Még mindig 50$-os probléma...most akkor mi van??

• csabyka88
      csabyka88
      Bronz
      Regisztrált: 2009.01.28, Hozzászólások: 1.387
      Üdv mindenkinek! Bocsi a topicnyitásért, de én már nem tudom, mi van itt. Légyszi segítsetek...

Szóval a problémám: sikeres kvíz, 50$-t kapok elvileg. A probléma ott kezdődik, hogy a PokerStars-ra akarom küldeni (küldetni) a pénzt, amin már van regem. Hát sebaj, regeltem egy másikat, de az meg nem jó, gondolom csalásnak minősítették...szóval nem jött össze az utalás.
      Írtam a PokerStars-nak egy mailt, hogy töröljék a második reget. Azt írták, hogy azt deaktiválták, tehát most újra "jogtiszta" vagyok.
      Ezután azt kérdeztem tőlük, hogy a PokerStrategy rá tudja-e utalni a már meglévő számlámra az 50 dolcsit, amire azt írta egyik admin, hogy elvileg igen, mert hogy ők megcsinálják nekem azt, hogy a PokerStrategy-ről jöttem ide, csak pipáljam ki az "Információ megosztást".
      Nos, ez is megvolt, úgyhogy most várok.

Kérdésem annyi lenne, hogy számíthatok valamire? Vagy csináljak egy másik reget mindenhol, ami ugyancsak "illegális" lesz pár embernek!?

Másik kérdésem az lenne, hogy személyi + lakcímkártya fénymásolata kell? Mert nekem nem írtak ilyet, csak a fórumban olvastam pár helyen!

Köszi a válaszokat előre is!
  • 38 válasz
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Üdv!

Ha megvolt az infó megosztás és a lap alján beírtad a Stars Id-det, akkor enm nagyon lehet akadálya az utalásnak.
      http://hu.pokerstrategy.com/quiz/platform/2

4-5munkanapon belül kell megérkeznie a pénznek.

Személyit szúrópróbaszerűen kérünk, tehát nem mindenkitől.

Vagy csináljak egy másik reget mindenhol, ami ugyancsak "illegális" lesz pár embernek!?

Milyen pár emberre gondolsz?
      Ha valahol van számlád, akkor oda soha ne nyiss másikat, mert bezárhatják mindkettőt.
      Alapesetben, ha az embernek valahol már van számlája, akkor egy olyan termet választ a listáról, ahol még nincs.
      Szerencsés vagy, hogy bekötötték a Stars accountodat.
    • djnikolaas
      djnikolaas
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.17, Hozzászólások: 430
      Sehol sem csinálj új reget, főleg ha a Starsosok is megoldották a problémát, akkor szerintem nem lesz gáz a PS részéről sem, hogy melyik nevedre utalja a pénzt.

Elvileg kellett volna, hogy kapj egy emailt, amiben kérnek ezen adataid beküldésére, ha nem kaptad meg, nézz szét a SPAMok között. Ha ott sincs, írj a supportnak (angolul, németül, oroszul, spanyolul; a lényeg, hogy magyar support most nincs sajna)és megadják, hogy milyen email címre kell küldened az adataidat. Azt követően ha elküldted pár nap (2-4) és megkapod a pénzt a Starsra.

Jav.: Lassú vagyok. :)
    • csabyka88
      csabyka88
      Bronz
      Üdv!

Köszi a választ mindkettőtöknek!

Hát igen, csak az a gáz, hogy miután megszereztem az 50 dolcsit, annak az accnak a nevét írtam be a PokerStars-hoz, amit másodszor regeltem, tehát később töröltettem... Ezt kéne valahogy átírni, csak azt nem tudom, hogyan.

Hogy konkrét legyek: "csabyka88" néven van regem a Stars-on, erre kéne a pénz. "csabyka666"-nevet regeltem másodszorra, ezt zároltattam, és sajna ezt írtam a PokerStrategy-hez is, mint ID. Innen "veszett" fejsze nyele a dolog? Remélem létezik még valami módszer a visszahozásra...mindenképpen a PokerStars-on szeretnék játszani.

Szóval összegzem: a "csabyka88" nevű acc él a PokerStars-on, ezen jelöltem be az "Információ megosztást".

Viszont mailt nem kaptam...spamok között sincs.

