id.

• 10 válasz
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Regisztrált: 2007.06.15, Hozzászólások: 15.798
      Tehát arra az azonosítóra gondolsz amit megkaptál emailbe tőlünk, és mindezt a regisztrációkor?

Ha igen, akkor az ID beírása helyett van egy link is (katt. rá) aminek a segítségével igazolni tudod az email címed.

Üdv.
    • kishufi
      kishufi
      Kezdő
      Regisztrált: 2009.01.26, Hozzászólások: 2
      Azon én már túl vagyok.Az adategyeztetésnél,vagyis az információ megosztásnál be kellene írnom az id. nevemet amit a pokerstarsnál adtam meg.Csak azt nem tudom beírni a lap alján,mert valami nem működik.
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Itt ennek az oldalnak az aljára gondolsz?: PokerStars << katt ide

Ha igen, akkor azért nem tudod beírni mert már be van írva. A regisztráció során valamikor beírtad.
    • bandika1
      bandika1
      Bronz
      Regisztrált: 2007.01.27, Hozzászólások: 21
      Full Tilt Poker ID: ---
      ez piros mezőben van és nem lehet beleirni
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Original von bandika1 Full Tilt Poker ID: ---
      ez piros mezőben van és nem lehet beleirni
      ezt most nem értem. Te vagy kishufi vagy milyen vagy kinek a Full Tilt ID-re gondolsz?. Vagy nálad is ugyanez a hiba? Millió helyen jelenik megy egy ilyen ID, ezért egy rövid leírás jó volna mert, akkor azonnal tudjuk, hol kell ennek utána nézni.

Ui. Kérlek írjátok le részletesebben, hogy pontosan mire gondoltok, mert ezt nem tudjuk kitalálni. Ha más topikba is írtatok, akkor legyen egy utalás valahol rá, hogy ne kelljen percekig visszakeressünk, hogy vajon hol milyen topikokba írtatok még és mit. Ez megkönnyebbíti a mi munkánkat és ti is hamarább és egy helyen kaptok segítséget. Ha tudjuk miről van szó, szívesen segítünk.
    • bandika1
      bandika1
      Bronz
      Nem vagyok kishufi valszeg ugyanaz a problémánk.
      a ps-ről letelepitve a poker oldal .
      regisztrálva
      az Id-t be szeretném irni kattint a ps oldalon a beirásra és az oldal alján megjelenik a fenti.
    • kisike
      kisike
      Bronz
      OK, köv. a megoldás.

Írj a supportnak egy üzenetet és kérdd, hogy küldjék a kezdőtökét a Full Tiltre ( ha jól értelmezem ide akarod) és közöld velük a Full Tilt ID-t. Említsd meg benne azt is,hogy azért küldjék a Full Tiltre mert nem sikerült a másik terembe küldeni.

Fontos: Csak, akkor tudnak küldeni pénzt egy terembe ha:

1. A kiválasztott teremben még nincs számlád
      1.1. A PokerStrategys kezdőtőkés útmutató szerint csináltad a számlád.
      1.2. Az útmutatóban található linkről töltötted le a szoftvert.
      1.3. Az útmutatóban található bónuszkódot használtad.
      1.4. Ha közölöd a supporttal (ha nem tudtad beírni az ID-t) az ID-t.

Tehát nagyon fontos, hogy minden helyesen legyen kitöltve, mert csak akkor tudjuk küldeni a kezdőtökét.

Viszont ahogy biztos olvastad üzenetet jelenleg csak angol, német stb.nyelven fogadunk el.

üdv.
    • bandika1
      bandika1
      Bronz
      köszi
      igy csináltam mindent , de vhogy sohanem sikerült még a supportnak is kűldtem id-t
      újra próbálom:)
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Helló!

Ha már írtál egy üzit, akkor várd meg amíg a support válaszol az előző üzenetedre, mert ha időközben írsz új üzenetet,
      akkor az előző üzeneted is a várólista végére csúszik, és ebből csak gabalyodás lesz. :rolleyes:
    • bandika1
      bandika1
      Bronz
      Már a válasz is megjött, hogy igy se sikerült feltenni akkor méga pacira.
      Most megkérdeztem a full tilt supportját,hogy van e a nevem alatt real moneys számla. Ha van is még nem használtam. hátha töröltetni tudom.