üdv!

• Genius18
      Genius18
      Bronz
      Regisztrált: 2008.12.21, Hozzászólások: 2
      Tudnátok nekem abban segíteni, hogy mi a teendő akkor, ha a kvíz sikeres megoldása után a bannerek nem jelennek meg. Hiába tettem bármit, nem sikerül láthatóvá varázsolnom őket. Kérdésem az lenne, hogy kötelező-e a kliens programot a pokerstrategy linkjéről letölteni a cookie-k miatt, vagy a platform hivatalos honlapjáról is letöltehetem és elég megadni a strategy-s regisztrációs kódot?

Előre is köszönöm!
  • 4 válasz
    • Genius18
      Genius18
      Bronz
      Regisztrált: 2008.12.21, Hozzászólások: 2
      Nem akartam új topikot nyitni, csak még nem értek a fórumhoz! Törölhetitek nyugodtan, ha megkaptam a választ!
      Köszi
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Szia! Próbáld meg most légyszíves, ha minden igaz már működik.
      A klienst innen kellene letölteni, minden teremhez tartozik egy útmutató, pontosan az szerint kell eljárni.
      Köszi, és elnézést. ;)
    • otomi1989
      otomi1989
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.19, Hozzászólások: 3
      Sziasztok!
      Előszörör is köszönöm a kezdőtőkét megérkezett.
      Azt szeretném kérdezni, hogy hány life-time strategypontot kell összegyűjtenem hogy ne vegyék el 90 nap után a kezdőtőkém. Pokerstrason játszok. És még az lenne, hogy mikortól számoljátok a 90 napot? Regisztrációtól, fénykép küldésekor, kezdőtőke utalásától vagy kezdőtőke megérkezésétől?
      Üdvözlettel: Tamás
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Original von otomi1989 Sziasztok!
      Előszörör is köszönöm a kezdőtőkét megérkezett.
      Azt szeretném kérdezni, hogy hány life-time strategypontot kell összegyűjtenem hogy ne vegyék el 90 nap után a kezdőtőkém. Pokerstrason játszok. És még az lenne, hogy mikortól számoljátok a 90 napot? Regisztrációtól, fénykép küldésekor, kezdőtőke utalásától vagy kezdőtőke megérkezésétől?
      Üdvözlettel: Tamás
      Üdv!

500VPP kell gyűjtened. Ami most 250SP.
      A kezdőtőke megérkezésétől számolódik.