50$-t elbuktam, de szeretném fejleszteni pókertudásom!

• balogzs
      balogzs
      Bronz
      Regisztrált: 2009.01.11, Hozzászólások: 3
      A kezdőtőke átutalása után szépen fejlődtem, fölmentem egészen 90$-ig, aztán sajnos vérszemet kaptam, nagyobb téten próbáltam játszani a bankroll útmutatása ellenére, és el is buktam az összes pénzem. A Full Tilten játszottam, mivel a többi terembe már volt számlám mielőtt regisztráltam ide, így már bónuszkóddal sem tudok befizetni sehová, hogy regisztráljam számlámat a PokerStrategyn, és gyarapítsam a SP-imet. Bwin-en már egy ideje sikeresen játszok valódi pénzel, ezért nem is maga az 50$ anyagi vonzata inspirál, inkább az SP-k gyűjtése, hogy magasabb státuszba léphessek és többet tanulhassak a pókerről a cikkek elolvasásával, videók megtekintésével.

Lehetséges még egyszer megkapni a kezdőtőkét, vagy esetleg regisztrálni valahogy már egy meglévő számlámat, (például a Party Poker számlámat, ahová már töltöttem fel pénzt), hogy gyarapíthassam tovább PokerStrategy pontjaimat?

Válaszokat előre is köszönöm
  • 36 válasz
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Szia! Létező realmoneys számlát utólag nem tudunk sajnos bekötni a PS-hez. A kezdőtőkét mindenki csak egyszer kapja meg, eltekintve néhány szerencséstől. Ahogy látom, az egyetlen járható út a számodra, ha a Full Tiltre teszel be pénzt, és ott játszol tovább.
    • djnikolaas
      djnikolaas
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.17, Hozzászólások: 430
      Illetve ha a többi terembe a PS-en keresztül csinálsz új accokat, ami nem szép dolog. :D De ha nem buksz le, akkor meg szerencsés vagy.
    • zelezizi
      zelezizi
      Bronz
      Regisztrált: 2008.12.28, Hozzászólások: 2
      Szia!

Sajnos én is hasonlóan jártam, de nekem nincs máhsol pénz.
      De a PokerStrategy tanulásodat folytathatod, mert szerintem bronz kategóriába kerültél te is. Itt újabb cikkeket és videókat találsz és tovább tanulhatsz.
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Original von djnikolaas Illetve ha a többi terembe a PS-en keresztül csinálsz új accokat, ami nem szép dolog. :D De ha nem buksz le, akkor meg szerencsés vagy.
      Nem jó poén. :rolleyes: Ha multiaccozás miatt meg elveszik a lóvéját, akkor sűrűn fogsz csuklani sztem. :P
    • balogzs
      balogzs
      Bronz
      Regisztrált: 2009.01.11, Hozzászólások: 3
      Nem fog csuklani senki, ugyanis igen érdekes dolog történt. Kaptam ma egy e-mailt, hogy utaltak pénzt a full tiltes számlámra a pokerstrategy55-től, úgyhogy nemtudom minek/kinek köszönhetem, de most már nagyon odafigyelve próbálom gyarapítani a tőkém, ugyanis 2,5$-árt kaptam, már 10$ van belőle.
    • djnikolaas
      djnikolaas
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.17, Hozzászólások: 430
      Original von balogzs Nem fog csuklani senki, ugyanis igen érdekes dolog történt. Kaptam ma egy e-mailt, hogy utaltak pénzt a full tiltes számlámra a pokerstrategy55-től, úgyhogy nemtudom minek/kinek köszönhetem, de most már nagyon odafigyelve próbálom gyarapítani a tőkém, ugyanis 2,5$-árt kaptam, már 10$ van belőle.
      Annyira rake-et termeltel az adott heten, amikor jatszottal, Minden pentek delutan/ kora este utaljak.
    • Potter08
      Potter08
      Bronz
      Regisztrált: 2008.12.30, Hozzászólások: 12
      Sziasztok,

Kérhetem accountom törlését a pokerstrategy-n és a platformon ahol beregisztráltam pókerezni? (A kezdőtőkém nem vesztettem el)
      Szeretnék egy másik platformon játszani, de tudom hogy nem lehet mégegyszer beregisztrálni.
      Szóval gyakorlatilag újra szeretném kezdeni egy másik oldalon, az oldal által "garantált" kezdőtőkével. Ez lehetséges? :$
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Helló! Sajnos erre nincs lehetőséged. A kezdőtőkét mindenki csak egyszer, és egy terembe kaphatja meg.
      Ez azt is jelenti, hogy minden tovább ilyen szándékú tevékenység csalásnak minősül, és az oldalról való kizárást vonja maga után.
    • luckyb4stard
      luckyb4stard
      Bronz
      Regisztrált: 2009.01.04, Hozzászólások: 14
      Sziasztok!

