[SH] nl50 JT 3 barell

• vanyas
      vanyas
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.18, Hozzászólások: 4.852
      25/16/ 3bet 6,5%/ Ftcbet 50% (4) turn 0% (2) river 100% (1) / WTSD 0% (6) / 85 hand

Mennyire jó szitu meg villain ez egy 3barellre?

Full Tilt, $0.25/$0.50 No Limit Hold'em Cash, Rush, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

BB: $63.65 (127.3 bb)
      UTG: $55.40 (110.8 bb)
      Hero (MP): $53.75 (107.5 bb)
      CO: $60.80 (121.6 bb)
      BTN: $120.15 (240.3 bb)
      SB: $59.90 (119.8 bb)

Preflop: Hero is MP with T J
      UTG folds, Hero raises to $1.50, CO folds, BTN calls $1.50, 2 folds

Flop: ($3.75) K 9 T (2 players)
      Hero bets $2.50, BTN calls $2.50

Turn: ($8.75) 4 (2 players)
      Hero bets $5.50, BTN calls $5.50

River: ($19.75) 6 (2 players)
      Hero bets $12.25
  • 4 válasz
    • duder1n0
      duder1n0
      Black
      Regisztrált: 2009.07.07, Hozzászólások: 5.335
      Eredeti hozzászólás: vanyas
      Mennyire jó szitu meg villain ez egy 3barellre?
      - Villainről kevés infó van --> nem jó
      - nagyobb eltérés a VPIP-PFR között fishy játékosra utalhat --> nem jó (mondjuk kis minta)
      - turn/river totál blank --> nem jó
      - MP-ből emeltünk, szűkebb range-el, ami eltalálhatta ezt a boardot --> jó
      - vannak outjaink javulni --> jó
      - nagy erőt mutatunk a 3barrel-lel ismeretlenként egy ilyen runout-on --> jó

Alapvetően egyetértek azzal, hogyha belekezdünk, akkor legtöbbször három utcát kell lőni. TP-t kérdés eldob-e (bár blöffcatchere van csak, de ilyen boardon gyakrabban lehivhat, mert a mi range-ünk is elég polarizált), inkább jobb Tx/JJ talán amit el kell dobnia rá.

Infó nélkül nem könnyű döntés, nekem szimpatikus lenne a flop check is, mert van egy oké handünk csomó javulási lehetőséggel, szóval két utcát simán lehet vele ch/callozni.
    • zbornaja
      zbornaja
      Bronz
      Regisztrált: 2009.03.24, Hozzászólások: 1.713
      [quote]Eredeti hozzászólás: duder1n0
      Eredeti hozzászólás: vanyas
      Infó nélkül nem könnyű döntés, nekem szimpatikus lenne a flop check is, .
      hali

nekem ez volt az első ami eszembe jutott. Second pár, lyuksorral, bd fd-val itt oop sokszor lennék c/c on. A board nem nagyon romolhat el, de jobbat nem dobatsz floppon, rosszabtól meg nemigen kapsz megadást. ellenben a checkel floppon szélesen tartod a rangét, és jöhet rosszabtól value, mert előbb utóbb blöfföl egy 76s-t, 66-ot. Ezeket cbettel dobatnád, és szűkíted a rangét a skála erős része felé...
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Szia!

Az biztos, hogy a board egyáltalán nem alkalmas a 3barrelre és az ellenféről is alig tudunk valamit. Persze szép az a 0% wtsd, de 85 hand alatt semmire nem megyünk vele.
      Szóval ha már cbet, akkor ezen a turnön én feladnám, de pont ezért tetszene nekem is jobban a ch/c, csak ugye ahhoz is jó lenne némi infó. Ha ch/c, akkor ebben az esetben csak két utca lenne, mert ha riveren is lő, arra dobnám.

üdv, pborisz
    • vanyas
      vanyas
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.18, Hozzászólások: 4.852
      azért tetszik jobban a bet/bet/bet, mert sok jobbat dobathatunk: pl, AT, QT, JJ, QQ.

viszont ezek közül sokkal még callozni fogja turnon is 2nd pár+GS-el, ezért gondoltam, hogy jó lehet it egy 3rd barell