kifújtam

• seagullking
      seagullking
      Bronz
      Regisztrált: 2009.05.23, Hozzászólások: 207
      T olvasó
      Nem akarok naplót vezetni, de most jutottam el 3 év után, h egy buznyákom nincs egyik pókerteremben sem ahova regisztráltam(a pokerstrategy.com-on keresztül).
      Az ingyenes freerollok megszűntek - legalábbis a partypokeren és a fulltilten is és nem is engednek (pl a 770 pókeren) még kezdő sng-t sem játszani, mert már több mint 100 játszmám van amióta ott regisztráltam.
      Én meg egyelőre az eredményeim alapján nem akarok befizetni sehova.
      Eddig egy fillérembe sem került a pókerozás, viszont közben FÜGGŐ lettem! X( . Ezt ma egyébként a pokerstars kérdőívén is elismertem.
      Annyira függő, hogy eddig azért nem volt időm tanulni sem.
      Állandóan játszanom kellet. :D
      Most van időm, de fogalmam sincs, hogy hogyan kezdjem el, hogy hatékony is legyen és elég gyors és elég vonzó, hogy türelmem is legyen hozzá.
      Hol lehet találni egy nagyon hatékony tanmenetet (talán a pokerstarson?). Egyébként nem játszom rettentően szarul, de a türelmem az nem javult lényegesen.
      Pl múlt héten játszottam heads-up-ot az ingyenes 10$-os 500 fős freerollban (eddig ez volt a legjobb eredményem) de a kapott 1,38$-omat, a többi nem sokkal többel együtt eljátszottam pénzdíjas sng-ken, meg egy 1$ beülőjű garantált mittudomén hány $-oson.
      Regards, pókerfüggő analfabéna. :D
  • 183 válasz
    • TornadoPro
      TornadoPro
      Bronz
      Regisztrált: 2010.03.14, Hozzászólások: 1.688
      Van 8 millio játékpénzem ha kell 100ezer szivesen adok és akkor tolhatod a pokert.
    • seagullking
      seagullking
      Bronz
      Kösz!
      Te a barátom vagy! :D :fdrink:
      Meg is jelöllek.
    • isildurrrzero
      isildurrrzero
      Bronz
      Regisztrált: 2012.04.13, Hozzászólások: 4.269
      hasónlót éreztem én is :D majd lesz valami. 770 en mindig voltak freerollok ott sincs semmi ? vagy ha everest pokeren bevagy regelve őks zoktak néha adni tickettet vagy pár dolcsit ha írsz nekik egy szép levelet.legalábbis én kaptam párszor tőlük mikor elbuktam mindig a rollom, de én sokat is játszottam ott.gl
    • isildurrrzero
      isildurrrzero
      Bronz
      Eredeti hozzászólás: TornadoPro
      Van 8 millio játékpénzem ha kell 100ezer szivesen adok és akkor tolhatod a pokert.
      edit by Max

csorinak 0$ ja van te meg még kicikized...inkább adjunk neki 2-3 dollárt.adok én is meg a spanom is adj neki te.
    • majzilaci
      majzilaci
      Ezüst
      Regisztrált: 2010.08.11, Hozzászólások: 1.482
      770-en freerollok indulnak percenként ! A nulláról kezdéshez jó szerintem!
    • isildurrrzero
      isildurrrzero
      Bronz
      inkább dobj te is neki 2-3 dollárt nagy anyagi csődbe nem vered magad:) vagy csak mi vagyunk moneymayyy el ilyen jószívűek és segítőkészek?:D
    • majzilaci
      majzilaci
      Ezüst
      Regisztrált: 2010.08.11, Hozzászólások: 1.482
      Jelenleg a 770-en én is nullából tolom, már van 1$-om majdnem! :f_biggrin:
      Starsot meg otthagytam.
      Nem partner termek meg nem is léteznek!
    • isildurrrzero
      isildurrrzero
      Bronz
      lebuktad a rojjlod?
    • mati1979
      mati1979
      Bronz
      Regisztrált: 2009.12.29, Hozzászólások: 5.163
      Szia seagullking!

Ajánlom a figyelmedbe EZT a felsorolást ;)
      A WH 2nd Chance versenye még nem szerepel a listában, arról ITT olvashatsz.

Vannak lehetőségek, biztosan kemény munka, de nem lehetetlen.

Sok sikert!

üdv.mati1979
    • seagullking
      seagullking
      Bronz
      Háj mati
      Kösz, azt hiszem kipróbálom a William Hill-t. 'Oszt majd meglátjuk mi lesz.
      Eddig nyomattam a 770-en, de ott a sűrű fillér is ritka.
      Azért ott sem adtam fel.
      Amint elfogyott a pénz újra jelentkezem.
      Ha hízik akkor is.
      regards, ahogy angolék mondják.
    • mati1979
      mati1979
      Bronz
      Regisztrált: 2009.12.29, Hozzászólások: 5.163
      Sok sikert!

Remélem a sikerről fogsz majd beszámolni :f_thumbsup:
    • TornadoPro
      TornadoPro
      Bronz
      Regisztrált: 2010.03.14, Hozzászólások: 1.688
      isildurrrzero!

Nem vagyok egy fukar ember, mindig szoktam adni hajléktalanoknak pár pence-t ha látom, hogy tesz érte valamit. Pl az utcán énekel, szájharmonikázik stb.
      De nem adok olyan valakinek pénzt aki a mikro limiten nem képes nyerő játékot produkálni. Ha tudom, hogy egy jó játékos anyagi gondokkal küzd és ezért nem tud játazani, annak adnék pár dollárt kezdéshez, anno hasonló cipőben én is jártam. Akkor egy srác kisegített 100$al, egy hónap múlva meg feleztük a 300$os profitot.

seagullking:

A starson futnak a 25centes 90 fős versenyek. Gyönyörűen lehet rajtuk rollt építeni, 24%os itmet hoztam rajtuk. 10$ befizetéssel simán kezdheted ott. Sajnos valamennyi befektetett pénz szükséges ehhez a játékhoz és a 10$ a minimum. A freerollok azok idő és energia pocsékolás, semmi értelmük.
    • seagullking
      seagullking
      Bronz
      . . . de majdnem. Ment a WH-n a szokott módon. Freerollok, s@g-k meg ilyesmi, de csak nem bírtam megállni, hogy be ne szagoljak egy ilyen mikroletétes izé fixdíjazásúba, meg egy-két cash-be.
      persze lefogyott a kapott 10$ gyorsan 6.40-ig.
      Na akkor föl a rulettre, mondom elb*szom az egészet, ahogy illik, de nem sikerült, hanem nyertem 15$-t.
      Azt is úgy, hogy 10centesekkel játszottam és nem ment túl fényesen, míg észre nem vettem, hogy már 10 pörgés óta csak a feketére esik az a fránya golyó.
      No akkor 2$-t a pirosra (halálmegvető bátorsággal :D ).
      De persze előtte váltani kellet, mert színre csak minimum 1$-s téteket enged rakni.
      Be is jött ahogy illik és a következő pörgetést én már nem emlékszem pontosan de kétszámokra, meg sorra tettem, de én marha elfelejtettem visszaváltani centre és így majdnem az összes dollárom fönt volt és már megnyomtam a spint és pörgött és oda sem mertem nézni, de amikor mégis akkor már 21$ volt a kasszában(azzal együtt, ami előtte is bent volt), úgyhogy szüret.
      Most megy szépen.
      Ma nyertem s@g-t, is meg ezt az idétlen knock outot is, pedig ott beülőt is kellet fizetni, de megnyertem.
      A freerollok nem nagyon mennek, de nem is nagyon erőltetem.
      Valóban csak a drága idő megy vele.
      Ja, cashben 2 asztalon játszottam és buktam 1$-t.
      Talán ennyi még belefér.
    • seagullking
      seagullking
      Bronz
      Leszedhetnék a pókerszájtokról azt a rohadt rulettet mert az nekem olyan, mint a hülyegyereknek a konnektor.
      Jó, mondjuk PokerStarson nem láttam, meg mintha a FTP-n sem lenne.
      Azokon viszont én nem játszom.
      A WH-n viszont már elég jól kezdtem állni, de most már csak szarul.
      A rohadt rulett miatt ! ! !
      Ráadásul tegnap eleve idegbajom volt, de én azt sosem tudom biztosan, hogy nekem most idegbajom van, csak ha már történt valami, ami visszaigazolja.
      Ez egyébként általában probléma a pókerjátékomban, mert csak akkor tudok kiszállni, amikor már nem is tudnék bentmaradni, de ez gyakran azért következik be, mert már eleve idegbajosan ültem be.
      Csak valamiért bennem ez nem tudatosul időben.
    • etelevy
      etelevy
      Bronz
      Regisztrált: 2010.08.20, Hozzászólások: 1.234
      Szia..

