Egy fontos kérdés a kiutalásról

• pacumc
      pacumc
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.31, Hozzászólások: 2
      Helo!
      Teljesen új vagyok az oldalon! Valószínű olvastam csak elfelejtettem hogy ha majd ki szeretném utalni a $t a Titanról ahhoz Strategy pontra van szükségem? Ha nem akkor mire, mennyire...!?
      Köszönöm a segítséget!
  • 25 válasz
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Regisztrált: 2007.06.15, Hozzászólások: 15.798
      Csak akkor tudsz kiutalni a Titanról ha már megvan a további 100$ bónusz, amely 10$-os lépésekben fizetődik ki, minden 35$ produkált rake után.
    • pacumc
      pacumc
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.31, Hozzászólások: 2
      Köszönöm a segítséget!
    • beastbevy
      beastbevy
      Bronz
      Regisztrált: 2008.01.02, Hozzászólások: 111
      Aloha

nem akarok értetlenkedni de akkor ezek szerint, vhogy így fest a kiutalás Titánon?:
      -átutaljátok az 50 dollárt
      -elkezdek játszani, minden 35 dollár rake után 10 dollár bónuszt kapok, tehát, 350 dollár rake-et kell csinálnom h meglegyen a 100 dollár bónusz is.
      -eközben 50+100 dollár bónusz mellé ha az ember szerez x dollárt még akkor azt is kiutalhatja? vagy mivel bónusszal nyerte, az nem számít?

előre is thx
    • MrBobiBoss
      MrBobiBoss
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.23, Hozzászólások: 5.693
      csatlakozom az előttem szólóhoz, plusz még megkérdezném, hogy ha nem sikerül a 100 usd bónuszt kijátszani, akkor az addig megszerzett pénzem ki tudom utalni?
    • PPayne
      PPayne
      Bronz
      Regisztrált: 2007.02.23, Hozzászólások: 2.083
      Ha megcsináltad a bónuszt, mindegy, hogy plusszal, minusszal vagy épp nullával zártál, a teljes egyenleged felett te rendelkezel (eszperente nyelven elbeszélve).

Tehát kiutalhatod egy részét vagy akár az egészet is másik terembe vagy épp magadnak, de tovább is játszhatsz belőle a Titanon.
    • MrBobiBoss
      MrBobiBoss
      Bronz
      jó , de mi van, ha nem sikerül megcsinálni a bónuszt. Party-n játszom. tegyük fel, hogy nem sikerül 800 pontot szereznem, csak mondjuk 678-at. akkor a pénzem kiutalhatom vagy nem?
    • PPayne
      PPayne
      Bronz
      Regisztrált: 2007.02.23, Hozzászólások: 2.083
      Amíg nem csinálod meg a bónuszt, addig nem. Utána a tied az egész.
    • MrBobiBoss
      MrBobiBoss
      Bronz
      bocs hogy itt játszom a hülyegyereket, de ha az időhatáron belül nem csinálom meg a bónuszt, akkor már el van ba*va, többé semmit nem kezdhetek a pénzemmel vagy mi?
    • Larton
      Larton
      Bronz
      Regisztrált: 2007.04.16, Hozzászólások: 199
      Ha a határidőn kívül csinálod meg a 800 PP-t akkor (asszem),csak a 100$ bónuszt nem kapod el.A többi a tied.
    • MrBobiBoss
      MrBobiBoss
      Bronz
      megnéztem az egyenlegem. azt írja, hogy feltételes: 50 usd,
      felhasznélható: 93 usd. most akkor mi van , még sem felhasználható, vagy mire lehet felhasználni, ha kiutalásra nem?
    • Larton
      Larton
      Bronz
      Regisztrált: 2007.04.16, Hozzászólások: 199
      Játszhatsz vele!A 100$ nem jácchacc.
    • MrBobiBoss
      MrBobiBoss
      Bronz
      nem tudom, biztos velem van a gond mert senki sem tud(akar) megérteni. feltételes: 50 --- az a pénz , amit kezdőtőkeként kaptam, ezzel tudok játszani mert különben semmi értelme sem lenne.
      felhasználható: 93 usd --- az a pénz, amit saját erővel , játékkal nyertem, ez nem bónusz. szóval akkor , ha az 50 dollár kezdőtőkével is tudok játszani, akkor ez mégis mire felhasználható?
    • kisike
      kisike
      Bronz
      @MrBobiboss

Azt hiszem itt egy kicsit megkeverték/tek a Titan-t a Party-val.

1. Titan: Csak akkor tudsz a pénzhez nyúlni azaz kivenni, ha már kiszetted az összes 100$ bónuszt. A titan-on a bónusz elérésére nincs időhatár.

2. PartyPoker: Van egy új rendszer, amely azoknak a játékosokra vonatkozik akik az új rendszer szerint kapták meg a pénzüket azaz utaltunk 1$-t a számládra, ennek az 1$-nak a segítségével aktiválódik az 50$.

Nos az útmutatóban ( amikor készítetted a számlát) részletesen le volt/van írva az új rendszer feltételei ( csak olvasni kell mindent figyelmesen): Idézem a fontosabbakat:

" 4. lépés : Miután regisztráltál, 1$-t küldünk neked a PartyPoker számládra. Ennek az egy dollárnak a segítségével szabadul fel a számládon lévő 50$-os bónuszod.

