[SH] NL50 KQs oop vs. fish

• Zsocci
      Zsocci
      Bronz
      Regisztrált: 2010.11.06, Hozzászólások: 1.204
      Pacific, $0.25/$0.50 No Limit Hold'em Cash, 5 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $63.64 (127.3 bb)
      Hero (BB): $50 (100 bb)
      MP: $30.34 (60.7 bb)
      CO: $27.60 (55.2 bb)
      BTN: $25 (50 bb)

Preflop: Hero is BB with K Q
      CO posts BB OOP, MP folds, CO raises to $1.75, 2 folds, Hero calls $1.25

Flop: ($3.75) J T 7 (2 players)
      Hero?

Ellenfelem:
      45/18 11 hand ismeretlen. Mivel limpelt párszor és SS, ezért gondoltam, hogy fish.

Kérdés, hogy jó-e a call pre vagy inkább 3bet?
      Így, hogy calloztam egy ilyen flopon hogyan tovább?

Kérlek, hogy blank turn-ig írjátok meg, hogy ott hogyan játszanátok még!
  • 3 válasz
    • zbornaja
      zbornaja
      Bronz
      Regisztrált: 2009.03.24, Hozzászólások: 1.713
      hát amíg nem tudjuk miféle pontosan addig én úgy gondolom ok a call pre.
      Én ilyen floppon oesd+2over, bd fd, többnyire átveszem az írányítást.

Sztem ok a donk, itt egy csomó pocketet el kell szórnia előbb, utóbb, de néhány A hight is amit nem biztos, h verünk, ha végig megy, de millió féle képpen javulhatunk best handre, ha callt kapnánk.

Ha checkelsz abban az lehet a jó, h a, szabad lapot kapsz, b, betsize alapján kiderülhet, h milyen játékos. De én inkább a donk mellett vagyok, és sztem turnön is folytatnám, főleg ha az spade.
    • wolv3rine
      wolv3rine
      Platina
      Regisztrált: 2008.03.06, Hozzászólások: 4.987
      Preflop szerintem jó a call, mégpedig azért, mert 1. viszonylag nagyot emelt, másrészt túl kevés a stackje, hogy egy 3B-el postflop játékot tudjak majd játszani ha véletlenül csak megadna.+ 11hand-ünk van róla, én nem szívesen raknám be, de nem túl sok kedvem lenne 3B/Foldolni-olni sem.

HU potban ált. az agresszív játékot részesítik előnyben. Ez szerintem jelen esetben ch/R lenne és utána ennyiért már nem dobunk. Vagyis én így gondolom, hogy ez a STD. Ahhoz, hogy Lead-eljek, nekem kicsit több info kellene, mert szerintem elég kellemetlen szitu lesz, ha kapjuk az emelést. Fogalmunk sem lesz, hogy vajon mennyit emeli a donkbetet, vagy mennyit dobna ha Donk/Shove lenne a játékunk. Maradnék a cH/R mellett és ha csak adja, akkor blank turnon Push (hiszen akkor már ilyen pot odds mellett úgysem dobnánk, de akkor már inkább mi tegyük be és így lesz némi FE-nk is).
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Eredeti hozzászólás: wolv3rine
      Preflop szerintem jó a call, mégpedig azért, mert 1. viszonylag nagyot emelt, másrészt túl kevés a stackje, hogy egy 3B-el postflop játékot tudjak majd játszani ha véletlenül csak megadna.+ 11hand-ünk van róla, én nem szívesen raknám be, de nem túl sok kedvem lenne 3B/Foldolni-olni sem.

HU potban ált. az agresszív játékot részesítik előnyben. Ez szerintem jelen esetben ch/R lenne és utána ennyiért már nem dobunk. Vagyis én így gondolom, hogy ez a STD. Ahhoz, hogy Lead-eljek, nekem kicsit több info kellene, mert szerintem elég kellemetlen szitu lesz, ha kapjuk az emelést. Fogalmunk sem lesz, hogy vajon mennyit emeli a donkbetet, vagy mennyit dobna ha Donk/Shove lenne a játékunk. Maradnék a cH/R mellett és ha csak adja, akkor blank turnon Push (hiszen akkor már ilyen pot odds mellett úgysem dobnánk, de akkor már inkább mi tegyük be és így lesz némi FE-nk is).
      Szia!

Tökéletesen egyetértek.

üdv, pborisz