[SH] NL25 JJ overpair vs fish

• Papper
      Papper
      Bronz
      Regisztrált: 2007.03.22, Hozzászólások: 1.927
      Villain nem kicsi fish, 47/10-es, 105 hand. Sima fold? Pre 4bet/broke? Mi lenne a jó? Sok read nincs, de elég crazy-nek tűnt az arc.

Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.25(BB) Replayer
      SB ($21.10)
      BB ($53.58)
      UTG ($27.43)
      Hero ($25.89)
      CO ($9.50)
      BTN ($25.10)

Dealt to Hero J:diamond: J:spade:

fold, Hero raises to $0.87, fold, BTN calls $0.87, fold, BB raises to $1.49, Hero calls $0.62, BTN calls $0.62

FLOP ($4.57) 7:diamond: T:spade: 4:spade:

BB checks, Hero bets $2.50, BTN folds, BB raises to $52.09 (AI), Hero ???
  • 5 válasz
    • wolv3rine
      wolv3rine
      Platina
      Regisztrált: 2008.03.06, Hozzászólások: 4.987
      Pre nem raknám be, mert egy Fish broke range-e ellen a legtöbbször hátul leszünk.

Flop miután passzol én 3,5$-t hívnék. Az oddsot nézve ha jól számolom, akkor olyan 40-45% kellene. Nem nagyon számolgatok tovább, mert szerintem ennyi EQ-nk nem lesz a range-e ellen. Talán ha minden AKo, AQo, KQo vagy éppen 88-99 is ezt tenné, akkor lehet beleférne, de több info kellene attól, hogy 47/10. Így kb. ismeretlen és túl sokat kellene kockáztatni úgy, hogy kb a húzóinak is nagyon sok EQ-je van ellenünk..
    • novak53
      novak53
      Edző
      Edző
      Regisztrált: 2010.05.02, Hozzászólások: 7.070
      Szia!

Miért nem írsz semmit arról, hogy láttad-e már 3betelni a 100 hand alatt? Ha igen milyen mérettel és milyen lappal tette? Gyakorlatilag a legfontosabb információt hallgatod el előlünk.

Utána majd ismét reagálok, de addig ez csak tapogatózás, mivel a halak nagyon eltérően 3betelnek.

GL:
      novy
    • Papper
      Papper
      Bronz
      Írtam, hogy sok read nincs, ezzel többek között erre próbáltam utalni. :) Én személy szerint nem láttam még 3betelni és 3bet potban játszani korábban, de 3betelt már. Mindenesetre standard a dobás lenne valószínűleg ennyi infoból.
    • novak53
      novak53
      Edző
      Edző
      Regisztrált: 2010.05.02, Hozzászólások: 7.070
      Értem, kicsit megtévesztett, hogy írtad utána, hogy milyen őrült a srác. Azt hittem feltűnően sokat 3betelt vagy többször csinált már ilyet.

Ha ez az első alkalom, hogy 3bet potban c/push-t játszik, akkor szerintem el tudom engedni, de utálom az ilyen helyzeteket.

Próbálgattam beadni neki pár lapot, reális keretek között, amit el tudok képzelni nála, tettem bele pár erős húzót, overpárok felét, és néhány top párt:

Asztal: 7dTs4s
      Részesedés Nyert Osztozás
      MP3 33.66% 33.66% 0.00% { JdJs }
      BB 66.34% 66.34% 0.00% { AdAh, AhAs, AsAc, KdKh, KhKs, KsKc, QdQh, QhQs, QsQc, JdJh, JhJs, JsJc, TdTh, ThTs, TsTc, AsKs, AsQs, KsQs, AdTd, AhTh, KhTh, 9d8d }

Ez így elég messze van még a szükséges EQ-től, szerintem jobb a fold, mint a call.

Ha esetleg megadtál, akkor mennyire találtam ez a skáláját?

GL:
      novy
    • Papper
      Papper
      Bronz
      Megadtam sajnos, mert nem tudtam mire vélni, bár hiba volt egyértelműen. Valószínűleg hasonló skálát adnék neki én is. Egyébként 77 volt nála. :)