kezdőtőke 50$

• 23 válasz
    • Nyuszika1984
      Nyuszika1984
      Bronz
      Regisztrált: 2008.03.02, Hozzászólások: 1.131
      Szia!

Szerinted ha átverés akkor itt lennénk ennyien?

Legyél még egy kis türelemmel szerintem.
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Üdv!

Írnod kellene a supportnak, hogy mi a gond. (A support csak azokban az esetekben ír, ha biztosan tudja, hogy probléma van, ha például valamiért nem kapta meg a képeket, akkor ő nem fogja tudni, hogy azért, mert nem küldted el, vagy mert hiba történt. Tehát értelemszerűen írni se fog)
      Segítség menüpont, új üzenet készítése, általában 2napon belül válaszolnak.

Gyakori hiba, hogy elmarad az adatok kiegészítése a képek elküldése után.
    • TimIst
      TimIst
      Bronz
      Regisztrált: 2009.01.13, Hozzászólások: 42
      Yehuuu megjött a dolcsi!!!:)
    • senica88
      senica88
      Bronz
      Regisztrált: 2009.01.20, Hozzászólások: 14
      nekem sikerült elküldeni a pénzt?
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Helló!

Arra kérlek nézd át ezt a hozzászólást: Kész a kvíz de nem jött az 50$ / email

Illetve légyszíves ellenőrizd, hogy nem kaptál-e tőlünk emailt, vagy esetleg üzenetet a Segítség menüben.
    • senica88
      senica88
      Bronz
      már kétszer irtátok hogy hibás,de azóta végig mentem mind a hét lépésen pokerstarsnál,és nemhiszem h bármi hiba lenne benne.Emailt nemkaptam,meg itt se üzenetet hogy ne lenne jó.
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Értem. Akkor tehát biztos vagy benne, hogy az itteni linkről töltötted le a Starst, illetve hogy mindent az útmutató szerint csináltál ? Az információ-megosztás is sikerült (7. pont) ? A nickneved is beírtad az itteni profilodba ?

Stars útmutató
    • senica88
      senica88
      Bronz
      Értem. Akkor tehát biztos vagy benne, hogy az itteni linkről töltötted le a Starst, illetve hogy mindent az útmutató szerint csináltál ? Az információ-megosztás is sikerült (7. pont) ? A nickneved is beírtad az itteni profilodba ?

Volt egy olyan hibám hogy olyan nicknevet irtam be amit még régebben regisztráltam és utánna olvastam hogy új számlát kell csinálni.Ezért irtam üzenetet hogy javitani kéne a nicknevem,visszairták hogy kijavitják,letöltöttem innen a pokerstarst-t ott regisztráltam de nem engedte a infórmáció megosztást,ezért töröltem mindent és újra tettem,csináltam másik számlát ahol mindent megcsináltam és inforámicó megosztást is engedte.
    • senica88
      senica88
      Bronz
      ja és persze megirtam a új nicknevem supportnak,irták hogy küldik,de nemjött semmi.
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Sajnos rosszul értelmezted a dolgokat. A helyzet az, hogy csak úgy kaphatsz egy terembe kezdőtőkét, ha előtte még soha nem volt számlád abban a teremben. Tehát hiába csináltál egy új számlát, mert ha már volt ott regisztrációd, akkor ez többszörös számlanyitásnak minősül, ami tilos mind nálunk, mind a termekben. Mindenkinek csak egy számlája lehet a pókertermekben, és ha rájönnek hogy több is van, akkor zárolhatják az összes számlád, a rajta lévő pénzzel együtt.
      Én azt gyanítom, hogy a Stars emiatt visszautasította az 50$ fogadását, ezért nincs még mindig a pénz a számládon.
    • senica88
      senica88
      Bronz
      De én írtam hogy csináltam egy új számlát ott,és írta hogy elküldi újra a pénzt a másik számlára,de ha ezt tudja hogy több számla lehet akkor mér küldi el?Mér nem szól hogy válasszak másikat?Meg azt se irják meg hogy nem fogadták el az 50 dollárt.
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Persze, de nem mindegy, hogy úgy csinálsz-e ott új számlát, hogy volt már előtte, vagy úgy, hogy ez lesz az első.
      A supportnak nem dolga ennek utána nézni, hanem kap tőled egy nicknevet, és megpróbálja oda kiutalni a pénzt. A Stars megint csak nem fog belemenni abba, hogy miért nem fogadja a pénzt, hanem egyszerűen csak visszautasítja, biztonsági okokra hivatkozva. Amúgy az, hogy vissza lett utasítva a kezdőtőkéd pusztán csak az én feltételezésem, ezt csak abból gondolom, hogy még nem érkezett meg. Mi nem látunk bele ezekbe a folyamatokba, ezt csak a support tudja neked megmondani.