Ezután máris játszani tudsz az 50$-al. Azonban ahhoz, hogy ez a bónusz végleg a tiéd lehessen és ki tudd venni, 300 Party pontot kell szerezned (szorzók nélkül). A bónusz lejátszásának időtartama kötött, 90 nap áll a rendelkezésedre, hogy megszerezd a szükséges pontszámot. "

" 6. lépés: Miután a 300 Standard Party pontot elérted és ezzel megkaptad az 50$ bónuszt, automatikusan kapsz egy további 100$-os bónuszt .

Figyelem: A 100$ bónusz automatikusan kifizetésre kerül ha további 500 Standard Party pontot elérted, tehát összesen 800 Standard Party pont (multiplikátor nélkül).

Ha a party azt írja, hogy 93 $ felhasználható akkor, lehet tenni egy próbát is ki lehet venni.

Csak azt nem értem miért akarjátok kivenni azt a kevés pénzt is. Így soha nem tudtok feljebb lépni egy szintet és mindig ott tapostok egy helyben. ( ennek nincs jövője ). Sőt ezt nem nézi senki jó szemmel, alig két hete reg. és máris pénzt akarunk kivenni

Ui. Akinek nem inge nem vegye magára :D
    • MrBobiBoss
      MrBobiBoss
      Bronz
      ok. kösz a választ. én nagyon liváncsi természetű ember vagyok, szeretek mindent előre letiszázni. Nem mondtam, hogy most akarok kiutalni, csak ha a jövőben úgy alakul, hogy a 800 pont elérése előtt szükségem lesz egy kis pénzre, akkor ki tudom-e venni. kösz a gyors választ :)
    • ranger5
      ranger5
      Globális
      Regisztrált: 2008.01.05, Hozzászólások: 1
      üdv! a Full Tilten is van hasonló? nagyjából 1 hete tolom, csak sng-ken. így elég lassan jön ki a bónusz és elég lassan jönnek a pontok a Poker Strategy-re, meg a Full Tilt-re is, de nekem nem megy a cash game, amivel gyorsan, sok rake-et lehet termelni. jelenleg 149.90 $-om van, igaz, hogy ebbe benne van a 15$ bónusz, amit kaptam. szóval itt is él ez a 90 napos dolog, hogy elveszik a pénzt ha nincs meg a 90 nap alatt a nemtom hány pont? (vagy nem veszik el a pénzt, csak nem lehet kivenni) nem lennék boldog ha az addig összeszedett pénzem zárolva lenne
    • sat777
      sat777
      Globális
      Regisztrált: 2007.10.05, Hozzászólások: 52
      Original von kisike Sőt ezt nem nézi senki jó szemmel, alig két hete reg. és máris pénzt akarunk kivenni
      Hát azért remélem attól, hogy valaki nem nézi jó szemmel még kifizetik a pénzt.
      Két hét az sok idő! Minél hamarabb kiveszi az ember annál jobb. Aztán meg szépen vissza lehet rakni oda ahová akarja az ember. Én sokkal jobban érzem magam ha a pénzem valamelyik internetes számlán van, mintha valami pókerteremben lenne. Még, ha azt is tervezem, hogy másnap eltúrom az egészet. Persze minden bónuszt ki kell használni, de akkor érzem a magaménak a pénzt ha már ott van a számlámon, nem valami supportnak kell könyörögni a pénzemért. Szerintem ezzel sokan vannak így.
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Nos a kezdőtőkét nem fogja tudni senki kivenni, addig amíg nem teljesíti a feltételeket.
    • Shrieker
      Shrieker
      Bronz
      Regisztrált: 2007.05.29, Hozzászólások: 70
      Két hét az sok idő! Minél hamarabb kiveszi az ember annál jobb. Aztán meg szépen vissza lehet rakni oda ahová akarja az ember.
      Na ez az, amit kétlek. Ráadásul két hét sok idő? Valóban, két hét alatt sokminden történhet, de nem a pókerben (persze ha az ember 24/7 üzemmódban játszik, akkor OK). Nem értem ezt a fajta hozzáállást. Pénzéhes vagy, vagy pedig meg akarsz tanulni pókerezni? Ha az előbbi, akkor ne csodálkozz, ha nem fog menni a játék és esetleg elveszted a pénzedet. Amennyiben az utóbbi, akkor meg ne azzal foglalkozz, hogy te fizetted-e be azt a pénzt vagy nem. Inkább a játékra koncentrálj. Már én is kezdek lassan felháborodni azon, hogy egyes emberek milyen alantas módon próbálnak pénzhez jutni ahelyett, hogy megdolgoznának érte.
      Bocs, ez most nem konkrétan neked szólt, hanem általánosságban annak, akire vonatkozik, de mivel neked is fura volt a hozzáállásod, ez a gondolat-lavina indult el az agyamban.
    • Redfer
      Redfer
      Bronz
      Regisztrált: 2008.01.03, Hozzászólások: 10
      Jó már , amit küldtem tel.szám, elfogadták?
    • 1
    • 2