[SH] KJo

• PedroRobertooo
      PedroRobertooo
      Bronz
      Regisztrált: 2011.06.13, Hozzászólások: 1.424
      Poker Stars, $0.25/$0.50 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

BTN: $25 (50 bb)
      Hero (SB): $51.77 (103.5 bb)
      BB: $34.84 (69.7 bb)
      UTG: $54.66 (109.3 bb)
      MP: $51.80 (103.6 bb)
      CO: $199.20 (398.4 bb)

Preflop: Hero is SB with J K
      2 folds, CO raises to $1.50, BTN folds, Hero raises to $5, BB calls $4.50, CO calls $3.50

Flop: ($15) J 9 6 (3 players)
      Hero bets $7.50, BB folds, CO calls $7.50

Turn: ($30) 9 (2 players)
      Hero bets $14, CO raises to $186.70 and is all-in, Hero calls $25.27

River: ($108.54) 6 (2 players, 1 is all-in)

BB: fish
      CO: 28/20/8,2 170 hand. WTSD 43% Fold to 3bet 0% (1) Fold to cbet 33%

Szerintem CO-nál sosem lesz QQ+ hiszen az neki egy nagyon könnyű 4bet/broke. Senki nem akarna QQ+al mutiway játszani 3bet potban. Pláne, hogy a fish coldcaloozta a 3betet így simán az AI-t is fogja.

Miután nem lesz QQ+ szerintem itt nem lehet mást tenni mint mihamarabb betenni a stacket. A turn raise amúgy is gyenge számomra, simán lehet AK, AQ, QK valami FD-vel, akár valami QT is lehet.

Vélemény?
  • 3 válasz
    • wolv3rine
      wolv3rine
      Platina
      Regisztrált: 2008.03.06, Hozzászólások: 4.987
      Bár CO elég laza volt eddig, én KJo-val csak Calloznék OP is. Nem tudjuk milyen range-e adhat meg, BB-n ott a Fish és simán csak behúznám. Találat esetén Leadelek és kész.

Így játszva jön a helyzet. Fish miatt (bár nem írtad mekkora) cbeteltem volna 2/3 körül, (de B/F), turnon átállok ch/C-ra (mivel a Fish kiszállt), fogalmam sincs milyen gyengébb lap fog itt még 1x megadni. Ha nincs Fish, akkor már flopon ch/C-on lettem volna. Így játszva nem tudom. 9x-et sajnos el tudok képzelni nála. Kevés az info, de ez alapján inkább megadogató fajta.
    • zbornaja
      zbornaja
      Bronz
      Regisztrált: 2009.03.24, Hozzászólások: 1.713
      hali,

Nem sokat tudunk róla, és így h BB fish akkor pre csak megadnék. főleg ha suited lenne. Így többször jön a fish is,akitől jöhet érték találatkor és aki miatt a reg soxor őszinte lesz posztflop, tehát kevésbé fog blöffölni. A reg open skálája ellen meg játszható lap.

Így játszva valószínűleg turnön c/p-nék, ha magas a bet vs mcbetje, mert így a floatoktól is jöhet érték, plusz esetleges húzó ellen ez ideális.

Lehet nála azért néha-néha 9x, úgy h a fish is jött, plusz igazából, még nem tudjuk mennyit dob3betre, vagy h hogyan játszik az erős kezeivel. Bár valószínű, h szettel pl floppon emelne. Mondjuk FD val is inkább ott
    • bogec84
      bogec84
      HeadAdmin
      HeadAdmin
      Regisztrált: 2007.04.21, Hozzászólások: 27.355
      Szia PedroRobertooo!

A pre és a flop move ok, esetleg flopon mehet nagyobb cbet ($9,5), hogy a :f_smile: fizessen a draw-ival, és ellene tudjál turnon brokeolni.

A turnon meg ugyanígy játszanám. FD-k mellett, QJs,JTs,QTs,T8s,87s és néha ilyen AJ-KJ, T9s, 98s lesz a rangeben. A gyengébb JX-ektől szeretném benn látni a lét úgy, hogy nem adom meg neki az esélyt egy free turn-re.

Igazából rengeteg 9X-el nem játszhat így. Legalábbis elég optimisa játék lenne ott adni egy 98s-el.