Azt javaslom, hogy az ügy tisztázása érdekében vedd fel a supporttal a kapcsolatot, és velük egyeztess a további tennivalókról. Amennyiben a Stars nem működik, még mindig tudsz választani másik termet, úgyhogy az 50$ nincs veszélyben. A Segítség menüpontban írj egy üzenetet, és kérdezz rá miért nem jött meg a kezdőtőkéd. Kérlek mielőtt nekifogsz, olvasd el ezt a topikot : A magyar ügyfélszolgálat februárban nem elérhető
    • smacc
      smacc
      Bronz
      Regisztrált: 2009.02.01, Hozzászólások: 1
      Hello!
      Ezt írja a PP tegnap előtt csináltam meg a kvízt és ma szerettem volna játszani erre ezt az üzenetet kapom belépésnél....:
      "
      Számládat ideiglenesen zároltuk. Kérjük, vedd fel minél hamarabb a kapcsolatot az ügyfélszolgálattal a biztonsági kérdések tisztázásához.

"
      :( Na ezzel mi a francot kezdjek???:(
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Original von smacc Hello!
      Ezt írja a PP tegnap előtt csináltam meg a kvízt és ma szerettem volna játszani erre ezt az üzenetet kapom belépésnél....:
      "
      Számládat ideiglenesen zároltuk. Kérjük, vedd fel minél hamarabb a kapcsolatot az ügyfélszolgálattal a biztonsági kérdések tisztázásához.

"
      :( Na ezzel mi a francot kezdjek???:(
      Üdv!
      Vedd fel velük a kapcsolatot ;)
      És kérdezz rá, milyen iratokat kell elküldened nekik.

Valahogy fennakadhattál az automatikus szűrőn, véletlenül egyezik a neved valaki máséval, ilyesmi. Ha megvolt az azonosítás, minden bizonnyal játszhatsz tovább.
    • mygangsta73
      mygangsta73
      Bronz
      Regisztrált: 2009.01.24, Hozzászólások: 8
      Sztem is vedd fel a kapcsolatot pedig már mondtam!
    • zotyityu
      zotyityu
      Bronz
      Regisztrált: 2009.01.21, Hozzászólások: 13
      Hello!

Nekem is a szokásos problémam van nem jön meg a 50$.Itt azt olvastam,hogy az itteni linkről kell letölteni a telepítőt.Én nem azzal a linkkel töltöttöm le ami itt volt,mert mikor azzal probálkoztam akkor valami hiba okán nem tudtam letölteni a PARTYPOKER.exet és 1 kicsit később a saját oldalukról szedtem le.DE a végeredmény ugyanaz vagy nem ??? Ez számít??Egyébként kaptam levelet meg el is küldtem már 3 hete a személyim és a lakcímkártyám,de eredmény azóta sincs.Már elég sok időm elment azzal,hogy probálom kideríteni mi lehet a baj és lassan kezd elfogyni a türelmem.Tudsz segíteni??? Előre is thx
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Original von zotyityu Hello!

Nekem is a szokásos problémam van nem jön meg a 50$.Itt azt olvastam,hogy az itteni linkről kell letölteni a telepítőt.Én nem azzal a linkkel töltöttöm le ami itt volt,mert mikor azzal probálkoztam akkor valami hiba okán nem tudtam letölteni a PARTYPOKER.exet és 1 kicsit később a saját oldalukról szedtem le.DE a végeredmény ugyanaz vagy nem ??? Ez számít??Egyébként kaptam levelet meg el is küldtem már 3 hete a személyim és a lakcímkártyám,de eredmény azóta sincs.Már elég sok időm elment azzal,hogy probálom kideríteni mi lehet a baj és lassan kezd elfogyni a türelmem.Tudsz segíteni??? Előre is thx
      Üdv!
      Ha a bónuszoknál látod a 49$-os bónuszt, akkor ok.
      Ha nem látod, akkor a linken keresztül kellett volna letölteni.
      Ez esetben vagy törölteted a PP supporttal, és csinálsz újat, vagy keresel egy másik termet, és oda leírás szerint regisztrálsz majd oda kéred a tőkét.
      (Részletesebben, ha megvan, melyik a kettő közül :) )

Nem tudom, miért nem kaptál választ a suporttól, mindenképp írj újra.
    • zotyityu
      zotyityu
      Bronz
      Regisztrált: 2009.01.21, Hozzászólások: 13
      Hello!

Látom a bunusznál a 49$,de mellette van 1 "Igényelje most" ablak és ha arra rákattintok akkor felhoz különbőző befizetési lehetőségeket és ennyi.Még mindig nem lettem okosobb,hogy miért nincs rajta a pénz,de akkor felveszem a Supporttal a kapcsolatot még1szer.
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Original von zotyityu Hello!

Látom a bunusznál a 49$,de mellette van 1 "Igényelje most" ablak és ha arra rákattintok akkor felhoz különbőző befizetési lehetőségeket és ennyi.Még mindig nem lettem okosobb,hogy miért nincs rajta a pénz,de akkor felveszem a Supporttal a kapcsolatot még1szer.
      Ha látod, akkor nem ezért nem kaptad meg a kezdőpénzt.
      Amikor a kezdőpénz megjön, akkor tudod felvenni a 49$-os bónuszt.
      A többiben a support tud segíteni :)
    • 1
    • 2