50doll

• AntonyRo
      AntonyRo
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.29, Hozzászólások: 3
      hello.csak érdeklödni szeretnék ezzel az 50 dollárral kapcsolatban.megtettem amit kértetek és megcsináltam a cashier gombnál a többi adat kitöltését,ezenkívül elküldtem még1szer az adataimat is,de nem válaszoltatok oda ahova mondtátok...1bként sem igazodok ki itt mert nem találom az üzeneteimet.ha van vmi fejlemény örülnék neki ha közölnétek velem vagyha küldenétek egy emailt vagy vmi.plz mert kb 2 hete várok már és semmi...köszönöm.
  • 3 válasz
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Regisztrált: 2007.06.15, Hozzászólások: 15.798
      Az üzenetedet ott találod ahol az elsőt. Arra már válaszoltál, még csak erre az utolsóra kell.
    • AntonyRo
      AntonyRo
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.29, Hozzászólások: 3
      hy.válaszolok..mit válaszoljak egyáltalán?;) és nem találom az üzenetemet meg mert egyszerüen olyan opcio hogy üzenetek/üzeneteim/üzenet nem látok):elnézést a hangnemért;) szoval külditek azt az alaptökét vagy sem?köszi.
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Regisztrált: 2007.06.15, Hozzászólások: 15.798
      Figyi: az első üzenetedre válaszoltál, akkor azt jelenti, hogy tudod hol kell megnézni vagyis olvasni őket. Èn nem haragszom a hangnemért de nem értem mit nem találsz és mire nem tudsz válaszolni. Ott van a SEGÍTSÉG menübe minden elmagyarázva, az üzeneteket hogyan tudom elolvasni, irni, mi az üzenet stb., opciók stb. Én itt csak útbaigazítással tudok neked tovább segíteni, mivel nekem az 50$ átutalásához semmi közöm, és ezt neked az ügyfélszolgálattal kell rendezni.