[SH] nl50 QK 3way

• vanyas
      vanyas
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.18, Hozzászólások: 4.852
      CO 20/14/700 hand

BTN 21/17/3B 5%/ bet IP vs missed cbet 40% (10)/ AF 2,1/1,1/2,0/ WTSD 34%/ WonSD 55%/ 740 hand

riveren jobb a bet? Vagy ch/call?

Full Tilt, $0.25/$0.50 No Limit Hold'em Cash, 5 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

BTN: $66.70 (133.4 bb)
      SB: $52.55 (105.1 bb)
      Hero (BB): $51.75 (103.5 bb)
      MP: $83.95 (167.9 bb)
      CO: $61 (122 bb)

Preflop: Hero is BB with Q K
      MP folds, CO raises to $1.50, BTN calls $1.50, SB folds, Hero calls $1

Flop: ($4.75) Q 9 4 (3 players)
      Hero checks, CO checks, BTN checks

Turn: ($4.75) 8 (3 players)
      Hero bets $3.25, CO folds, BTN calls $3.25

River: ($11.25) Q (2 players)
      Hero checks, BTN bets $9.50, Hero ?
  • 2 válasz
    • wolv3rine
      wolv3rine
      Platina
      Regisztrált: 2008.03.06, Hozzászólások: 4.987
      Pre blöffbe fordítottam volna, mert MW nem játszik jól KQo.

Flop STD ch/C-on lettem volna, szeritnem egy Lead-el sokx kerülnék kellemetlen helyzetbe.

Turn úgy gondolom rendben van a Bet, mehetne talán picit nagyobb is.

Riveren hívnék tovább, mert TT-JJ, 9x könnyebben megadhat és dobok ha visszaemel, mert nekem elég slowplay monkey-nak tűnik és el tudom képzelni, hogy Flop Flusht/2párt (ami turnon full) simán lepasszol. Magas a WTSD, alacsony AF... abban lesz érték, hogy hívunk tovább és mi szabhatjuk meg a terítés árát. Busted FD-től sem várnék már hívást.

Így játszva riveren ch/C-on lennék, mert nem túl sok értéket látok a Push-ban (de hívhat rosszabb Qx, és azért néha ő is betelhet BDFD-t)és amit már írtam, lehet sokx amúgy is hátul leszünk (JT is odaárt már a turnon). Én legalábbis ezt érzem.
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Szia!

PF call nagyon rossz. 3way OOP nem fogod tudni nyereségesen játszani a KQ-t. Néha nyersz vele keveset és buksz nagyokat.
      CO-ról semmit nem írsz, így azt se tudni mennyit cbetel, de én itt valószínűleg inkább donkolnék, mert CO openrange és BU calling range ellen elég jól állunk itt szerintem. Csak akkor nem donkolnék, ha CO agresszívan emeli a donkot.
      Így játszva pedig ok a turn bet, de riveren is bet/foldolni kellene, hiszen egyértelműen SD-képes kéz van BU-nál, ami gyengébb lesz mint a tiéd. Vagy slow-olt flöss, de ha passzolsz, akkor a gyengébb kezek mögéd passzolnak, a flössökkel meg betelni fog.

üdv, pborisz