[SH] NL10 - KK river

• cseh
      cseh
      Bronz
      Regisztrált: 2009.06.18, Hozzászólások: 216
      PokerStars - $0.10 NL (6 max) - Holdem - 6 players
      Hand converted by PokerTracker 4

UTG: $10.00
      MP: $10.35
      Hero (CO): $10.96
      BTN: $13.33
      SB: $11.34
      BB: $35.91

SB posts SB $0.05, BB posts BB $0.10

Pre Flop: (pot: $0.15) Hero has K:spade: K:club:

fold, fold, Hero raises to $0.30, BTN calls $0.30, SB calls $0.25, fold

Flop: ($1.00, 3 players) 8:club: 6:club: 3:diamond:
      SB checks, Hero bets $0.75, BTN calls $0.75, fold

Turn: ($2.50, 2 players) A:heart:
      Hero bets $1.30, BTN calls $1.30

River: ($5.10, 2 players) 9:diamond:
      Hero bets $2.40, BTN raises to $4.80

BTN= 56/20, AFq= 74, Fcbet: 50 (2/4), WTSD: 9 (26 hands)

riverig rendben van a line?
      river?
  • 4 válasz
    • floydi4n
      floydi4n
      Bronz
      Regisztrált: 2009.04.29, Hozzászólások: 592
      Szia
      Nekem nem tetszik a turn bet meret. Gondolom Ax-el v jobbal nem ekkorat betelnel.
      Az a baj h keves hand van rola, de valoszinuleg en turntol 2 utca x/c-on lennek ilyen villain ellen. Gondolom wwsf is magas...
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 19.156
      Sziasztok,

@floydi4n:
      Az a baj, hogy kevés mintánk van róla, tehát WWSF-re meg hasonló statokra nem igen támaszkodhatunk...

A két utca x/c-vel meg az a baj, hogy Ax eléggé range része (random over és összes FD ott lehet ilyen fishynél) és passzívak az ilyen fishek (limiten), tehát ha neki állunk x/c-ni, akkor legtöbbször drawkal rosszabb SD-vel mögénk csekkel, és minden Ax + jobb nekiáll betelni, riveren végképp nem tudjuk hogy állunk szóval, nekem nem tetszik...

Lehet weak de valószínűleg turn bet, river x/f-t játszanék, egyes readekkel lehetne vékonyan betelni vagy néha x/c-ni de így ezen a texturán nem tetszene, szinte minden drawnak van párja (szinte összes sd kivéve 45) és A:cx meg ugye odaért, egy két fd azért ott lehet ezért lehetne agró ellen megfelelő betsize ellen x/c-ni...

GL,
      L
    • floydi4n
      floydi4n
      Bronz
      Regisztrált: 2009.04.29, Hozzászólások: 592
      Szia!
      Ugyan nem az en handem de mivel teljesen mashogy jatszottam volna mint te, kerdeznek:

Ha nagyobb minta van rola (100-200 hand) akkor is rossz a ket utca x/c? Bevallom en az ilyen villaineknek nem nagyon szoktam hinni (szepen ki is fizetem oket). Sajnos az igaz, h az osszes Ax ott lehet, de szerintem nala lesz sok draw kisebb par total air is

A masik kerdesem h szerinted itt mi a megfeleloen nagy minta, mert azert o kb. 14-szer nezett floppot es 1-szer ment teritesig tovabba gondolom a tobbi esetben sem x/f-olt hiszen afq 74 es 130bb-vel ul. Raadasul jo nagy res van a vpip es a pfr kozott. Ennyi info alapjan en siman rarakom az aggro fish jelet

Thx
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 19.156
      Szia,

De nincs nagyobb minta:) és lehet nagyon passzív ellenféllel állunk szemben...

Persze, ha más környezetben nézzük és nagyobb minta van és sokat dob cbetre viszont ha csekkelünk mindig betel (magas fold to cbet (50%+) és magas bet vs missed cb OOP, magas AFQ, alacsony won at sd) szóval ilyen ellenfél ellen tetszik a két utca x/c...

26 hand nagyon nagyon kevés, 4x játszottunk ellen cold callerként, ami sajnos még semmire nem elég... Ilyen fisheknél 60-80 esetleg 100 hand, tehát ilyen 30-40+ postflop hand már mutathat valamit, de 29 hand még nem... Itt inkább readek jelenthetnek pluszt!

GL,
      L