50 kezdőtőke

• 14 válasz
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Szia! A Segítség menüpontban lehet ilyen ügyben a supporthoz fordulni.
      A kérdésedre kapott választ ugyanott tudod majd elolvasni, legkésőbb 2 munkanapon belül.
    • Signosis
      Signosis
      Globális
      Regisztrált: 2007.09.05, Hozzászólások: 6
      Elküldtem a személyim és a lakcímkártyám fénymásolatát!

Előre is nagyon köszönöm..
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Szia! Hmm nekem úgy tűnik alaposan megfontoltad a döntést ezzel kapcsolatban. :D
    • Signosis
      Signosis
      Globális
      Regisztrált: 2007.09.05, Hozzászólások: 6
      ;) Köszönöm szépen!!! (az 50$) Igyekszem gyarapítani, de rosszul indult eddig, de türelmes vagyok én.
    • NSUZ08
      NSUZ08
      Bronz
      Regisztrált: 2009.01.12, Hozzászólások: 46
      Elküldtem a címemet a segítség menüpontban szombaton, azóta nem kaptam választ.
      Hogyan áll az 50 $?
      Nem vagyok türelmetlen, csak érdeklődöm, hogy áll. :)

Köszönettel: Péter
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Szia! Ha szombaton küldted az üzenetet, akkor az olyan mintha hétfőn küldted volna (mivel hétvégén nincs support). Tehát kb holnap érkezik rá válasz. Semmiképp ne írj újra egy üzenetbe amíg nem kaptál rá választ, mert ebben az esetben ismét a lista végére csúszik, és a válaszidő újraindul. Ha innentől minden ok az adataiddal, akkor az is elképzelhető, hogy nem is jön válasz, hanem a support egyszerre elindítja a kiutalást. Ez számodra a legkedvezőbb lehetőség, de még ebben az esetben is eltarthat 4-5 munkanapig, amíg megérkezik a pénz. Hát szóval így áll az 50$. Türelem. ;)
    • NSUZ08
      NSUZ08
      Bronz
      Hello!

Ma kaptam a supporttól egy üzenetet, hogy ők bizony nem kaptak tőlem emailt a megadott címről, és ha másik címről írok, akkor adjam meg a felhasználónevemet is.

Nos, az itt megadott email címről küldtem a személyi másolatot, és még választ is kaptam a PS-től, ezután kértem a lakcímem megváltoztatását.

Akkor most mi van? :)
    • cicamama
      cicamama
      Globális
      Regisztrált: 2009.01.15, Hozzászólások: 3
      Security <Security@pokerstrategy.com> Re: Biztonsági ellenőrzés szombat
      Ezt a levelezésemböl másoltam ki.

Akkor most van vagy nincs hétvégén support? :)

amúgy nálam minden rendben van?
    • DerFinne
      DerFinne
      Bronz
      Regisztrált: 2007.03.21, Hozzászólások: 1.195
      @NSUZ08
      1.15.-én kértük tőled a lakcím igazolást. Erre engem 1.16.-án kértél hogy változtassam meg a címedet. Ezt én 17.-én megtettem.
      1.19.-én jött a válaszod egy kérdéssel hogy mikor jön a pénz, "AZ IRATOK MÁSOLATÁT MÁR ELKÜLDTEM".

Én ebből azt értelmezem, hogy elküldted 15.-én a kért lakcím igazolást, amit nem találtam meg. Mivel nem találtam meg a lakcím igazolásodat, ezért írtam neked hogy nem találom a leveledet.

A leveledet most találtam meg, amit nem tudok elolvasni. Kérlek küldd el olvashatóan.
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Original von cicamama Security <Security@pokerstrategy.com> Re: Biztonsági ellenőrzés szombat
      Ezt a levelezésemböl másoltam ki.

Akkor most van vagy nincs hétvégén support? :)

amúgy nálam minden rendben van?
      Nos, elvileg van szombaton is, viszont a magyar supportos kolléga most szombaton nem dolgozott. :)
    • NSUZ08
      NSUZ08
      Bronz
      Elküldtem a frisseket.
    • csikipeti
      csikipeti
      Kezdő
      Regisztrált: 2009.01.18, Hozzászólások: 1
      Szia mindenki. A múlt vasárnap regisztráltam és jól kitöltöttem a kvízt, de még nem érkezett meg az 50 dollár. Lehet hogy az a baj hogy a tesómnak is ugyan az a bejelentett lakcíme. Viszont más az ip -je. Öt le is tiltották míg nem igazolta magát fényképes igazolvánnyal. Nekem viszont se pénz, se e-mail nem érkezett arról hogy valami probléma van az adataimmal. Segítséget kére. Előre is köszi. csikipeti
    • NSUZ08
      NSUZ08
      Bronz
      Még egy kérdés: Miért 38,43 $ - t kaptam?

Közben észrevettem, hogy ez euró. Bocs.

Köszi.
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Original von csikipeti Szia mindenki. A múlt vasárnap regisztráltam és jól kitöltöttem a kvízt, de még nem érkezett meg az 50 dollár. Lehet hogy az a baj hogy a tesómnak is ugyan az a bejelentett lakcíme. Viszont más az ip -je. Öt le is tiltották míg nem igazolta magát fényképes igazolvánnyal. Nekem viszont se pénz, se e-mail nem érkezett arról hogy valami probléma van az adataimmal. Segítséget kére. Előre is köszi. csikipeti
      A kezdőtőke kiutalása általában 4-5 munkanapon belül történik.
      Amennyiben hétfőig sem jön semmi válasz, kérlek jelentkezz újra. Köszi! ;)