[SH] AQs nl50 2013.06.27.

• tomatoma37
      tomatoma37
      Bronz
      Regisztrált: 2011.02.04, Hozzászólások: 1.386
      HellO!

CO:24/19 CO stl:26 fold to 3bet:47 4bet range:4,4 hand:24k afq:41/32/23 wtsd:31
      Fold to cbet 3bet potban:29 raise:25 turn bet after raise flop:46 r B after raise flop bet turn:26

Szóba jöhetne a turn raise?
      River ch/fold? Az utolsó statból látszik, hogy nem fog riveren blöffölni miután emelt flopon.
      Ennek eldöntése az afq-val együtt gondolom elégséges.

CO: $140.11 (280.2 bb)
      BTN: $102.11 (204.2 bb)
      Hero (SB): $83.53 (167.1 bb)
      BB: $50 (100 bb)
      UTG: $59.76 (119.5 bb)
      MP: $42.44 (84.9 bb)

Preflop: Hero is SB with Q A
      2 folds, CO raises to $1.50, BTN folds, Hero raises to $4.50, BB folds, CO calls $3

Flop: ($9.50) 5 A Q (2 players)
      Hero bets $5.50, CO raises to $12, Hero calls $6.50

Turn: ($33.50) T (2 players)
      Hero checks, CO bets $22, Hero calls $22

River: ($77.50) 9 (2 players)
      Hero checks, CO checks

Results:
      $77.50 pot ($2 rake)
      Final Board: 5 A Q T 9
      CO mucked 6 A and lost (-$38.50 net)
      Hero showed Q A and won $75.50 ($37 net)
  • 5 válasz
    • DarkAwi
      DarkAwi
      Bronz
      Regisztrált: 2010.06.15, Hozzászólások: 3.289
      Nagyobb 3bet, alapból nekem 10bb a sizing, de deepen is vagytok, nem is dob, úgyhogy mehet 12-13-ig is akár. Flopon pedig be kell pakolni oop, még deepen is. Itt lesz nála kb 4-5 flush kombó ami ver, meg csomó blöff/félblöff, én nem adnék ingyen lapot.
    • wolv3rine
      wolv3rine
      Platina
      Regisztrált: 2008.03.06, Hozzászólások: 4.987
      Egyetértek a leírtakkal!

Még annyit fűznék hozzá, hogyha már flopon csak megadtunk, akkor turnon biztosan Lead/Broke lenne a játékom, mert nem szeretném, hogy mögém passzoljon bármit is. (A ch után meg ch/R AI, de ugye az a 46% annyira nem sok, hogy biztosra vegyem a hívását)
    • lmr1983
      lmr1983
      Bronz
      Regisztrált: 2007.08.04, Hozzászólások: 1.717
      sztem is jobb lenne flopon berakni, az kb minden tipusú játékossal szemben és dinamikával vállalható.
      ha pl villainről tudom, hogy bele lehet hergelni dolgokba (legyen akár reg, aki nem valami jó ennek révén többnyire, szóval tipikusan olyan, akiről már láttuk, h hajlamos moveolni, ha bután moveolni is hajlamos, akkor mindenképp zengetném befele flopon), akkor tűrhető equityikkel, és ilyen handekkel annyit raiselek rá amennyit tudok

amúgy ez sztem marha magas raise érték 3bet potban, simán beraknám ellene flopon. a raise utáni bet turn értéket még sose néztem meg, szóval nem tudom, h ez magas e v nem, de ekkora mintából a turn is beállt kb sztem

nem semmi h ilyen statokat használsz 3bet potban. mondjuk ekkora mintával még van is értelme

már csak az a kérdés, hogy te milyen játékosnak tartod magad, és ezt villain hogyan gondolja rólad. (ja már eszembe jutott, láttalak már, viszonylag laza játékkal próbálkozol, szóval ellene én olyan gyorsan allin mennék, ahogy tudok)

mindenesetre, sztem az, hogy ezzel a handdel ip raiseli a flopot deepen, a vicckategóriába emeli a srácot, van értelme? :)
      ennyi handből észre kellett volna venned, hogy nincs teljesen rendben villain, ezért különösen kicsinek találom a resteal méretet és a flop cbetet is

lenne egy kérdésem: ti el tudnátok dobni kb mindent, ami rosszabb AQnál, ha egy nitnek readelt arc itt emel turnon, ennyi eff stackkel? szóval a kérdésem leginkább érdekes oldalára fordítva: ha a normálisnál feszesebb imázst sikerült kialakítanunk, akkor AQ val nem e jobb egy barrell itt, mint egy c/r
    • tomatoma37
      tomatoma37
      Bronz
      Regisztrált: 2011.02.04, Hozzászólások: 1.386
      Most nézem, h nem volt ez 200bb, ennyiért tényleg be kellene vállalni a broke-ot. Viszont 200-tól már nem érezném jónak. Itt ugyanis ő legtöbbször raise/foldolni fog. Kb 6 flöss kombó, 55 és QQ lesz az ami beteszi. Nekem eddig ez jött le róla.

Persze a raise értéke piszok magas, főleg, hogy gyenge is lesz a range. Ilyen frekvenciával tuti tele lesz blöffel, és feltételezem, h erősebb treffekkel csak megadna.

Most ezzel a betsize-al itt szerintem vagy nuts v blöff. (Persze kiderült h egyik sem) Ezért sem akartam bepakolni. Jó meg fostam is :tongue: , sok volt a cooler mostanában
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 19.145
      Sziasztok,

Ilyen deepen be lehet pakolni (160bb), annyira azért nem széles itt az érték range, 1db QQ, 3db 55, meg 4-5 kombó flush. Valószínűleg Ő is lazábban fog tönkre menni, legalábbis értéket biztosan nyerünk egy kombó drawtól valami K:dJx vagy hasonló handtől...

Ha 200bb deepen vagytok, akkor kihasználnám, hogy nem viszi végig a blöffjeit, azaz flop call, turn call, river fold szerintem játszható ellene, ilyen statok ellen, a gond a brokel 200bb deep szerintem, hogy valszeg csak QQ, néha 55 és kész flushok fogják betenni ilyen AFQ-val az meg nem egy jó range brokolódni...

GL,
      L