[SH] Nl10 66 [2013.06.28]

• Clickbox
      Clickbox
      Bronz
      Regisztrált: 2010.08.03, Hozzászólások: 1.254
      Poker Stars, $0.05/$0.1 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

Hero (SB): 100 bb
      BB: 158 bb
      UTG: 126.4 bb
      MP: 109.4 bb
      CO: 104.9 bb
      BTN: 100 bb

Preflop: Hero is SB with 6 6
      2 folds, CO raises to $0.28, BTN calls $0.28, Hero calls $0.18, BB folds

Flop: ($0.94) J 6 A (3 players)
      Hero bets $0.60, CO folds, BTN calls $0.60

Turn: ($2.14) J (2 players)
      Hero bets $1.3, BTN raises to $3.80, Hero ?

Villain 22/14 kevés hand, valami regféle lehet, de nagyjából ismeretlen

Az openelő is reg, BB fish

pre setmine ok?
      flop lead ok, vagy regek ellen mehetne ch/r v ch/c?
      turn lesz ez gyengébb a mienknél?
  • 5 válasz
    • csicsiku
      csicsiku
      Bronz
      Regisztrált: 2008.03.01, Hozzászólások: 366
      Co-rol kene stat, mennyit steal-el Co-rol. Bu-rol 3bet % ha van.

Ha sokat steal-el CO, akkor BU vszinu 3beteli AJ, JJ-val igy azokat ki lehetne zarni.

Setmine ok. Neha lehet squeezelni.
      Rolad milyen infojuk van? Mennyit donkolsz, milyen boardokon ? Nem hiszem h BU nem raiselne flopon a setjeit, 2 parjait.

Szemely szerint nem szeretem a donkot regek ellen inkabb ch/r.

Nem tudom, tobb info kell.

Bocs kicsit osszeszedetlen, de mennem kell melozni :(
    • Clickbox
      Clickbox
      Bronz
      CO 21/15 75 handen szóval róla sincs több infóm

Sosem játszottam velük ezelőtt igazából, szóval hacsak nincs vett handjük akkor nem lesz infójuk rólam.

A flop ch/r jobban tetszene talán, mert valszeg bluff meg semibluffokat is ch/raiselném és nem donkolnám (ill ha már így játszom a setet akkor azokat is donkolni kéne?). Viszont úgy gondoltam, hogy több value lehet az Ax-ekben itt, mintha ch/raiselnék.
    • csicsiku
      csicsiku
      Bronz
      Regisztrált: 2008.03.01, Hozzászólások: 366
      Eredeti hozzászólás: Clickbox
      (ill ha már így játszom a setet akkor azokat is donkolni kéne?). Viszont úgy gondoltam, hogy több value lehet az Ax-ekben itt, mintha ch/raiselnék.
      Igen, kulonben exploitalhato lesz a ranged. Ax-et nem hiszem h dobnanak itt, mert ugye valuehandbol csak a 66ot reppeled, a tobbi bluff vagy semibluff.

Annyi infoval ami van nem hinnem hogy ne raiselne flopon AJ-t. JJ kevesbe vszinu a turn miatt, de sztem azzal is raiselne-> reraise turn flush ellen tegyuk be.
    • Clickbox
      Clickbox
      Bronz
      Végülis átgondolva, nekem draw-val is tetszik a donk. Ugyan valszeg flopon adni fog minden Ax, de legtöbb erős laptól flop akciót kapunk, kaphatunk bluff raiset, amire ugye vissza tudunk emelni, és a legtöbb lapot ami csak calloz későbbi utcákon még el tudjuk dobatni (3 utcát itt calldownozni elég necces lenne még AK-val is ennyi infóból...).
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 19.145
      Sziasztok,

Beleférhet a donk itt drawwal és szettel (így legalább nem átlátszó a donk rangünk, picit nehezebb a donk ranget beosztani mint a flop raiset:( ) de nekem tetszik én is így játszom kb...

Turnon a rangünk majdnem tetejét nem igazán dobhatjuk (a teteje AJs lenne, mert AA, JJ sqz preflop), és Nála is hasonlóan feltételezem feltételezem én is, hogy JJ, AA nem nagyon van Nála (pre 3bet, vagy csak call turn ezekkel), marad AJ, amiből nagy részét azért emelheti flopon (top2)

Esetleg egy pre cold call range segíthet, ha elég széles, akkor viszonylag több flush lehet Nála, és inkább megéri a push ---> ha nagyon feszes és kevés flusht tudunk odarakni, akkor rosszabb a helyzet...

A lényeg, hogy turnon beteszem itt legtöbbször.

GL,
      L