Nekem is hasonló problémám lenne, mint balogzs-nek. Tényleg semmi más lehetőség nincs ilyen jellengű problémánál? De ha több ezerszer, sőt..még többször ki tudtok utalni $50-t, akkor csak megéltek vmiből :D én is elbuktam az $50-t sajnos, de nem azért, mert nem tartottam be, amit a PS cikkekből tanultam, hanem mert versenyekre regisztráltam meg $3-os stepes sit 'n' go-kra a PP-n. :/ Nagyon szépen kérek (:) ) egy admint vagy supportos-t, hogy segítsen, ha tud, mert ennél jobb Pókeres oldalt úgymond, még nem találtam, de tényleg :) :/ . Légyszi írjtatok, mert a bónuszidőm egyre telik, még ha segítetek, meg tudom szerezni a 300 pontot PartyPokeren, és még úgy is jó lenne nekem, ha a másik 100$- os bónuszt akkor esetleg nem kapnám meg, vagy akármi, én tényleg bármibe benne vagyok, csak pls help:D :( :/

Előre is köszi.
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Üdv!
      A szép szemedért nem fogsz újra pénzt kapni, az nem lenne fair mindenki mással szemben. :)

Toborozz barátokat
      http://hu.pokerstrategy.com/home/taf-info

Vagy próbálkozz freerollokkal, kb ennyi lehetőség van a saját befizetésen kívül.

Remélem legalább a BRM fontosságát sikerült megtanulni :)
    • luckyb4stard
      luckyb4stard
      Bronz
      Ahha. De amúgy igazad van, az nem lenne fair :/

Egyébként még annyi, hogy a PS150 bónusz akkor nem függ a TAF-os toborzós bónusztól, ugye? szóval ha megvan ott az $50, akkor attól azt "megkaphatom", hogy nekem már van számlám, bónuszbuktával? xD :/
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Original von luckyb4stard Ahha. De amúgy igazad van, az nem lenne fair :/

Egyébként még annyi, hogy a PS150 bónusz akkor nem függ a TAF-os toborzós bónusztól, ugye? szóval ha megvan ott az $50, akkor attól azt "megkaphatom", hogy nekem már van számlám, bónuszbuktával? xD :/
      Igen, nincs összefüggésben a kettő.
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Egyébként egy vadiúj hír:

Második kezdőtőke a Mansion Poker termébe!
    • luckyb4stard
      luckyb4stard
      Bronz
      De figyi má, nincs 500 SP-m. De látod, amúgy itt van az , hogy van akinek viszont van úgymond 2. esély:/ nem tudnál segíteni plsssssssss? Például, hogy eltekintenétek az 500 PS ponttól? Pls Pls:) :/ Már két hete freerollokon nyomom csak, de ott nem lehet nyerni, tele van allines playerekkel...
    • luckyb4stard
      luckyb4stard
      Bronz
      amúgy, tudom, hogy nem érsz vele semmit, de nagyon hálás lennék, ha segítenél:D :/
    • prisonb
      prisonb
      HeadAdmin
      HeadAdmin
      Regisztrált: 2007.06.03, Hozzászólások: 7.319
      Szia sajnos nem tudunk segíteni, a szabályok mindenkire vonatkoznak. ;)
    • Windir
      Windir
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.19, Hozzászólások: 1.639
      Énis buktam az 50$ kezdőtőkét, de én leleményesen konkurent oldalakról szereztem tőket, amit véletlenül se oda kértem amire a pstől mehetek.Gonosz dolog, dehát nem akarom itthagyni ezt a jó oldalt semmi képpen :)
    • Hooney
      Hooney
      Bronz
      Regisztrált: 2007.04.02, Hozzászólások: 51
      Hali!
      Az nhunor@freemail.hu-ra elküldenéd a "megoldásod" részleteit? :D
      Nekem is hasonló problémám van és nem szeretnék (még) utalni...
      Köszi előre is! :)
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.28, Hozzászólások: 7.843
      Original von Hooney Hali!
      Az nhunor@freemail.hu-ra elküldenéd a "megoldásod" részleteit? :D
      Nekem is hasonló problémám van és nem szeretnék (még) utalni...
      Köszi előre is! :)
      Ne itt akarjátok kitárgyalni a konkurens oldalakat. :rolleyes:
    • 1
    • 2