[SH] KK multiway

• orangapirate
      orangapirate
      Ezüst
      Regisztrált: 2011.05.20, Hozzászólások: 119
      Sziasztok!

Egy hónap kihagyás után, újra a pókerasztaloknál. :) Már hiányzott a játék is, és a tanulás,elemzés is.
      A kövi leosztásban az a kérdés merült fel bennem, hogy osztott K párral 2 ellenfél ellen mi a helyes játék floppon, mennyi az ideális emelés ami védi a páromat, és még értéket is tudok kihozni belőle

Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Leosztás lejátszása

$0.01/$0.02 No-Limit Hold'em (6 handed)

Known players:
      BU:
      $2.94
      SB:
      $3.52
      BB:
      $1.10
      MP2 (Hero):
      $2.48
      MP3:
      $2.69
      CO:
      $2.24

Preflop: Hero is MP2 with K, K.
      Hero raises to $0.06, MP3 calls $0.06, 3 folds, BB calls $0.04.

Flop: ($0.19) 4, Q, 7 (3 players)
      BB checks, Hero bets $0.18, MP3 folds, BB folds, Hero gets uncalled bet back.

Final Pot: $0.19.

Most a potnyi emelés mellett döntöttem, de filóztam egy 1/2 vagy 2/3 potnyin is. A terv az volt hogy az egyik kiszálljon, és a másiktól turn-ön tovvábbi zsetonokat szerezzek. Mindkét ellenfél ismeretlen volt, semmi használható stat, vagy jegyzet.

Szép napot mindenkinek!
  • 1 válasz
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 19.156
      Szia OrangePirate,

Ne haragudj, hogy csak most értem ide:( Picit elfoglalt voltam az elmúlt hétben, de most már újra minden visszatért a régi kerékvágásba!;) Lehet újra postolni dögivel:D

Remélem, picit aktívabb leszel. Tudod, úgy lehet igazán fejlődni, ha aktívan elemzel, azaz megosztod a gondolataid, mert úgy lehet azokat kijavítani.

Handre térve
      preflop nyugodtan mehet MP-ből a 4x-es emelési méret... micron főleg valueból játszunk, fish heavy asztalokon, akik nem csinálnak gondot hogy 2x-et vagy 4x-et callozzanak le, ha épp játszani akarnak

postflop jó a betsize, nagyon draw heavy a flop, ha belegondolsz mi itt a callrange, akkor Qx, FD, 56 (regnél nem nagyon lesz), ha fishy, akkor lehet egy két random GS és gyengébb pár is ami adhat egyet, valószínűleg ha fish, akkor kevésbé rugalmas a call range egy ilyen boardon, mert Qx-et még valszeg potbetre sem dobná (csakúgy mint a drawkat) most lehet hogy egy 78 megad félpotra és potbetre dob, de valószínűleg a fish ugyanúgy calloz, ez ilyen semiregeknél lehet max érdekes... Szóval múlna az ellenfelen is egy picit, hogy milyen mérettel beteljünk (fishek ellen nagyobb mérettel)

De itt mindenki ellen mehet a 2/3 cbet min... 0.14-0.15$ környéke

Röviden:)

Gl,
      L.