pls help

• Sylvi87
      Sylvi87
      Bronz
      Regisztrált: 2008.12.10, Hozzászólások: 31
      sziasztok

regisztráltam a Ps-re, megcsináltam a kvízt, elküldtem a személyit, és a FT-re szerettem volna kérni a kezdő bankrollt. Eltelt egy hét és nem jött se levél, se lóvé. Írtam a supportnak, hogy mi a gond. Erre ezt a választ kaptam.
      Heló Sylvi87,

Sajnos nem tudtuk neked a kezdőtőkédet átutalni, mert az általad választott oldalon a számládat nem a mi bónuszkódunkall készítetted. Kérlek válasz egy másik oldalt, ahol eddig még nem készítettél számlát. Ezen az oldalon megtalálod a szükséges útmutatókat. http://hu.pokerstrategy.com/quiz/platform/

Ha megnyitottad az új számládat, akkor kérlek jelentkezz ismét ebben az üzenetben.

Üdvözlettel
      Csaba

Nem igazán értettem, hogy mi az hogy nem az ő bónuszkódjukkal készítettem el, hiszen lépésről épésre követtem az utasításokat. És ahogy néztem, a FT-re is kérhetem a kezdőtőkét.

Kérlek segítsetek, hogy mi lehet a gond, mert én nem értem. A bónuszkód PS150 volt. Barátom is regelt és játszik már egy ideje és ő sem tudja, hogy mi lehet a gond az én regisztrációmmal.

Szeretnék játszani, help me pls! :D
  • 3 válasz
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Szia! Igazából sajnos én sem tudom mi lehet a probléma, ha határozottan emlékszel rá, hogy beírtad a bónuszkódot. Két dologra van lehetőséged. Vagy felveszed a Full Tilt supporttal a kapcsolatot, és tisztázod velük, miért nincs bekötve a számlád a PokerStrategyhez (valószínűleg ez lenne a hosszabb), vagy választasz egy másik termet, és oda kéred ki a kezdőtőkét. Jobb ötletem sajnos nincs.
    • Sylvi87
      Sylvi87
      Bronz
      Regisztrált: 2008.12.10, Hozzászólások: 31
      Köszi. Akkor valószínű másik termet kell választanom.Csak nem értem, hogy mi lehet a gond,amikor a barátom is ugyanígy regisztrált.
      A SP support is jelek szerint a könnyebb hasadást választotta: válassz másik termet.:(

Azért köszi mégegyszer

Kellemes Ünnepeket
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      A PS support nem járhat el a te számlád ügyében. Ezt csak te tudod megtenni. A Full Tilt visszautasította hogy kezdőtőkét utaljunk a számládra, mert szerintük nem használtál bónusz kódot. Te vitatkozhatsz velük erről, mi nem. Ezért írta a support, hogy válassz inkább másik termet.

Kellemes Ünnepeket viszont. :)