Segitség az induláshoz!

• wector69
      wector69
      Bronz
      Regisztrált: 2009.01.20, Hozzászólások: 11
      Hy All! in

nekem sikerült kitölteni a kvizt de onnan nem tudok továbblépni hogy válaszs platformot hogy hova utaljuk a kezdő tőkét. egyszerűen nem tudok azon a szakaszon túllépni.
      kiválasztom a fultilt pokert, rányomok hogy itt játszom, bejön egy oldal ahol leirja mit csináljak.
      eljutok addig hogy megvan a számla és amikor át kéne váltani valódi pénzesre akkor azt irja hogy nomjak a casher gombra és utánna a change re, de sehol sincs change feliratú gombb amire lehetne klikkelni.
      ez az egyik probléma ami lehet gondd.

A másik hogy a számla megadása.:
      beírtam a playerID met ami ugyanaz mint itt is. és ráklikk hogy mentés.
      de legallul ahol irnia kéne hogy player id: wector69 ott a név helyett egy kis négyzet van..... ez így normális vagy ez sem az?
      és ha mindez nem is lenne gondd hogyí tudom kiválasztani azt a platformot amelyiket szeretném? a reg nél azt adtam meg bonusz kodnak amit kellett szal azzal nincs gondd elvileg
  • 14 válasz
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Üdv!

A personal informationnél nyomj rá az editre, és töltsd ki az adatokat.
      Egy olyan ablakot kell látnod, mint ami a képen van.

A négyzet normális, elvileg ott egy pipa van, de nem minden böngésző jeleníti meg.
    • wector69
      wector69
      Bronz
      Köszönöm a válaszod, már csak az lenne a kérdésem hogy jó e a kitöltés.
      first name: családi név
      last name: keresztnév
      country: hungary
      adress: oda utcanevet írtam így pölö poker u. 24
      Adress line 2: oda nem irtam semmit
      City: Budapest
      State/prov: üresen hagytam
      Zip /postal code: oda itányitószámot irtam
      Phoone number: mobil számot irtam úgy hogy +3630......

ha ez így nem jó akkor hogyan? :-)
      és mi a gond tulajdonképpen? mármint miért nem tudom kiválasztani itt az oldalon a fultiltet úgy hogy ne az az oldal ugorjon visza hogy válasszak??
      vagy köze van ahhoz hogy a progiban hogy van kitöltve?
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Nem valószínű, hogy a kitöltéshez van köze.

De attól még a first name a keresztnév és a last name a vezetéknév.
      Tudod, mi magyarok fordítva írjuk :)

Erre a visszaugrásra még rá kell kérdeznem.
    • wector69
      wector69
      Bronz
      oks thx. :-)
      nem mi irjuk forditva hanem ők :D
      vagy attól függ honnan nézzük, remélem sikerül mgoldást találnod/találnotok erre a problémára, vagy kiderül hogy én mit rontottam el :D
      még 1x thx
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Addig is azt javaslom, hogy csináld meg a következő pontot: adatok kitöltése.
    • wector69
      wector69
      Bronz
      Nem engedi azt a pontot kiválasztani, vagyis hiába kettintok rá a platform kiválasztása jön be.
      létezik hogy elitram volna a bóniszkódot és azért nem tudom használni ezt a lehetősséget??
      egyébként mire kellene klikkelni a kiválasztáshoz? arra a szövegre hogy jászom a ful tilt.. vagy játszm a partypókeren??
      a számlám az át kéne váltani valódi pénzes be de nem tom hogy köll
      pedig van már minden abaqoous is meg az a moneybooker vagy mi. mind 2 be be vagyok regisztrálva de a make depositba nemengedi azokat választani. ha tudnék jobban anglul lehet többre mennék, de így nagyon tanácstalan vagyok
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Regisztrált: 2007.06.15, Hozzászólások: 15.798
      nem tudok platformot választani
    • wector69
      wector69
      Bronz
      én rájöttem mért nem tok platformot választani.
      rosszul irtam be a bónuszkódot.
      a partypókerben sikerült ezt korrigálnom és kiválasztottama partypokert, viszont ahhoz kérnék segotséget hogy hogyan válthatom át a számlámat játékpénzesről igazi pénzesre. mert a lépésekben csak az va írva hogy nyomjak rá hogy deposit now. na ez megtörtént de ot választanom kéne szolgáltatót is gondolom meg nem tudom mit kel még csinálni.
      ehhez kérdék segitséget ha lehet. van mondeybook.com on reg em de nem tudom hogy kel átváltani valódi pénzesre a számláT

a választ előre is thx
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Üdv!
      Kisike írta, hogy sikerült kiválasztanod a PP-t platformnak, tehát ez megvan.

A mostani kérdésre a válasz:

5. lépés
      Ahhoz, hogy átutalhassuk a kezdőtőkét, a számládat át kell állítanod valódi pénzes számlává.

A regisztrációt követően klikkelj a „Deposit Now" ablakra.

Nem kell befizetned, hanem csak a személyes adataidat kell megadni.

6.lépés

Add meg a személyes adataidat, hogy lezárulhasson a regisztráció.

Fontos, hogy a helyes adataidat add meg, mert csak ebben az esetben tudod megkapni a kezdőtőkét.

Csukd le nyugodtan az ezután felugró befizetési opciós ablakot.
    • wector69
      wector69
      Bronz
      thx!
      a személlyes adatokat már kitöltöttem gondolom akkor elbirálják vagy mittudom én..... de nem történt semmi se eddig, igaz tegnap sikerült a aprtypokerre beregisztrálnom csak.
      na mind 1 ha jövőhét szerda este se lesz lové majd írok hátha addigra kiderül hog hol van egyáltalán a hiba.
      thx
    • iveyfan
      iveyfan
      Globális
      Regisztrált: 2008.12.03, Hozzászólások: 2
      Hali!

Nekem az lenne a problémám, hogy kb decemberben csináltam meg a tesztet meg mindent és a kezdőtőkéhez kell személyiről kép stb. és eddig még nemnagyon volt lehetőségem meg időm megcsinálni és nem tudom, hogy él-e még ez az 50 dollár kezdőtőke? Ha igen, akkor még ma küldöm a képeket e-mailen!
      Előre is THX!
    • djnikolaas
      djnikolaas
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.17, Hozzászólások: 430
      Tudtommal nem időhöz kötött. :)
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Original von iveyfan Hali!

Nekem az lenne a problémám, hogy kb decemberben csináltam meg a tesztet meg mindent és a kezdőtőkéhez kell személyiről kép stb. és eddig még nemnagyon volt lehetőségem meg időm megcsinálni és nem tudom, hogy él-e még ez az 50 dollár kezdőtőke? Ha igen, akkor még ma küldöm a képeket e-mailen!
      Előre is THX!
      Semmi gond, de a legjobb ha felveszed a supporttal a kapcsolatot a Segítség menüben, és jelzed nekik, hogy most igényt tartanál a kezdőtőkére, illetve küldeni fogod a képeket is.
    • iveyfan
      iveyfan
      Globális
      Regisztrált: 2008.12.03, Hozzászólások: 2
      Rendben, köszi a segítséget! :)