[SH] NL4 87s CO 3way

• lejpolo
      lejpolo
      Bronz
      Regisztrált: 2010.08.23, Hozzászólások: 307
      Ongame Network $0.02/$0.04 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 2248134
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

BB: $4.03
      UTG: $3.44
      MP: $5.39
      Hero (CO): $3.94
      BTN: $1.90
      SB: $3.42

-no read-

Pre Flop: ($0.06) Hero is CO with 8 :diamond: 7 :diamond:
      2 folds, Hero raises to $0.14, BTN calls $0.14, SB calls $0.12, 1 fold

Flop: ($0.46) 7 :spade: K :diamond: Q :spade: (3 players)
      SB checks, Hero checks, BTN checks

Turn: ($0.46) J :heart: (3 players)
      SB checks, Hero checks, BTN checks

River: ($0.46) 4 :spade: (3 players)
      SB bets $0.46, Hero folds, BTN folds

Sziasztok!

flop check : anti c-bet a board, javulhatunk turnon
      turn: blank turnre ráhívtam volna, de a J pont egy rossz lap.

Valamiért mégis zavaró, h ingyen odaadtunk neki a flusht. Nem weak?

Üdv,

Lej
  • 9 válasz
    • Clickbox
      Clickbox
      Bronz
      Regisztrált: 2010.08.03, Hozzászólások: 1.254
      Pre fold!

Post nem tudsz mást csinálni, egy tonna Kx, Qx, Jx kombó lesz kint, így valueból esélytelen itt hívni, foldot meg nem fogunk eleget kapni (kb ugyanebből az okból) mindkét ellenféltől ahhoz, hogy megérje betelni.
    • lejpolo
      lejpolo
      Bronz
      Köszönöm a választ, én is így láttam a szitut postflop. :f_smile: Nade a pre fold nem feszes? Szerintem flush/str miningra jók az sc-k, főleg h már csak a BTN adhat meg mögöttünk...meg dominálva se leszünk sokszor ezekkel, easy postflop játék.

Nyugodtan szidjatok, még csak most próbálgatom a pre skáláimat, de limpelni nem szeretnék, és szívesebben játszom sc-vel, mint gyengébb Kx/Qx-el :f_biggrin:
    • Clickbox
      Clickbox
      Bronz
      Regisztrált: 2010.08.03, Hozzászólások: 1.254
      Limpelni ne is limpelj :)

Én EQ szerint bővítem a rangemet, és alapesetben 30%-ot célzok meg a CO-ról, ami a mögöttem ülőktől függően szűkülhet vagy szélesedhet.

Top 30% így néz ki, de stoveban / equilabben tudod nézegetni a rangeket:

55+, A2s+, K5s+, Q7s+, J8s+, T8s+, 98s, A7o+, A5o, K9o+, Q9o+, J9o+, T9o

Annyi, hogy a pp-ket 22+ openelem UTG-t kivéve mindenhonnan.

Itt a helyzetet az is rontja, hogy egy short stack (nagyon jó eséllyel fish) ül a bal oldaladon, meg egy másik nem full stack fish a vakon. 87s itt, főleg úgy, hogy egy arc ellen szinte fix, hogy OOP leszünk egy elég rossz lap az openre szvsz.

Ja és itt valszeg, attól függően, hogy mennyire aktívak a shortok a bal oldalamon nem is openelnék 30%-ot.
    • lejpolo
      lejpolo
      Bronz
      Igazad van, a shorty elrontja a dolgokat :facepalm: Erre viszont nem figyeltem, és így tényleg insta fold. A ranget tekintve azért kb én is arra a 30%-ra vagyok ráállva, amit írtál (és ezúton is köszi, h betoltad ide :f_biggrin: ) Full stack villainek ellen azért egyik szemem sírna, ha ezt dobnom kéne pre :D
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 19.156
      Sziasztok,

Bocsi a késésért. És köszi a handet, elemzéseket. Jó lett Click;) !

Lejpolo üdv újra köztünk. Ha jól látom lassan 2-3 éve nem postoltál már a boardra;) ! Nem játszottál addig vagy mi volt az oka? Mindenesetre örülök, hogy az elmúlt ~1 hétben szépen aktivizáltad Magad, csak így tovább, meg lesz az eredménye;) !

Handre térve
      Jól mondják az előttem hozzászólok, nagyon sima prefold.
      A rangünket ilyenkor high card value felé toljuk el (ha short stack fishek vannak az asztalon). Teljes stackek ellen rendben lenne a nyitás!

postflop x/f (végig, minden utcán, read nélkül), egyszerűen két fish ellen vagy, és nagyon ritkán fogsz dobást kapni ezen a boardon, túl gyenge a kezünk a folytatáshoz...

GL.,
      L.
    • lejpolo
      lejpolo
      Bronz
      Köszi a választ! :)

Nos igen, volt egy szolidabb próbálkozás pár éve részemről, de ez egyrészt nem tartott sokáig, másrészt eredményes sem volt, és nem is tartottam magam különösebben kompetensnek se, tehát mindenképp jobbnak láttam pihentetni :D

Aztán mint mindenki másnak, nekem is hiányzott a játék, szóval nyár elején nekiültem kicsit komolyabban, a júniust végig SnG Turboztam, de nem éreztem az erőt annak ellenére sem, hogy komolyan vettem a dolgot, és a legtöbb move-om +EV volt, és bár a mintám se volt nagy, nem éreztem a kontrollt a kezemben...~270 után egy 20BI+ ról BE kicsit kiábrándító volt, amire mindenki azt mondja, h std, de amikor az RNG a teljesen értéktelen allinokat beadja, a buborékosakat meg elveszi...ott hiába mondogatom magamnak, hogy jól játszom :D (egyébként minden tiszteltem az SnG-s csapaté, nagyon segítőkész arcok, de egyelőre ott pihi nekem :\)

CG viszont kicsit jobban balanced a fenti dolgokat illetően, illetve tudatosabb is a játékom.

Bocsi, ha hosszú lett, naplóba is mehetne, de azt meg semmiképp nem fogok addig írni, amíg fishként fickándozok az NL2 ZOOM ill. ongame NL4 asztalokon :)

A handet illetően mára borzasztó std, dehát telik az idő :)

Lej
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Szívesen.

Hmm, alig 1 hetes hand. Ennyit fejlődtél egy hét alatt:) ? (azért biztos vagyok benne, hogy lesz olyan hand ahol újat tudok mondani;) )!

Semmi gond, szívesen olvasom, hogy mi van Veled. mindenképp támogatom a napló nyitását (esetleg újranyitását, ha már volt;) !

SNG-ben sajnos nem vagyok járatos : ( mindig is CG állt közel a szívemhez, itt is vannak azért durva swingek;) bár ha nagyon crusholsz, akkor kevésbé!

GL addig is&kívánom, hogy most jó sokáig juss a létrán;) !
      GL,
      L
    • lejpolo
      lejpolo
      Bronz
      Persze, hogy lesz...sőt :D Ne érts félre, nem bíztam el magam, de 1 hét után is sokat formálódik az ember stílusa, főleg az elején. És az ilyen gondolatmenetek már messze vannak, még ha csak 6 nap is telt el :)

Ettől függetlenül persze csinálok egyéb hülyeségeket, és még csak próbálgatás a legtöbb move-om, szóval nem szólok semmit :D

A jókívánságokat pedig köszönöm, rajta vagyok a témán :)

Lej
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Okés, figyelemmel fogom kísérni a pályafutásod:) lelkes vagy.
      Hajrá! :f_thumbsup: