Segitseg keres

• 37 válasz
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Szia! Ha ide kérted a kezdőtőkét, akkor csak azután tudsz pénzt kivenni, ha csináltál már 1000 FT pontot.
      Milyen számlára szeretnél pénzt kivenni, és miért nem engedi ?
    • NSUZ08
      NSUZ08
      Bronz
      Regisztrált: 2009.01.12, Hozzászólások: 46
      Titan poker: " We are sorry, the registration for this tournament is restricted. "

" A problem has occurred while trying to register for this tournament, please contact the customer support for more details. "

Akármelyik versenyre akarok nevezni, vagy az elsőt írja ki, vagy a másodikat. Melyiknél hogy...

Mi lehet a gond?
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Szia! Ezek olyan freerollok, amiknél valamilyen feltételhez van kötve a regisztráció. Nekünk is van ilyen, minden vasárnap PokerStrategy bronze+ freeroll. Csak olyan freerollokon tudsz indulni, aminek a leírásában nem szerepel a "Restricted" szó. Az első 90 napban tudsz indulni pl. a Beginners freerollokon, de ha jól emlékszem ezekből is heti 4-en lehet indulni maximum.
    • NSUZ08
      NSUZ08
      Bronz
      Köszönöm, de a beginners freerollra se enged nevezni. Nem tudom, hogy mi lehet a gond.
    • KillBill05
      KillBill05
      Bronz
      Regisztrált: 2008.01.03, Hozzászólások: 5.184
      hi!
      ahoz szeretnék némi segitséget kérni,hogy már nagyon sok helyen van szamlam.
      de persze a legtöbb helyre nem fizettem be még semmit.
      ezekben a termekben,megszeretném probalni zároltatni a szamlamat.
      ugy gondolom egy probat megér/és még mindig ferebb mint masik accountal probalkozni/.halottam,már volt rá példa,hogy valakinek sikerült.
      szoval az lenne a kérésem,hogy ha valaki angolos pár mondatban megfogalmazná mit irjak.
      őár mondat kéne.
      a lényeg,hogy valami sablonos szöveg jo,mert több helyre szeretném elküldeni.illetve azokban a termekben még nem volt befizetésem.
      elöre is nagyon köszi,ha valaki segit!
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Helló Killbill! A számládat biztos, hogy bezárják kérésre mindenhol, de ha utána újat akarsz nyitni, ez csak akkor működik, ha

1. a számládat korábban nem valami más affiliate oldalon keresztül készítetted;
      2. nem használtál korábban semmilyen bónusz-kódot;
      3. egyáltalán nem, vagy mondjuk legalább fél éve nem játszottál valódi pénzben.

Ha ezek a feltételek megvannak, akkor is csak úgy érdemes megpróbálni, ha komolyan gondolod, hogy pénzt fizetsz be abba a terembe. Ebben az esetben "van" miről tárgyalni, ellenkező esetben te is csak felesleges köröket futsz le, és a supportot is feleslegesen terheled. Ha van valami konkrét elképzelésed, hogy hova szeretnél befizetni, és miért kell ehhez "új" accountot csinálni, akkor szívesen segítek.

Egy ilyen sablon levélnek amit kérsz, én nem sok értelmét látom, és szinte biztos, hogy elutasításra fog kerülni, mert egyszerűen semmi érdekük nem fűződik a dolog teljesítéséhez. Ráadásul a legtöbb ilyen kéréshez nem is kell új számlát csinálni, hanem elég ezt megbeszélni a supporttal. Ha megoldható a dolog, akkor általában megoldható zárás nélkül is, ha meg nem megoldható, akkor úgy sem lesz az, ha bezáratod a számlád, és újat csinálsz.
    • dexter1990
      dexter1990
      Bronz
      Regisztrált: 2009.01.14, Hozzászólások: 2
      Sziaszok!

Kérlek segítsetek! a Regisztrálció során mindent jól csináltam meg!(legalábbis szerintem) A kvízt helyesen kitöltöttem és a pokerstarsra megigényeltem a kezdőtőkét. Válaszúl azt kaptam hogy a személyim fotóját küldjem el. Megtettem már 3. napja....de még azóta semmi változás. 2 napja küldtem egy e-mailt a segítség kérésnél, de még arra sem kaptam választ. Kérlek segítsetek mert nagyon szeretnék már játszani, és a strategy-s leckéket tovább olvasni.

e-mail cimem: dexter1990@freemail.hu
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Original von dexter1990 Sziaszok!

Kérlek segítsetek! a Regisztrálció során mindent jól csináltam meg!(legalábbis szerintem) A kvízt helyesen kitöltöttem és a pokerstarsra megigényeltem a kezdőtőkét. Válaszúl azt kaptam hogy a személyim fotóját küldjem el. Megtettem már 3. napja....de még azóta semmi változás. 2 napja küldtem egy e-mailt a segítség kérésnél, de még arra sem kaptam választ. Kérlek segítsetek mert nagyon szeretnék már játszani, és a strategy-s leckéket tovább olvasni.

e-mail cimem: dexter1990@freemail.hu
      Üdv!