MOD: ezek szerint ha nem a marketing kóddal regelek egy új accountot, akkor gond nélkül megérkezett volna a pénz?? Nem mondjátok komolyan...?! Csak amiatt regeltem újat, mert láttam, hogy "ha van már regisztrációd az adott oldalon, akkor keress másikat".
      Ugye nem emiatt...?
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Írnod kell az ügyfélszolgálatnak, segítség menüpont új üzenet készítése.
      Ők manuálisan átírják a nevet. Azért kérdezd meg, hogy ezen kívül minden rendben van-e.
      Vedd figyelmebe, hogy:
      A magyar ügyfélszolgálat februárban nem elérhető

Megnyugtatlak:
      Ha marketing kód nélkül regelsz, akkor se kapod meg, de a Stars ugyanúgy zárta volna.

Csak amiatt regeltem újat, mert láttam, hogy "ha van már regisztrációd az adott oldalon, akkor keress másikat".

Mégse kerestél...
    • csabyka88
      csabyka88
      Bronz
      Értem én, de a "csabyka88" accountom nem a marketing kóddal van regelve. Attől függetlenül sikerül az átutalás?
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Original von csabyka88 Értem én, de a "csabyka88" accountom nem a marketing kóddal van regelve. Attől függetlenül sikerül az átutalás?
      A Stars supportja beírta mellé a marketing kódot, azért tudtad megosztani az információt :)
    • csabyka88
      csabyka88
      Bronz
      Ahha, akkor ezek szerint ha írok egy angol üzit valamelyik adminnak a PokerStrategy-n, és ő átállítja a "csabyka666"-ot "csabyka88"-ra, akkor megkapom a pénzt? Ez biztos?
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Original von csabyka88 Ahha, akkor ezek szerint ha írok egy angol üzit valamelyik adminnak a PokerStrategy-n, és ő átállítja a "csabyka666"-ot "csabyka88"-ra, akkor megkapom a pénzt? Ez biztos?
      Semmi se biztos, csak a halál és az adó :)
      De azért elég valószínű :)
    • csabyka88
      csabyka88
      Bronz
      Hát, írok egyet akkor megint valakinek, remélem sikerül...
    • Csacsesz
      Csacsesz
      Kezdő
      Regisztrált: 2009.02.01, Hozzászólások: 8
      Sziasztok!!

Én sem kaptam meg a pénzt és valami probléma van de nem tom mi...amugy nekem hitelesiteni akarja a számlámat de csak úgy ha minden adatot megadok de a bankkártya nem az én nevemen van és igy nem tudom regelni rajta meg nem tom miért nem jönn a pénz hisz teljesen jól csináltam meg mindent és még sem:( :(
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Szia! melyik teremről van szó pontosan?
    • Csacsesz
      Csacsesz
      Kezdő
      Szia!

Ezt honnan kell tudni meik terembe kell lennem hisz még csak most kezdtem el és nagyon frissen csinálom?:)
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Melyik pókerterembe kérted a kezdőtőkét ? :)
    • Csacsesz
      Csacsesz
      Kezdő
      partypoker.com ezen vagyok ha igy kérded vagy gondolod
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Igen, így gondoltam, köszönöm. Ahogy az útmutató 6. pontjában olvasható, miután megadtad a személyes adataidat, csak simán be kell csukni a befizetéses ablakot. Ezután csak be kell írni a lap alján a Partys felhasználó nevedet, és kész is vagy.

Party útmutató
    • Csacsesz
      Csacsesz
      Kezdő
      nah de még sajnos most sem világos hisz nem tudom hol van ez a lap alján meg azt sem,hogy mi aza kod amit betudok irni vagy amit be kell irni nagyon nem értek ne haragudj segits köszönöm szépen! töltsem le ujra a gépre vagy mi mert már a gépen fent van és amikor megnyitom akkor irja,hogy felhasználó név és helszó lépjek be vagy hogy??
    • djnikolaas
      djnikolaas
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.17, Hozzászólások: 430
      Sok sikert Max. :)
    • Csacsesz
      Csacsesz
      Kezdő
      nem kapok válasz?:)
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Dehogynem, válasz mindig van. Az előbb is belinkeltem neked az útmutatót, de megteszem még egyszer. :)

Party útmutató

Ennek a lapnak az alján be kell írni azt a felhasználó nevet, amivel létrehoztad a számládat a Partypokeren.
    • 1
    • 2