[SH] nl50 J9s flatcall Bu vs Co

• szulejmanov
      szulejmanov
      Black
      Regisztrált: 2012.03.16, Hozzászólások: 1.605
      IPoker, $0.25/$0.50 No Limit Hold'em Cash, 5 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

CO: $71.92 (143.8 bb)
      Hero (BTN): $55.49 (111 bb)
      SB: $76.36 (152.7 bb)
      BB: $50 (100 bb)
      MP: $102.01 (204 bb)

Preflop: Hero is BTN with 9 J
      MP calls $0.50, CO raises to $2, Hero calls $2, 3 folds

Flop: ($5.25) Q 6 5 (2 players)
      CO bets $3.50, Hero calls $3.50

Turn: ($12.25) 9 (2 players)
      CO bets $7.50, Hero calls $7.50

River: ($27.25) 3 (2 players)
      CO checks, Hero bets $14.50, CO raises to $58.92 and is all-in, Hero...

Villain 22/17 af: 2.9 Fv3bet: 49 4bet: 14.9 COSteal: 21 Cbet (flop/turn): 80/53 wtsd: 27 wsd: 50 hands: 20k

Jó preflop a flatcall ezzel a lappal?
      Riveren ez egy sima bet/fold? Csak flössel pusholhat, semmi mással szerintem.
  • 4 válasz
    • zbornaja
      zbornaja
      Bronz
      Regisztrált: 2009.03.24, Hozzászólások: 1.713
      Eredeti hozzászólás: szulejmanov

Villain 22/17 af: 2.9 Fv3bet: 49 4bet: 14.9 COSteal: 21 Cbet (flop/turn): 80/53 wtsd: 27 wsd: 50 hands: 20k

Jó preflop a flatcall ezzel a lappal?
      Riveren ez egy sima bet/fold? Csak flössel pusholhat, semmi mással szerintem.
      Én nem vagyok nagy mester abban h ki ellen mivel, de ellene nem calloznék egy ilyen lappal. Legjobb estben húzót floppolunk, v gyenge top párt, de mindkét esetben kapjuk majd a barreleket, főleg h 4bb-t emel még drága is lesz minden utca.

Ha egyáltalán eljutunk odáig és nem kapunk sq-t pre.

Hát a river az érdekes, tényleg nehéz elképzelni, h c/p-na itt vmi nem flösst. ha pedig flöss akkor az 78s kívül magasabb mint a tiéd.
      River AFQ, cbet, cr statok estleg?
    • zbornaja
      zbornaja
      Bronz
      Regisztrált: 2009.03.24, Hozzászólások: 1.713
      Még egy dolog jutott eszembe, ha mégis megadok, és ilyen sokat cbetel akkor vetnék egy pillantást arra hogyan reagál, ha raiselik a cbetjét.

Mert itt azért floppon ilyen cbetfrekvenciával lenne mit dobnia...
    • wolv3rine
      wolv3rine
      Platina
      Regisztrált: 2008.03.06, Hozzászólások: 4.987
      Pre MP limper miatt szerintem belefér a call, ha a vakok nem túl agrok, vagy a vakokon is ül egy Fish. Egyébként dobnék, vagy ha CO sokat dob cB-re, akkor bepróbálnám a 3betet, hiszen az is jó ha flopon dobálgat.

Flop és turn túl sokat betel és túl sokat barrelez, ezért nem tartanám rossz ötletnek az emelést.

Turn már STD.

Riveren sajnos B/F, de én kicsivel nagyobbat hívtam volna, mivel magasabb a WTSD-je és ilyen 2pár, setek... könnyen rábeszélheti magát a callra. Még Q high flush-el is hátul érezném magam és talán K magassal már nem tudnék dobni ellene.
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Eredeti hozzászólás: wolv3rine
      Pre MP limper miatt szerintem belefér a call, ha a vakok nem túl agrok, vagy a vakokon is ül egy Fish. Egyébként dobnék, vagy ha CO sokat dob cB-re, akkor bepróbálnám a 3betet, hiszen az is jó ha flopon dobálgat.

Flop és turn túl sokat betel és túl sokat barrelez, ezért nem tartanám rossz ötletnek az emelést.

Turn már STD.

Riveren sajnos B/F, de én kicsivel nagyobbat hívtam volna, mivel magasabb a WTSD-je és ilyen 2pár, setek... könnyen rábeszélheti magát a callra. Még Q high flush-el is hátul érezném magam és talán K magassal már nem tudnék dobni ellene.
      Szia!

Egyetértek és mivel sokat barrelezik, én inkább emelnék a flopon.

üdv, pborisz