[SH] NL4-JQs

• secka
      secka
      Bronz
      Regisztrált: 2011.03.10, Hozzászólások: 34
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.04(BB) Replayer
      SB ($5.15)
      Hero ($5.29)
      UTG ($4.17)
      UTG+1 ($0.80)
      CO ($4.56)
      BTN ($5.13)

Dealt to Hero J:club: Q:club:

fold, fold, fold, BTN raises to $0.16, fold, Hero raises to $0.36, BTN calls $0.20

FLOP ($0.74) 5:spade: A:heart: T:heart:

Hero bets $0.37, BTN calls $0.37

TURN ($1.48) 5:spade: A:heart: T:heart: K:club:

Hero bets $1.03, BTN calls $1.03

RIVER ($3.54) 5:spade: A:heart: T:heart: K:club: 5:diamond:

[color=red]Hero bets $3.53 (AI) ?????

Sziasztok :)
      Az ellenfél az egy 25/20/2.0/39%(VPIP/PFR/AGGR/FT3B), lényegében itt valueből 3bteltem, mert már láttam megadni K2s, 64o is. Azért cbeteltem mert van azért EQ-im, akár még egy J vagy Q is segíthet az ő range ellen. Turnon így, h esett a K, lényegében próbáltam ugy betelni, h riveren simán betegyük, ugy gondoltam, h itt Ax, Kx, FD-vel, fog adni. Riveren pedig betettem a maradék stackem, reméltem, h Ax az adni fogja. Mit gondoltok, jó ez a koncepció, vagy máshogy kellet volna megjátszanom, akár riveren lehetett volna vékonyan vb-elni?
  • 1 válasz
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 19.145
      Szia,

Preflop
      Úgy tudsz valueból 3betelni, hogy megnézed az openraise%-át a játékosnak más néven ebben a szituban a BU steal%-ot majd megnézed a fold to 3bet%-át. És ha sokat nyit keveset dob, akkor szóba jöhet a value 3bet, de azért ez nem annyira erős lap mint mondjuk egy 99, vagy QKs, nem mindig j valueból ha nincs több postflop infód... (és legtöbbször csak call, ránézésre is)

Postflop
      Szuper std cbet.
      Turnon picit nagyobb bet (hogy riveren ne kelljen overbetelnI)
      És river szuper std shove, mivel minden Ax kifizet, ami a range nagy része... Más linenak nincs is értelme, mert gyenge Ax-ek de lehet AJ is mögéd csekkel amikből mind jön value, ha bepusholsz.

GL,
      L.