[FR] NL2 TT vs KK

• ctroy
      ctroy
      Bronz
      Regisztrált: 2008.06.01, Hozzászólások: 103
      Known Players:
      UTG2: $0,97 - 49 bb
      UTG3: $2,14 - 107 bb
      MP1: $2,27 - 114 bb
      MP2: $1,03 - 52 bb
      MP3: $2,03 - 102 bb
      CO: $2,32 - 116 bb
      BU: $2,91 - 146 bb
      SB: $1,98 - 99 bb
      BB: $1,80 - 90 bb

0,01/0,02 No Limit Hold'em (9 Handed)
      Hand recorder for this hand:PokerStrategy.com SideKick 1.1.610.1

Preflop: Hero is CO with T:heart: , T:spade:
      SB posts small blind ($0,01), BB posts big blind ($0,02), 3 folds, MP2 calls, MP3 calls, Hero raises for $0,12, BU calls, 4 folds

Flop: ($0,31 - 15.50 bb) A:heart: , 9:heart: , 5:diamond: (2 Players)
      Hero checks, BU checks

Turn: ($0,31 - 15.50 bb) 7:diamond: (2 Players)
      Hero bets $0,18, BU calls

River: ($0,67 - 33.50 bb) T:club: (2 Players)
      Hero checks, BU checks

villain 76 handből 25/0. kevesebb mint 100BB-vel ül be, de nyert egy nagyobb potot, és láttam már végigblöffölni a nagy semmit. kb ennyit tudok róla.
      kb kézbe párra tettem.
      leginkább az érdekelne, hogy flop után hogyan játszhattam volna jobban? persze többi véleményt is szívesen veszek.
  • 3 válasz
    • solyom007
      solyom007
      Bronz
      Regisztrált: 2008.03.10, Hozzászólások: 1.285
      Szia!

Sima cbet, turnön mehetne nagyobb bet, river check végképp hiba! GL! :fdrink:
    • novak53
      novak53
      Edző
      Edző
      Regisztrált: 2010.05.02, Hozzászólások: 7.070
      Szia!

Arra kérlek, hogy az ellenfél lapját ne tüntesd fel következő alkalommal, mert a helyes elemzéshez ez nem szükséges, inkább megtévesztő információ lehet. Az elemzés után beírhatod, ha szeretnéd, hogy mivel játszott így.

Flopon lehet cbetelni, de c/c-t is játszhatunk, főleg ha már láttad blöffölni, ahogy írtad is.

A flop c-c után tetszik a törn bet, mert nagyon valószínű, hogy miénk a legerősebb lap, de még itt is jónak gondolom a c/c-t is, figyelembe véve a readet.

Riveren miért passzoltál? Az ellenfél legvalószínűbb lapja gyenge Ax, 9x, 7x, esetleg ehhez hasonló közepes párok. Néha lehet nála törnölt flösshúzó is, de ennél jóval többször lesz kész keze, amivel magától nem fog betelni, viszont megadhat egy nyitást. Kicsivel fél pot felett nyitnék riveren, mivel gyenge a skálája.

GL:
      novy
    • ctroy
      ctroy
      Bronz
      Regisztrált: 2008.06.01, Hozzászólások: 103
      Eredeti hozzászólás: novak53
      Arra kérlek, hogy az ellenfél lapját ne tüntesd fel következő alkalommal, mert a helyes elemzéshez ez nem szükséges, inkább megtévesztő információ lehet. Az elemzés után beírhatod, ha szeretnéd, hogy mivel játszott így.
      OK, sorry, nem tudtam.

Riveren miért passzoltál? Az ellenfél legvalószínűbb lapja gyenge Ax, 9x, 7x, esetleg ehhez hasonló közepes párok. Néha lehet nála törnölt flösshúzó is, de ennél jóval többször lesz kész keze, amivel magától nem fog betelni, viszont megadhat egy nyitást. Kicsivel fél pot felett nyitnék riveren, mivel gyenge a skálája.
      gondoltam hátha blöfföl :D