Egyelőre még várj, akár 4-5munkanap is lehet az átfutási idő. Az üzenetre edig mindenképp választ fogsz kapni, ne írj újabbat.
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Szia! A jó pókeres alapvető erénye a Türelem! :D Egyébként személyit és lakcímkártyát kell küldeni. Amennyiben minden stimmel az adataiddal, a kezdőtőke kiutalásának átfutási ideje a képek beérkezését követően általában 4-5 munkanap. A support válaszideje általában 2 munkanap, tehát amit mondjuk pénteken írtál, arra legkésőbb kedden vagy szerdán érkezik a válasz. Fontos, hogy ne írj bele egy megkezdett üzenetbe újra, mert akkor az a lista végére csúszik, és újból indul a 2 munkanap.
    • dexter1990
      dexter1990
      Bronz
      Regisztrált: 2009.01.14, Hozzászólások: 2
      Rendben!:) Akkor várok. És még egy kérdésem lenne, hogy a választ a levemre az e-mail címre kapom, vagy a strategy postafiókomba?

üdv:dexter
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      A választ ugyanott, a segítség menüben tudod majd elolvasni.
      Emailt csak akkor kapsz, ha arról értesítünk, hogy megkaptad a kezdőtőkét.
    • timike056
      timike056
      Globális
      Regisztrált: 2009.01.17, Hozzászólások: 1
      Sziasztook!

Az 50dollárt megigényeltem, a képeket is elküldtem. A pokerstars-ra regisztráltam. A segítség menüpontban kaptam egy üzenetet, Mely így néz ki:

Sajnos nem fogadta el a Stars az utalásunkat. Arra szeretnélek téged kérni, hogy válasszál egy másik plattformot, ahhova eltudom neked küldei a kezdőtőkédet.
      Egy útmutatót itt megtalálsz:
      http://hu.pokerstrategy.com/quiz/plattform
      Kérlek jelentekkezél ismét ebben az üzenetben, hogyha kész van az új számlád. Köszönöm szépen a megértésedet.

De a linken keresztül, amit küldött, nem tudok regisztrálni sehova...és nem is találok semmit...ahol egyáltalán tudnám követni a regisztrálciós sorrendet...

Kérlek segítsetek. Előre is köszönöm.

Üdv: timike056
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Szia! Bocsi, elírás történt, a helyes link . http://hu.pokerstrategy.com/quiz/platform/
    • NSUZ08
      NSUZ08
      Bronz
      Üdv!

Mi van olyankor, ha több ticketet nyerek egy versenyre? Ez most konkrétan a cake poker. :)
    • izuxka
      izuxka
      Bronz
      Regisztrált: 2009.01.21, Hozzászólások: 2
      Hello...
      Az 50 dolláros kezdőtőkémmel nyertem a Mansion pókeren, de nem rég regisztráltam és még pénzt sem utaltam saját kártyáról sem. Azt szeretném megtudni, hogy a nyereményemet hogyan és milyen feltételek mellett tudom kiutalni saját kártyámra.

Iza
    • JohnnieFirpo
      JohnnieFirpo
      Bronz
      Regisztrált: 2008.12.29, Hozzászólások: 192
      Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy Pokerstrategy kóddal egyszerre több terembe is lehet-e regelni? (nyilván csak egynél jár az 50+100$)
      A PS pontok miatt kérdem.

üdv

JF
    • Tibery
      Tibery
      Bronz
      Regisztrált: 2007.01.02, Hozzászólások: 1.682
      Original von JohnnieFirpo Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy Pokerstrategy kóddal egyszerre több terembe is lehet-e regelni? (nyilván csak egynél jár az 50+100$)
      A PS pontok miatt kérdem.

üdv

JF
      Természetesen, akár az össze felsoroltba is.
    • DiaCe
      DiaCe
      Kezdő
      Regisztrált: 2007.03.26, Hozzászólások: 2
      Sziasztok! egy kérdés, megcsináltam a kvizt, de utána suta voltam mert már van a partypokeren regem, és a számlanévhez beirtam a felhasználo nevem, utána léptem csak be. és tulajdonképpen nem is tudom a számlanevem, utolag belehet irni a promo kodot, vagy mit lehet tenni? kicsit elbaszarintottam :( előre is köszi
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Üdv!
      Bocs, de én ezt nem vagyok képes megérteni.
      Próbáld meg értelmesebben megfogalmazni, amit akarsz, hogy segíteni tudjunk.

Nem vágom az egészet, van korábbi reged?
      Utána léptem be sor is eléggé homályos nekem.
    • 1
    • 2