kérdés

• kloek88
      kloek88
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.16, Hozzászólások: 23
      Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy öcsém is szeretne elkezdeni pókerezni, és hogy igénybe tudja e venni az 50$os kezdőtőkét, úgy hogy én már igénybevettem, és egy internetkapcsolaton keresztül pókereznénk. Természetesen nem ugyan abban a teremben játszanánk. Válaszotokat előre is köszi.
  • 6 válasz
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Üdv!

Olyan szépen lett megfogalmazva, hogy csak bemásolom ide :)

Original von MaxMad Helló! Egy háztartásból (egy IP-ről) max. 2 ember regisztrálhat ide a PS-re is. Ez esetben azonban valószínűleg kérni fogják tőletek az iratok másolatát. Nem kell mást tenni, mint regisztrálni, és pontosan az útmutatót követve készíteni egy számlát a Partypokerre, és beírni a felhasználó nevet. Ha kérik az adatok beküldését, akkor azt emailben fogják megtenni.
      Ha akésőbbiekben úgy alakulna, azt, hogy egy adott terem engedélyez-e több játékost egy IPről, azt mindig tőlük kell megkérdezni.
    • krityo
      krityo
      Bronz
      Regisztrált: 2009.02.07, Hozzászólások: 20
      Hello, lenne egy kérdésem. Nemnagyon találtam, hogy hol kéne ezzel kapcsolatban kérdezni, ezért itt irok.
      Lehet e regisztrálni egy háztartásból többeknek? Pl: rokon is regisztrálna. Illetve hány felhasználó megengedett így, akár bizonyitva személyes adatokkal is, hogy nem egy és ugyanaz a felhasználó?
      És más pokerterembe szeretne.
      Előre is köszönöm a választ.
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Original von krityo Hello, lenne egy kérdésem. Nemnagyon találtam, hogy hol kéne ezzel kapcsolatban kérdezni, ezért itt irok.
      Lehet e regisztrálni egy háztartásból többeknek? Pl: rokon is regisztrálna. Illetve hány felhasználó megengedett így, akár bizonyitva személyes adatokkal is, hogy nem egy és ugyanaz a felhasználó?
      És más pokerterembe szeretne.
      Előre is köszönöm a választ.
      Üdv! Bocs nem másolom át.
      Lásd az előző hszt :)
    • HennessyVS
      HennessyVS
      Bronz
      Regisztrált: 2009.01.30, Hozzászólások: 10
      Hali!
      Nekem ez lenne a kérdésem, profilomban ezt látom:
      Póker információk

Státusz: Deaktiválva
      Fórumbejegyzések: 3

Mi ez, hogy deaktiválva? Van jelentősége? ?(
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Szia! Lehet hogy ez csak egy technikai hiba, de lehet az is, hogy kaptál egy emailt, amiben az adataidat kérjük (személyi és lakcímkártya másolat), és még erre nem válaszoltál. Nézd meg az email fiókod spam mappáját is, mert előfordul, hogy oda kerül az email. Írj a supportnak egy üzenetet (Segítség menü), és kérdezz rá miért deaktivált a státuszod.
      Ezt légyszi vedd figyelembe: A magyar ügyfélszolgálat februárban nem elérhető
    • HennessyVS
      HennessyVS
      Bronz
      Regisztrált: 2009.01.30, Hozzászólások: 10
      Original von MaxMad Szia! Lehet hogy ez csak egy technikai hiba, de lehet az is, hogy kaptál egy emailt, amiben az adataidat kérjük (személyi és lakcímkártya másolat), és még erre nem válaszoltál. Nézd meg az email fiókod spam mappáját is, mert előfordul, hogy oda kerül az email. Írj a supportnak egy üzenetet (Segítség menü), és kérdezz rá miért deaktivált a státuszod.
      Ezt légyszi vedd figyelembe: A magyar ügyfélszolgálat februárban nem elérhető
      Hali!
      Nem kaptam semmilyen mailt... most nézem megint a státuszom és már nem 'deaktiválva', hanem 'unknown'. Érdekes :D
      Mindegy a lényeg, hogy FTP-n zavartalanul tudok pókerezni. :)