számlabekötés

• remete13
      remete13
      Bronz
      Regisztrált: 2008.07.21, Hozzászólások: 2.050
      Az volna a kérdésem, hogy régi betfaires számlámat bekötheném-e a PS-hez? igazából a sportfogadáshoz volt köze, fizettem is oda pénzt, úgyhogy bajos lenne új accountot csinálni.
      Hoszú idő után két hete megnéztem a számlámat, és volt rajta pár eurocent, azóta játszogatok ott is. jó lenne pontokat kapni utána...
  • 10 válasz
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Szia!

" Ha már rendelkezel Betfair Poker számlával, amit be szeretnél kötni oldalunkra, egy üzenetet kell írnod az ügyfélszolgálatnak a kéréseddel. Ne felejtsd el beleírni a Betfair Poker Aliasodat! Mi továbbítjuk a nevedet a Betfair Pokernek, de a döntés, hogy a számlád bekötésre kerülhet-e oldalunkra, kizárólag a Betfair Pokeren múlik - erre nem vagyunk hatással. "

Az üzenetet a Segítség menüben tudod megírni, illetve a kérésedre kapott választ is ugyanott tudod majd elolvasni.
      A supportunk általában legkésőbb 2 munkanapon belül válaszol, de itt azt gondolom nagyobb átfutási időre lesz szükség. ;)
    • hopocok
      hopocok
      Bronz
      Regisztrált: 2009.01.10, Hozzászólások: 13
      köszönöm, hát reméljük a legjobbakat
    • remete13
      remete13
      Bronz
      upsz, ez anyám gépéről volt...

Írtam nekik, meglátjuk mit válaszolnak.
    • remete13
      remete13
      Bronz
      Dear xxx,

Thank you for your e-mail.
      Please note that you can only have one affiliate account and I can confirm that you are affiliated through Pokerstrategy.com. You are already put on a rakeback deal and you will be credited Rackback on every first 7 days of each month.
      Please do not hesitate to contact us if you have any further enquiries.

Kind regards,

Dawn Frendo

Betfair helpdesk

On 19/01/09 09:45, ZO046471 remete13 wrote:
      Dear support, i have a problem with my betfair account. I opened this account for 
      sport betting, then left it for months, 'cos had no interest about it 
      anymore. Later started to play poker, and recognized there's still a few 
      money in my account. Now i want to play poker on your site, but wold 
      like to get points at Pokerstrategy.com, and maybe some rakeback later.
      Is it possible to connect my account to Pokerstrategy, like a new one?

Thanks for your help: xxx

Pár órán belül válaszoltak, le a kalappal előttük
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.28, Hozzászólások: 7.843
      Elméletileg minden rendben van, a számlád be van kötve, csak hogy megkaphasd a pontokat, el ne feledd beírni a profilodba a Betfair Poker Aliasodat.
    • remete13
      remete13
      Bronz
      Próbáltam, de nem nagyon akarja megenni:(
      Annyit hadd kérdezzek még, hogy az az alias az a név amivel bejelentkezek, vagy a screenname?
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.28, Hozzászólások: 7.843
      Original von remete13 Próbáltam, de nem nagyon akarja megenni:(
      Annyit hadd kérdezzek még, hogy az az alias az a név amivel bejelentkezek, vagy a screenname?
      Úgy tudom, hogy az alias az az a név, amin bejelentkezel.
      A pontokkal kapcsolatban:
      Original von kisike Ez eltart még egy pár napig azaz amíg itt nálunk is látod a pontokat. Sajnos a frissítés nem automatikusan működik. A teremnek először küldenie kell nekünk a szerzett pontjaid amit majd neked átváltunk Strategyponttá, tehát több kézen is átmegy amíg nálunk megjelenik a Strategypontod. Hogy milyen gyorsan megy ez , a teremtől függ azaz, hogy milyen rendszereséggel küldi a pontokat. Van amelyik terem naponta van amelyik két naponta van amelyik egy héten kétszer.
    • remete13
      remete13
      Bronz
      Akkor az volt a baj, mert én screenname-t írtam. Habár, most is úgy tünik hogy nem történik semmi, mikor a "tárol" fülre kattintok...

A pontokkal kapcsolatban: egyáltalán nem aggódok, majd jön amikor jön, le van ejtve. Csak azt szeretném ha rendben lenne a dolog, hogy ne kelljen vele tovább foglalkozni.
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Helló! nekem úgy tűnik rendben van. A profilodban csak akkor lesz kipipálva a Betfair, ha már érkeznek onnan a pontjaid.
      Azt sajnos nem tudom megmondani, hogy milyen sűrűn érkeznek onnan a pontok, de egy héten egyszer biztos.
    • remete13
      remete13
      Bronz
      O.K. köszi, megnyugodtam. (minimális pontról van szó egyenlőre)