Nagyon kéne a segítség! - moderátortól ha lehet

• aboslorand
      aboslorand
      Bronz
      Regisztrált: 2009.01.19, Hozzászólások: 2
      Hello, írtam a segítség menüpont alatt nektek, és eddig nem válaszoltatok, pedig elég kellemtlen jellegű a problémám, így előre is bocsi, nem vagyok türelmetlen, csak sürgős lenne a dolog!

Az egyszerűség kedvéért bemásolom ide az üzenetet (főleg moderátorok segítsége kéne...)

"Sziasztok, segítséget szeretnék kérni!

Az a helyzet, hogy a haverom ajánlott be erre az oldalra, és mivel koleszban (routerrel) egy netet használunk, kettős regisztráció miatt őt kitiltottátok. Megértem a felháborodását, hiszen mivel ő hozott, én konkrét pénzt jelentettem volna neki, így viszont SEMMILYEN lehetőséggel nem tud élni, amit az oldal kínál. Én megkaptam a bónuszomat, amit nagyon köszönök, igyekszem az itt megtanult dolgok alapján kamatoztatni :D A haverom viszont, akinek mellesleg a linkjén keresztül regeltem, nagyon csúnyán pórul járt, ami úgy érzem nem az én és végképp nem az ő hibája. Kérlek titeket, ha van rá mód találjatok valamilyen megoldást a problémára, mert ez elég kínos így nekem is, másrészt mert az egész ügy alapjául egy tévedés szolgál!!! Iratokat én is, ő is tud küldeni, az azonosításnak semmilyen akadálya nincs.

Köszi!"

szóval ez a helyzet és most ketten kell egy számlát közösen használjunk, ha nincs help...

bármi fejleménynek örülnék...
  • 6 válasz