Nehany eve,en is ereztem igenyt a kaszinozasra,de mivel mindenhol csak 1$ minimal tetbe akadtam,igy letettem rola. Annyit sajnaltam. Arra hogy utana jarjak hol az olcsobb,mondjuk 10 cent,mar nem tartottam erdemesnek..
      Aztan rajottem,hogy kikapcsolodaskent,lehet olyan erdekes baromsagokat jatszani,mint az Omaha,vagy a Razz,amin biztos bukok,de legalabb lesz fogalmam valamihez.
      Azota az Omahat es a Razz-t is sikeresen jatszom.. :P
      Minden esetre,ha a kaszinozast nem tudod kiiktatni teljesen,akkor be se lepj a termekbe,mert mindig ez lesz a vege..
    • seagullking
      seagullking
      Bronz
      Hát pedig ma is konnektoroztam.
      Egész jól kezdődött a nap. Nyertem valami piti sng-t (ahogy ez lenni szokott azokkal akik csak a szarral gurigáznak :D ), de elfogott valami határtalan türelmetlenség és paff; odanyúltam.
      De ha már odanyúltam, elkezdtem azt játszani, hogy gurítok csak üresben - azt lehet akárhányszor - és figyelem a színt. Ha túl sokszor jön föl mondjuk a fekete, akkor elkezdem rakni a pirosat.
      Ja! Összesen volt már csak 8.36$-m és én azt hittem, mert eddig úgy is volt, hogy színre csak min. 1$-t lehet rakni.
      És ez a geci, mert az! - és azonkívül úgy láttam eddig, hogy ennek a site-nak is van automoderálója a csúnya szavakra; szóval ez a nyüves, hamar elintézte, hogy már csak 1.36$- maradt.
      Erre raktam (én hülye fejem) 10₵-t a 14-esre (ja mert az is volt a tervemben, hogy, ha 20 gurításig nem jön föl a 14, akkor azt is kezdem rakni 10₵-jével, merthogy az gyakori szám), na! és persze bejött.
      Ekkor raktam 2$-t a színre, mert az még mindig az volt, amin elúszott a pénzem és az is bejött, úgyhogy a végén, már nem emlékszem még miket csináltam, de 1$ bukásnál álltam az eredeti pénzemhez képest, akkor még fölraktam a 0,1,2,3-ra a 12,15-re, a 26-ra és az 32,35-re összesen40₵-t- de mivel nem jött be kiszálltam.
      Nem mondhatnám, hogy a WH teremben, a pókeren nem igyekeznék, mint igás állat, mert azóta az ilyen kezdő szir-szarokon nyertem 2×50₵-t meg egy csomó pontot pont gyűjtősön, de hát megöl az őrdöngős türelmetlenség. Nekem már naponta 35-40$-t kéne tisztán kitermelni, mert ez így csak ön-agykárosítás.
      Ja! És még a 10(helyett már csak 8)$-m is odalehet, ha nem lesz meg valami kritérium; ha jól tudom, saját 5$ nyeremény, meg 200 pont jan. 12.-ig.

Ezt most kikapcsolódásként írtam az esti freeroll előtt, amiben csak az első 5 kap pénzt.
      Én eddig négyszer regisztráltam és ebből kétszer hamar, KÉTSZER VISZONT HATODIKKÉNT :f_mad: :f_cry: estem ki ! ! ! Ááááááhhhhhhggrrrrrrrrwahhh!
    • lajki
      lajki
      Bronz
      Regisztrált: 2010.03.31, Hozzászólások: 448
      Hát,ahogy végigolvastam ezt a "naplót" egy tanács fogant meg a fejemben.
      Még msot hagyd abba mielőtt szerencsejáték függő leszel (már az vagy ahogy látom bizonyos szinten) és elbukod mindened.
      A póker a türelem játéka, ha az nincs akkor felejtsd is el inkább, Te az ingyen pénzre hajtaszz munka nélkül, ezért is rulettezel, vagy változtass a szokásaidon, vagy hagyd abba amig nem okoz lelki, anyagi vagy testi sérülést.
      ez csak az én véleményem / tanácsom. Remélem tévedek stb stb.
      Best regards
      lajki pajti
    • Ultar
      Ultar
      Bronz
      Regisztrált: 2010.12.06, Hozzászólások: 6.608
      Ment a 10- es. :coolface:
    • crisabsynt
      crisabsynt
      Bronz
      Regisztrált: 2011.01.03, Hozzászólások: 7.112
      Ja hagyd a rulettet a fenébe, én is sokáig játszottam minden szent szar szerencsejátékot, még angliában is elmentem a kaszinóba rulettezni, meg nyerőgépezni, meg blackjackezni de ááá nem jó játék, ha pénzre vágysz. Akkor már csak a póker.

Ha szórakozni szeretnél, akkor arra jók a szerencsejátékok,de csak akkor ha olyan pénzt szánsz rá, amit amúgy sem sajnálnál másra sem. ;)

Ha pénzt is akarsz keresni akkor csak a póker.

Mellesleg én 2 fontos téten játszottam black jack-et, és hiába nyertem az elején, a végén mindent buktam :facepalm: