[SH] Nl5 turnolt set

• NightChildhun
      NightChildhun
      Bronz
      Regisztrált: 2012.04.07, Hozzászólások: 178
      Üdv!:)
      Statisztikám nincs, rájöttem hogy teljesen felesleges nl5 re, továbbá sokszor a hud miatt hoztam rossz döntést. Így úgy döntöttem hogy HUD off és a jelölgetős note-olós módszert használom egyenlőre (nagyon jó bevált).
      Kérdésem hogy floppon a rerais-re jó e a push, úgy értékeltem hogy ellenfelemnél 2 pár jobb van, ezzel a range

AA,QQ,TT,AQs,ATs,A6s,KJs,QTs,AQo,ATo,KJo (+ egy két flushdraws toppár pl AJs ezeket nem írtam a calculátorba)

ez ellen kb 65% ban elől vagyok, és szinte biztos hogy megadják a pusht,
      helyesen értékelem a helyzetet? vagy dobnom kellett volna?

Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Leosztás lejátszása

$0.02/$0.05 No-Limit Hold'em (6 handed)

Known players:
      CO (Hero):
      $5.21
      BU:
      $5.19
      SB:
      $5.86
      BB:
      $5.00
      MP2:
      $5.00
      MP3:
      $6.41

Preflop: Hero is CO with 6, 6.
      2 folds, Hero raises to $0.15, BU folds, SB calls $0.13, BB folds.

Flop: ($0.35) T, A, Q (2 players)
      SB checks, Hero checks.

Turn: ($0.35) 6 (2 players)
      SB bets $0.20, Hero raises to $0.65, SB raises to $2.05, Hero raises to $5.06, SB calls $3.01.

River: ($10.47) 7 (2 players)

Final Pot: $10.47.
      Results follow:

SB shows a straight, ace high(J K).
      Hero shows three of a kind, sixes(6 6).

SB wins with a straight, ace high(J K).
  • 2 válasz
    • floydi4n
      floydi4n
      Bronz
      Regisztrált: 2009.04.29, Hozzászólások: 592
      Szia!
      Én ugyan így játszanám, szerintem reálisan csak a TT, KJ ver, viszont lehet nála jó néhány 2pár, pár + draw...
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 19.156
      Szia,

Nem értek egyet a hud offal. Indokaim:
      szerintem micron mindenki hihetetlenül balanszálatlan és rengeteg leakjük van, amiket persze readekkel észrevehetsz de ha van 12 asztalod és így 60 játékosod, akkor nem tudhatod mindenkinek kívülről a leakjeit, na most a huddal mindegyikre fény deríthetsz (sokat dob 3betre, sokat calloz 3betet, sokat dob flop cbetre, sokat flop cbetel, openraise nem megfelelő, cold call nem megfelelő, steal skálák és sorolhatnám tényleg napestig a leakeket...) persze beállhatsz egy ABC játékra, meg ha nincs megfelelő mintád az sem jó...

Na most midstakesnél regek ellen valóban kevesebb jelentősége van, főleg ha sokat játszol valakivel, főleg erősebb mezőnyben, mert ott már jobban rendben vannak a játékosok és nem csinálnak akkora hatalmas hülyeségeket amiket gond nélkül exploitálhatsz, szóval azért van hogy sok fentebbi játékos ignorálja a hudot...

Bocs, csak ez a véleményem:) Remélem, tudtam segíteni!

---ON---

Handre térve
      Ez meg rövid lesz:)
      Nagyon sima broke, minden két pár ott lehet, és ha feltételezzük, hogy AA, QQ 3betel, akkor
      TT, KJ ver ami 19 kombináció : (
      de AQ, AT néha rosszabb Ax is raiselhet néha A6 is, néha QT, ami ha fishy, akkor bőven több mint 19 (csak AQ, AT egyedül 18db kombináció)

GL,
      L