Ügfálszolgálat híján

• fcs999
      fcs999
      Bronz
      Regisztrált: 2009.01.23, Hozzászólások: 1
      Nem működik a magyar ügyfélszolgálat. Mielőtt ide találtam, már több pókerteremben is volt számlám. Így az Everesten és a Pokerstarson is.A pokerstrategyn keresztül most a Partypokerre regisztráltam. Miután az előző helyeken is eredményeket értem el és továbbra is szeretnék ott is játszani, lehetőség van-e arra, hogy a továbbiakban azok az eredmények is megjelenjenek itt pontok formájában ? Ha van aki járt ebben a cipőben kérem, tájékoztasson !
      Köszönettel: Csaba
  • 5 válasz
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Üdv!

Amennyiben már rendelkezel valódi pénzes számlával az Everest Poker termében, akkor nincsen rá lehetőség, hogy ezt a PokerStrategy oldalán beköttesd (tehát itt sajnos nem tudsz gyűjteni Strategy pontokat a tagok jutalmazási rendszeréhez és a promócióinkhoz).

Stars esetében nincs ennyire direktbe leírva, talán érdemes megpróbálkozni a Stars supportjának írt levéllel. Veszteni úgyse veszíthetsz vele semmit.
      De igazából nem adok nagy esélyt a sikernek, de azt se tudom mondani, hogy abszolút lehetetlen :)
    • gaborzoli33
      gaborzoli33
      Bronz
      Regisztrált: 2009.01.18, Hozzászólások: 1.155
      szia Csaba
      Én már próbálkoztam a Pokerstarssal hogy csinálok új accountot és azzal pontot tudok gyűjteni a PS-en!
      Sajna azt a választ kaptam hogy nem tudják megoldani és új accountot sem csinálhatok mert egy embernek csak egy accountja lehet!
      Ha esetleg az ember megpróbálja akkor még meg is szüntethetik mind a kettőt a gyűtött pénzemmel együtt, mert sajna az IP cím alapján szűrik ki a dupla regisztrációt!
      De ha esetleg más néven mint egy családtag regisztrál be az ember akkor lehet hogy nem olyan szőrösszívűek! De ekkor szerintem írni kell a Pokerstars supportjainak hogy nem kettős regisztrációt akar az ember csak mondjuk a családban más is szeretne pokerezni az oldalon!
      Próba cseresznye de én nem mondtam semmit! :)
      sok szerencsét:gaborzoli33
    • DjTibu
      DjTibu
      Bronz
      Regisztrált: 2009.01.07, Hozzászólások: 4.524
      Üdv!

Nekem meg olyan kérdésem van, hogy a fulltilt-en egyszer már regisztráltam régen, de csak játékpénzzel nyomtam. Ide is beírtam sajnos, de meg szeretném szüntetni. Ilyen lehetséges? Azért gondoltam, hogy később befizetési, vagy bármi egyéb bónuszt igénybe tudjak venni. Vagy nem kell megszüntetni, mert azokat továbbra is igényelhetem? Ez amúgy független az itteni 50$ kezdőmtől, az máshol van.

Tibu
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Original von DjTibu Üdv!

Nekem meg olyan kérdésem van, hogy a fulltilt-en egyszer már regisztráltam régen, de csak játékpénzzel nyomtam. Ide is beírtam sajnos, de meg szeretném szüntetni. Ilyen lehetséges? Azért gondoltam, hogy később befizetési, vagy bármi egyéb bónuszt igénybe tudjak venni. Vagy nem kell megszüntetni, mert azokat továbbra is igényelhetem? Ez amúgy független az itteni 50$ kezdőmtől, az máshol van.

Tibu
      Üdv!

Sajnos nem tudom, hogy az FT töröl-e számlát.
      Mindenképp nekik kell írni, és ha törlik, akkor utána csinálhatsz egy újat a mi leírásunk alapján.
      http://hu.pokerstrategy.com/bonus/detail/25/

Utána márcsak írni kell a PS supportnak, hogy cseréljék ki a nevet.
    • teamrferry
      teamrferry
      Bronz
      Regisztrált: 2009.02.05, Hozzászólások: 17
      Nem töröl számlát a Full Tilt

Sőtt ha írsz nekik, hogy akarsz újat létrahozni, akkor szerintem változtasd meg itt a neved. A régi játékpénzesen.

Mert ha észreveszik, akkor zárolják az összest.