Stratégia cikk problémák

• 3 válasz
    • Hunne68
      Hunne68
      Bronz
      Regisztrált: 2005.03.13, Hozzászólások: 491
      A napokban voltak adatbank problémák, lehet, hogy amiatt.
    • cucu99
      cucu99
      Globális
      Regisztrált: 2007.02.23, Hozzászólások: 12
      Helló!
      Megtaláltama nolimit nagyletétes stratégiákat az ezüst résznél (ha valakinek hasonló problémája lenne).
      Viszont a következő kérdésem hogy hiányzik az ezüst részből a 8,9,11 es cikk. Ezek mikor kerülnek fordításra? Ugyanis érdekelne a si&go stratégia. És pont azok a cikkek hiányoznak.
      Egyébként lesznek shorthanded játékra is stratégiai cikkek? Szerintem nem vagyok egyedül aki szereti a shorthanded játékot. Ráadásul élőben mindig csak 5-6-n szoktunk összejönni, és ott is szeretném fitoktatni a tudásomat. :)
    • alicenorbie
      alicenorbie
      Bronz
      Regisztrált: 2007.01.05, Hozzászólások: 8.062
      aha, én is a sorthanded-re esküszöm, már a 6 fősről is leszoktam a 3 fősre (nem PP).
      semmi extra, csak kevésbé kell feszesen játszani és sokkal kevesebb esély van badbeat-re, így bátrabban lehet játszani, de itt nagyon fontos, hogy agresszíven játsz és jól figyeld meg az ellenfeleid játékát, hamar ki lehet őket ismerni, merev szabályok alapján szoktak játszani, ami nagy hiba, te se kövesd el ezt, mert könnyen lehúzhatnak. főleg a licitálási stratégiájukat érdemes figyelni és egy jó játékos az övét ahhoz igazítja. ;) itt leginkább az alkalmazkodás számít és legyél kiismerhetetlen! van, aki 2. párral is bedoja egy viszonylag nagyobbacska emlésre, de van akinél nem szabad blöffölni, mert végig tartja 3. párral is, őket viszont, ha jó lapod van, akkor nagyon le tudod húzni, megfigyelőképesség kérdése az egész. találkoztam olyannal is, aki flopon mindig ugyanannyit emelt még 23o-val is, utána pedig végig csekkelt, ha nem volt semmije, ilyenkor turn-ön emeltem és dobta mindig, hiába nem volt nálam se semmi. remélem, hogy kicsit tudtam segíteni, de az igazi sikert itt a tapasztalat hozza. a pozíció, ami még nagyon fontos, arra nagyon figyelj oda, first action sose blöffölünk és figyelj a csapdázókra, akik nem emelnek vagy csak kicsit jó lappal, őket is könnyű kifosztani, ha felismered a játékukat. preflop emelésnél próbálj mindig ugyanannyit emelni, ha emelsz, külömben kikövetkeztetik, hogy milyen lap van nálad és postflop se emelj soha nevetségesen kicsit! sokan fordítottan arányosan emelnek, mert azt akarják, hogy bedobd, ha nincs elég stabil kezük és azt, hogy megadd, ha tuti kezük van. néha egy kicsit mindig térj el az éppen aktuális stratégiádtól! hamar rá lehet érezni, ha ezek a neked való asztalok. sok sikert!