[SH] nl5 kk vs reg

• NightChildhun
      NightChildhun
      Bronz
      Regisztrált: 2012.04.07, Hozzászólások: 178
      Üdv
      következő handet egy reg szerű arc ellen játszottam
      villain (142) 14/13 3bet:8 Fold to 3bet:67 (2/3)
      Pre std
      Flop cbet kötelező
      Így hogy megadott 1010-QQ esetenként AJ ra tettem a ranget
      Turn:Ez kellemetlen kártya ha itt folytatom a hívást valószínűleg az
      AJ dobja setek megadnak QQ megad (de azért erre sem vennék mérget)
      Szóval szinte minden rosszabbat eldobatok, és maradnak azok amik megvernek. Így inkább eltitkoltam a lapom erejét így még blöfföt is indukálhatok.
      River blank 6os. Masszív emelés ellenére ezt megadtam, A range ellen itt elől vagyok, és jó párszor még blöfföt is fog mutatni szerintem.
      Mutatásnál én voltam a legjobban meglepődve.
      Ezt note-oltam neki.

Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Leosztás lejátszása

$0.02/$0.05 No-Limit Hold'em (5 handed)

Known players:
      CO:
      $4.67
      BU (Hero):
      $5.00
      SB:
      $7.67
      BB:
      $2.13
      MP3:
      $5.00

Preflop: Hero is BU with K, K.
      MP3 raises to $0.20, CO folds, Hero raises to $0.60, 2 folds, MP3 calls $0.40.

Flop: ($1.27) J, 3, 5 (2 players)
      MP3 checks, Hero bets $0.80, MP3 calls $0.80.

Turn: ($2.87) T (2 players)
      MP3 checks, Hero checks.

River: ($2.87) 6 (2 players)
      MP3 bets $1.85, Hero calls $1.85.
      Final Pot: $6.57.Results follow:MP3 shows two pairs, jacks and tens(T J).Hero shows a pair of kings(K K).MP3 wins with two pairs, jacks and tens(T J).
  • 2 válasz
    • heveleistvan
      heveleistvan
      Kezdő
      Regisztrált: 2011.06.17, Hozzászólások: 20
      Szia !

Nem rossz a potkontroll turnön, nekem tetszik, én sem szivesen stackelődnék itt egy nit ellen.

Az hogy JTs-t mutatott annyit jelent hogy viszonylag széles rangel callolja a 3beteket. (Ami nem meglepő ezen a limiten) A legjobb ellenstratégia ha depolarizáltan 3betelsz olyan rangel ami a feltételezett calling range-e előtt van.

És ha tudom ezt róla akkor nem checkbehindolom a turnt, mert elég sok top pár van a rangeében.
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 19.145
      Sziasztok,

Preflop
      Nit ellen hogy MP-ből nyit és eddig 67%-ban dobott a 3betekre ez egy nagyon sima ONLY call, egyszerűen azért mert túl sokat fog dobni és túl kevés értéket nyerünk a 3betjeinkkel, simán lehet pl csak blöffből 3betelni ilyen arcokat
      (mutatás előtt mondom ezt:) )

Postflop
      Turn sima b/f, ott fizethet AK, AQ (ha néha calloz), QQ... Ha ott visszatolja és tényleg nitty (statok, AFQ, wonAtSd és tsai), akkor valszeg b/f...

River megint statok fv-ben, de általában erre a betre call, Jx, QQ vbetelhet, és elég jó a potoddsunk, ha nagyon nitty, passzív, akkor azért kellemetlen lenne...

GL.,
      L.