Segítség Van baj

• Courage86
      Courage86
      Bronz
      Regisztrált: 2009.01.03, Hozzászólások: 1
      Sziasztok!
      Megcsináltam a kvizt letöltöttem a progit onnan ahonnan irta az utasítás végigcsináltam lépésről lépésre azt ami le volt irva. az volt irva h legkésőbb 48 órán belül jön meg a kezdőtőke! mult hét pénteken regeltem!
      Nemm jött meg és kaptam itt egy ilyen üzit:

18.01.09 13:04: Dear Courage86,

The transfer of the starting capital was denied byPokerStars, unfortunately. We apologise for the inconvenience caused toyou and recommend you to choose another poker plattform to which youwill get your starting capital afterwards.

A tutorial about how to register your new account you will find here: http://www.pokerstrategy.com/quiz/platform/
      />
      Onceyou registered your new account on a different platform, please writeme the account name as well as the prefered platform in this ticket. Wewill then transfer your starting capital as soon as possible.

Best regards,
      Patrice

Ha jól értelmezem akkor az van hogy nem is jön meg a pénz és válasszak másik patformot. ha ráklikkelek a linkre ami az üziben van akkor azt irja ki h nem találja.

Akkor most mi van? miért nem jött meg a lóv? játszanék már. Miért nem jön be az oldal?

Mi a baj?

ja és még azt szeretném megkérdezni hogy hol tudom megnézni a VPP pontjaimat

Kössz a segítséget

Courage86
  • 1 válasz
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Üdv!

A Starsnak jogában áll megválogatni a játékosait, ha ők azt mondják, hogy nem fogadják el a kezdőtőke utalást, akkor nincs mit tenni.
      (egyébként nem tudom, mit változtattak, mert eddig ilyen nem volt, most meg tömegesen...)

A link nálam működik firefox3-mal, úgyhogy a büngésződben lehet a hiba.
      Illetve itt a magyar link.
      http://hu.pokerstrategy.com/quiz/platform

VPP-t a cashierben mutatja, de csak valódi pénzes játékkal lehet gyűjteni.