Segítség kérés

• zolika0818
      zolika0818
      Bronz
      Regisztrált: 2009.01.07, Hozzászólások: 3
      Tisztelt csapat!

Mi lehet a probléma akkor,ha én sikeresen megerősítem az e-mail címemet,ennek ellenére még mindig ezt kérik tőlem a kezdőtőke megszerzése érdekében.
      Sikeresen elvégeztem a kvízt,számlát nyitottam és kb.6-szor aktiváltam a címemet,de még mindig ezt kéri tőlem az egyik kollégátok,név szerint Tobi.
      Mindig megírja hogyan hajtsam végre,és rendszerint mindig eleget is teszek ennek,de a mai napig sikertelenül szerinte.
      Nagyon szeretnék már készpénzzel játszani,egy hónapja viszont nem tudok,mert mindig erre a hibára figyelmeztettek.
      Utána tudnátok nézni a problémának?Tudnátok segíteni?

Köszönettel:zolika0818
  • 10 válasz
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.28, Hozzászólások: 7.843
      Szia! Valószínűleg a személyi okiratod másolatára lesz szükség, kérlek, hogy olvasd át az alábbi téma első hozzászólását: Kész a kvíz de nem jött az 50$ / email
    • senica88
      senica88
      Bronz
      Regisztrált: 2009.01.20, Hozzászólások: 14
      Nekem egy olyan problémám lenne,hogy a pokerstars visszautasította az 50dollárt,aztirták üzenetbe hogy válasszak másik platformot,de nem engedi beirni a player ID-et mer egy pipa van csak ott.
    • zolika0818
      zolika0818
      Bronz
      Szia.

Kaptam egy ellenőrzésre irányuló e-mail-t,amely kérésre eleget is tettem.
      Elküldtem a személyim másolatát,és úgy érzem hogy mindent megtettem,ami a kezdőtőke megszerzéséért kell.
      Ha szükséges elküldhetem még egyszer.
      Minden helyen azt a választ kapom hogy sikeresen megerősítettem az e-mail címemet,de az egyik kollégátok ezen ürüggyel utasít el mindig,ha kérésemmel fordulok hozzá.
      Nem lehetne egyértelműen,érthetően elmondani hogy hol a hiba,mert szerintem nem nálam,én amit kellett megtettem.
      Ahogy olvastam a többi fórumon mindenki kap 1 $ -t,ami aktiválja a számlát,ha így van akkor én azt sem kaptam meg,talán ezzel is probléma van.
      Már tényleg nagyon szeretnék veletek játszani,valódi pénzre is!

Tisztelettel:zolika0818
    • zolika0818
      zolika0818
      Bronz
      Szia!Tudtommal már az is el lett küldve.
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Üdv!

Azt az információt kaptam, hogy a Partyn nem sikerült a helyes regisztrálás.
      A partyval kell felvenned a kapcsolatot, hogy mi is a hiba tulajdonképpen.

Sajnos addig nem tudjuk átutalni a kezdőtőkét.
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Original von senica88 Nekem egy olyan problémám lenne,hogy a pokerstars visszautasította az 50dollárt,aztirták üzenetbe hogy válasszak másik platformot,de nem engedi beirni a player ID-et mer egy pipa van csak ott.
      Csak akkor lehet ott pipa, ha beírtál már valamit, és le is okéztad.
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Original von zolika0818 Szia!Tudtommal már az is el lett küldve.
      A magyar ügyfélszolgálat március 9.-ig nem elérhető, erre felhívtuk a figyelmet itt :
      A magyar ügyfélszolgálat februárban nem elérhető
      Te viszont valószínűleg ennek ellenére magyarul válaszolsz, ezért automatikusan az utolsó üzenetet küldi neked vissza a rendszer. Írj egy üzenetet a fent említett nyelvek valamelyikén, és írd bele, hogy azóta már minden rendben a Partynál, megerősítetted az email címet, és küldhetik a kezdőtőkét.
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Original von senica88 Nekem egy olyan problémám lenne,hogy a pokerstars visszautasította az 50dollárt,aztirták üzenetbe hogy válasszak másik platformot,de nem engedi beirni a player ID-et mer egy pipa van csak ott.
      Helló! Írnod kellene a supportnak, hogy nem tudod beírni a felhasználó nevet az újonnan választott teremhez.
      Ezt légyszi vedd figyelembe: A magyar ügyfélszolgálat februárban nem elérhető
      Esetleg érdemes lehet beleírni az üzenetbe, hogy melyik termet választottad másodszorra, és mi lett ott a felhasználó neved.
    • Szlau
      Szlau
      Bronz
      Regisztrált: 2009.02.06, Hozzászólások: 2
      Hi!

Sajnos figyelmen kívül hagytam hogy meglévő felhasználónak(akkor is ha még nem töltött pénzt fel eddig) nem elérhető ez a szolgáltatás.

Ennek ellenére beírtam az azonosítómat (full tilts), és a sikerességemet jelezték

ám a bónuszkódot nem irtam be

Elveszett ez a lehetőségem a figyelmetlenség miatt, vagy változtathatunk az ügy érdekében?
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Válaszoltam neked itt : kérdés